שוקלים להחליף רכיב במערכת? חכו רגע.

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
גיא תנסה להסביר פיזיקלי, מדעי, מניסיון מדוע קפיצים לא מסתדר לך עם משקלים יחסית כבדים?

משה,
קפיץ צריך לתכנן לתנאיי עבודה שלו ,צריך לבחור
קבוע הקפיץ K להתאים מספר כריכות הפעילות
בקפיץ,לכל מכשיר אודיו צריך לתכנן קפיצים מתאימים,זה לא למוצר מדף שמתאים לשני מוצרים שונים במשקל ותדירות.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
עזבו שטויות. מדובר בסופו של יום באחד המשככים היותר טובים שיש. עליו מניחים מגברים כבדים מאוד, רמקולים ושידות שלמות עמוסות.

אני מצטרף להמלצה ואכן בעד שימוש במוצרים הללו. גם המחיר שעופר מתמחר הם הגונים בהחלט.
קביעתך שאחרים מדברים שטויות היא אכן אמירה חשובה ועמוקה.
יש לך כאילו מתחת למכשירים (מתכוון לפודים המחליפים את רגליות המכשירים, לא לפלטפורמות)?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
משה,
קפיץ צריך לתכנן לתנאיי עבודה שלו ,צריך לבחור
קבוע הקפיץ K להתאים מספר כריכות הפעילות
בקפיץ,לכל מכשיר אודיו צריך לתכנן קפיצים מתאימים,זה לא למוצר מדף שמתאים לשני מוצרים שונים במשקל ותדירות.

נו.. זה נכון מה שאתה אומר. אבל אחרי שהגעת לשלב הסופי בתכנון מה אם הבדיקה עצמה? למה שזה לא ישמע טוב? גם שיכוך עם רגליות לא מבטיח תוצאות מייטביות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קביעתך שאחרים מדברים שטויות היא אכן אמירה חשובה ועמוקה.
יש לך כאילו מתחת למכשירים (מתכוון לפודים המחליפים את רגליות המכשירים, לא לפלטפורמות)?

המכשירים שלי מגיעים עם רגליים של hrs כברירת מחדל. לפונו סטייג׳ יש לי סרה-בייס של פיניט אלמנט.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
תודה לכולם על דיון עינייני.
את הפודים ניסיתי מתחת לנגן ששוקל 10 ק"ג, זהו אינו מוצר one fits all אלא הוא בא בהתאמה לשמונה קבוצות משקל למרות שנראה זהה בגודלו וצורתו.
כל פוד ניתן לכיוונון בורגי בהתאם למיקומו מתחת למכשיר עד להשגת איזון מוחלט של המכשיר בעזרת פלס, עבודה של שתי דקות.
זה לא רק קפיץ אלא גם שרוול מחומר עם גמישות ייחודית ובוכנת אוויר המאפשרת הכנסה והוצאה של אוויר במהירות מבוקרת גם בתנודות מזעריות.
בחרתי להתנסות ראשונית מתחת לנגן כיוון שבנוסף לשנאי שרוטט שנמצא בכל מכשיר בנגן יש גם חלקים נעים במכניזם ושיערתי ששם אמצא יותר הבדל בנוסף לשיכוך תופעת ה'פיאצו' המשפיעה על רכיבים אלקטרונים.
חברת הרמקולים PMC ממליצה על מוצר זה (המגיע עם פלטה) לכל רוכש, משום מה היבואן בארץ לא מציין זאת.
אני מכיר חברות שרושמות במפורש שלא להשתמש באף במוצר משלים דומה כיוון שלטעמם הרגליות המסופקות ומיקומן נותנות את הביצועים המיטביים, לא אתווכח מכיוון שנוכחתי שזה כך, לפעמים הבעיה היא דווקא בסטנד הייעודי שמשאיר חותם בולט מדי ע הצליל או למי שאין- בריהוט הסלון עליו מונח הציוד וכדאי לנסות כן להשתמש באלטרנטיבות.
היחוד במוצר זה שהוא לא עושה דיקפלינג לטוב ולרע כמו ספייקים או פיזור כמו ויברפודס ודיסקות קרבון אלא עובד בכמה וקטורים ושיכוך תנועתי.
כמו תמיד האוזן תקבע, אך שלילת מוצר טרם שמיעתו לא במקומה, עוד שמוצר זה נחשב זול ונמסר לניסיון ברצון טוב של היבואן.

nivim

אוהב את התחום
מעורבות
35
נקודות
28
לי יש את הtownshend audio seismic isolation pods גם למעמד השולחני של המערכת וגם לרמקולים הקדמיים ולסאבוופר.מניסיון אישי אני יכול להגיד שהמוצר מצוין ובהחלט משפר את הסאונד .
במדידה של הויברציות עם אפליקציה ייעודית רואים שהשיכוך של הPODS עובד בצורה מעולה .

nivim

אוהב את התחום
מעורבות
35
נקודות
28
Pods.jpg

תמונות מצורפות

• Pods.jpg
    Pods.jpg
    KB 52 · צפיות: 108

nivim

אוהב את התחום
מעורבות
35
נקודות
28
townshend audio seismic isolation pods לכל רכיבי המערכת .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
townshend audio seismic isolation pods לכל רכיבי המערכת .

את כל הכסף הזה היית מקבץ לשידה איכותית למערכת. ומדוע? משום שאתה נותן להם תנאים רעים ומצפה מהם להתגבר עליהם.

nivim

אוהב את התחום
מעורבות
35
נקודות
28
את כל הכסף הזה היית מקבץ לשידה איכותית למערכת. ומדוע? משום שאתה נותן להם תנאים רעים ומצפה מהם להתגבר עליהם.
townshend audio seismic isolation pods נרכשו ברובם במחיר הנחה גדול בeBay בהשקעה נמוכה יחסית לעומת שידה איכותית שהייתה עולה פי 10 בערך.
השיפור בסאונד הורגש מיידית וגם לפי הבדיקות עם האפליקציה של מדידת רעידות רואים שהPODS עושים עבודה מצוינת .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור