רשמים מהיום הראשון עם ה LOEWE A42HD

• פותח הנושא tal1
  • פורסם בתאריך

tal1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם
בבירורים שעשיתי לפני הקנייה היה חסר לי חוויות של בעלי מסכים לאחר הקנייה,לכן החלטתי לשתף אתכם ברשמים שלי מהמסך שאני רכשתי(LOEWE A42 100HZHD).זה כמובן רושם ראשוני,בהמשך אעדכן שוב.
בשידור DVD מקורי האיכות הייתה פנטסטית.(הDVD מחובר בComponent
בשידור טלוויזיה רגיל האיכות הייתה טובה בערוץ 2 ו10 וסבירה בערוץ 1.אין עיוותים במצב של 16:9 המסך עושה את ההמרה בצורה טובה (לשכן שלי יש מסך של SANSUI והוא פשוט עבר ל 3:4 העיוותים היו בלתי נסבלים).צפיתי במשחק של צ'לסי ליוורפול מאתמול בערוץ הטורקי ושם היו שתי בעיות עיקריות 1.בכניסות וביציאות של הREPLAY היו פיקסולים-אני מניח שזה בגלל המעבר המהיר של אות ליגת האלופות.2.כל פעם שהייתה בעיטת שוער,במעוף הכדור באוויר היה טישטוש (אני חושב שקוראים לזה זליגת אור)של הכדור במעופו לשנייה קצרה.הממיר מחובר בסקארט וההגדרה ב מסך ובממיר היא RGB .
חיברתי את הפלייסטיישן-עם המשחק WINNIG ELEVEN 12 ואיכות התמונה הייתה גרועה,בבירור מול היבואן נאמר לי שהסיבה לכך כנראה היא שהמשחק הוא צרוב,ועם משחקים מקוריים זה לא אמור לקרות.בכל מקרה קניתי כבל סקארט לPS2 ובימים הקרובים אחבר אותו ואנסה עם משחק מקורי.אם למישהו יש ניסיון עם PS2 שנתן תמונה גרועה אשמח לשמוע פתרונות.
נ.ב רציתי לצרף תמונות אבל המצלמה שבקה.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש ותהנה
תמונות(Y)

היכן רכשת?

בדקת גם תכני HD ?

נערך לאחרונה ב:

tal1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רכשתי בBIG BOX איו לי דרך לבדוק HD בינתיים כי אין לי שום מקור שידור HD.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש
לא כדאי להתיחס לשידור של ערוץ זר מהלווין - אין אפשרות לדעת מה איכות האות שיתקבל

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
תתחדש

רכשתי בBIG BOX איו לי דרך לבדוק HD בינתיים כי אין לי שום מקור שידור HD.

ראיתי את המסך הנ"ל בשידורי HD - מציג תמונה ברמה גבוהה לפרטי פרטים {אחד הטובים שראיתי} תמונה תלת ממדים ועמוקה.

בשידורי טלוויזיה,התמונה סבירה.

tal1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תמונות של ה LOEWE

מתנצל על האיכות,צולם במחשב כף יד.

תמונות מצורפות

• HPIM0001.jpg
    HPIM0001.jpg
    KB 87.7 · צפיות: 456
  • HPIM0003.jpg
    HPIM0003.jpg
    KB 79.3 · צפיות: 383

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור