רק שהמפלצת לא תטרוף אותי

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
זה המג'קו M9 , רמקול בגודל מדע בדיוני , במחיר מדע בדיוני , האמת שאני מופתע שיש מגבר על כדור הארץ שיכול להניע אותו בצורה יציבה לאורך זמן בלי לקרוס . השמועה יודעת לספר שיש סה"כ 20 רמקולים כאילו בכדור הארץ אצל לקולות פרטיים, רובם אצל לקוחות במזרח . במחיר שלו אני מניח שאני יכול להביא את ריטה או נינט שישירו אצלי בסלון למשך חצי שנה רצוף...........

שימו לב שהמוזיקה מתחילה מאוד לאט אז א להתייאש

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אני לא יודע מי יותר מגלומן זה שעשה אותם או זה שקנה אותם.

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
לדעתי זו לא שאלה של מגלומניה , אלא שאלה של יכולת , במישור הרמקול, זה יכולת לתכנן ולעצב כזה רמקול , חלק מתכנון רמקול כזה לדעתי זה לכבוש יעד טכנולוגי , רמקול כזה הוא יותר הצהרת כוונות של החברה שמיצרת אותו , לדעתי הוא יותר מתפקד כמקדם מכירות , טכנולוגיה שפותחה בשבילו תזלוג לסדרות יותר נמוכות .... והלקוח יכול להיות מגלומן עד מחר , אם אין לו את הסכום לשלם לא יעזור בית דין ... אני מניח שלקוח שיקנה רמקול כזה זה גם להראות " שיש לו את הכי גדול מכולם " כאמור השמועה יודעת לספר שרוב הרמקולים נמכרו ללקוחות במזרח ...יש השערה שלא אומתה מעולם שבארצות הברית כולה יש אולי 2 רמקולים כאילו ללקוחות פרטיים ... השמועות יודעות לספר שיש רמקול חדש למג'יקו בשם M7 , והטכנולוגיה של רמקול זה אולי גם תמצא את עצמה שם ... עוד 10 שנים אני מניח שנוכל למצוא את הטכנולוגיה של רמקול זה במוצרים יותר עממיים .... בכול מקרה הגודל של הרמקול מפחיד............

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
לדעתי זו לא שאלה של מגלומניה , אלא שאלה של יכולת , במישור הרמקול, זה יכולת לתכנן ולעצב כזה רמקול , חלק מתכנון רמקול כזה לדעתי זה לכבוש יעד טכנולוגי , רמקול כזה הוא יותר הצהרת כוונות של החברה שמיצרת אותו , לדעתי הוא יותר מתפקד כמקדם מכירות , טכנולוגיה שפותחה בשבילו תזלוג לסדרות יותר נמוכות .... והלקוח יכול להיות מגלומן עד מחר , אם אין לו את הסכום לשלם לא יעזור בית דין ... אני מניח שלקוח שיקנה רמקול כזה זה גם להראות " שיש לו את הכי גדול מכולם " כאמור השמועה יודעת לספר שרוב הרמקולים נמכרו ללקוחות במזרח ...יש השערה שלא אומתה מעולם שבארצות הברית כולה יש אולי 2 רמקולים כאילו ללקוחות פרטיים ... השמועות יודעות לספר שיש רמקול חדש למג'יקו בשם M7 , והטכנולוגיה של רמקול זה אולי גם תמצא את עצמה שם ... עוד 10 שנים אני מניח שנוכל למצוא את הטכנולוגיה של רמקול זה במוצרים יותר עממיים .... בכול מקרה הגודל של הרמקול מפחיד............
הרמקולים הם לא שונים במבנה
לרמקולים מתקופת תור הזהב,
עקב רכיבים מדויקים היום לא בטוח שהם יותר מוזיקלים.

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
באהבה, כן? קשקוש.

האמת שהבנתי שהמג'קו M9 מייצג את השלב הבא באבולוציה של מג'יקו , כן שמעתי טענות שרמקולים של מגיקו מתמקדים יותר בטכניקה . מישהו שיש לו ניסיון עם מג'יקו יכול להתייחס לטענה הזאת ? מישהו יכול לנסות להסביר מה ההבדל בין הסאונד שמייצג את מג'יקו , לפחות בסדרות הבכירות , לסאונד של השמנה של מורל ?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
באהבה, כן? קשקוש.
לא יודע למה יש לך טבע כזה?
אולי אין לך רצון חופשי!

רמקולים שיוצרו ב1995 סונוס פאבר מ מינימה אמטור עד אאידה,
פרנקו שרבלין השקיע את הנשמה
בהם במבנה ודרייברים שהיום אין
דומה להם, בחדר אקוסטי ומערכת איכותית כל גודל רמקול בגודל דומה לרמקול עכשוי, רמקול עכשוי ישמע מקולקל, צריך להודות ביושר היום רמקולים היקרים הם אנליטים ומגברים תומכים בהם ויש TRADE OFF ביכולת לשמוע מלודיה והרמוניות
שהן המוזיקליות, במיוחד בציוד מנורתי עם עווטים מדרגה שניה ושלישית, האודיו עכשווי במחירים
אסטרונומים היא הונאה עצמית.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אכן יוסי חי בתקופה אחרת,עדיין שבוי בקונספציה שהרמקולים העכשווים המודרנים פחות ״מוזיקליים״ מהרמקולים שהוא גדל עליהם
וכל מה שנשאר זה להצטער על כך ולהמשיך הלאה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אכן יוסי חי בתקופה אחרת,עדיין שבוי בקונספציה שהרמקולים העכשווים המודרנים פחות ״מוזיקליים״ מהרמקולים שהוא גדל עליהם
וכל מה שנשאר זה להצטער על כך ולהמשיך הלאה.
אתה צודק חלקית, יש לי Wilson benesh vector בטח לא נופלים משלך, אך יש לי גם סונוס פבר אלקטה אמטור, אוהב את שניהם
ה vector כולו מקרבון וגם הדרייבים זו טכנולוגיה חדשה שהיא תורמת לטיב הרמקול.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
יוסי, אנליטי לא סותר מוזיקלי. זה קשקוש.
כשיש לך יותר פירוט, יש לך פוטנציאל גבוה יותר. על זה תוסיף כמה מנורות שאתה רוצה.
הרמקולים הטובים ביותר של היום טובים יותר מהרמקולים של לפני 40 שנה.
חוץ מזה, תסתכל מה מג'יקו מכניסים לתוך הגיאומטריה של הרמקול שלהם, עזוב את החומרים. זה פסיכי.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אתה צודק חלקית, יש לי Wilson benesh vector בטח לא נופלים משלך, אך יש לי גם סונוס פבר אלקטה אמטור, אוהב את שניהם
ה vector כולו מקרבון וגם הדרייבים זו טכנולוגיה חדשה שהיא תורמת לטיב הרמקול.
אז אם הבנתי נכון יש לך רמקול מודרני שאתה מאד אוהב אותו, אתה גם מתאר את הטכנולוגיה החדשה שלו שהיא מאד טובה,
וכמובן אתה אומר שאתה מאד נהנה משני העולמות.
אני שאלה?
הרמקול המודרני שלך מוזיקלי?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אז אם הבנתי נכון יש לך רמקול מודרני שאתה מאד אוהב אותו, אתה גם מתאר את הטכנולוגיה החדשה שלו שהיא מאד טובה,
וכמובן אתה אומר שאתה מאד נהנה משני העולמות.
אני שאלה?
הרמקול המודרני שלך מוזיקלי?
נכון הוא רמקול מודרני עם הרבה פטנטים רשומים, החברה עובדת עם אוניברסיטאות בפיתוח חומרים מרוכבים לכן אין חיזוקים ברמקול הוא חלול עקב קשיחותו, תיבת קרבון בעלת נפח התיבה גדול יחסית לרמקולים אחרים,
משקל הרמקול נמוך 30 ק"ג וכולו
מיוצר בחברה כולל דרייברים,
בסלון לא היה ביטוי לביצועים
נדירים, אך בחדר קטן מטופל אקוסטית פסיבית מקצועית הפך
להיות רמקול מוזיקלי נעלם בכל
הקלטה מושא לקנאה, כן החדר והרמקולים הפכו לאחד ולראשונה הבנתי שאיטגרציה בין חלקי המערכת טובה ונכונה והיא בקצה
יכולת, לאחר שידרוג הכבילה שהצביע להבדל ניכר, אז בא ההבנה שיש אלה שלא שומעים הבדלים בין כבלים הסיבה המערכת נחותה
בלי פוטנציאל לביטוי הכבלים שאמורים לשדרג את הביצועים,
אלקטה אמטור אין לה מתחרים
במוזיקת כלי קשת כל רמקול עם
האיכויות שלו.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
מקצועית הפך
להיות רמקול מוזיקלי
אם כך אתה סותר את עצמך שכתבת שבכלל לא בטוח שרמקול מודרני יהיה מוזיקלי כמו הרמקולים הישנים...

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אם כך אתה סותר את עצמך שכתבת שבכלל לא בטוח שרמקול מודרני יהיה מוזיקלי כמו הרמקולים הישנים...
אי אפשר להתכתב איתך כשאתה
מעקם כל דבר לשלילה, זה רמקול אנגלי בסלון לא היה כוכב,
בחלל מטופל גילה את כוחו גם שמעתי אותו לפני הקניה, אני לא צריך לשכנע אותך כאשר את בא מתגרה וציני נגד ולא בעד.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
מה זה אתה מעקם כל דבר לשלילה.אתה כתבת שרמקולים מודרניים לא יכולים לתת את המוזיקליות של רמקולים ישנים ואז אתה כותב שהרמקול המודרני שלך מנגן במוזיקליות יוצאת מן הכלל.
אז מה קשור פה ציניות ועיקום דברים לשלילה?
סהכ ציינתי מה שאתה כתבת...

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
מה זה אתה מעקם כל דבר לשלילה.אתה כתבת שרמקולים מודרניים לא יכולים לתת את המוזיקליות של רמקולים ישנים ואז אתה כותב שהרמקול המודרני שלך מנגן במוזיקליות יוצאת מן הכלל.
אז מה קשור פה ציניות ועיקום דברים לשלילה?
סהכ ציינתי מה שאתה כתבת...
זה לא מפתיע כל הפוסטים שלך אתה נטפל לאנשים בלי סיבה לא
מכבד עמדה ומטריד בלי תכלית,
לשם מה בנית חדר מוזיקה כדי שהמערכת תשמע פחות טוב?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
זה לא מפתיע כל הפוסטים שלך אתה נטפל לאנשים בלי סיבה לא
מכבד עמדה ומטריד בלי תכלית,
לשם מה בנית חדר מוזיקה כדי שהמערכת תשמע פחות טוב?
אתה יודע שאני צודק ואין לך שום דבר נוסף חכם להגיד חוץ מלענות שטויות.
תלמד לקבל ביקורת גם כשהיא לא נוחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור