רמקולים מוגברים כמערכת סטריאו!

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
לא יודע אם זה המקום,או שכבר טחנו את הנושא הנ"ל.
מכרתי את רוב המערכת,אני חי מוזיקה,אבל אין לי כוח למגברים נגנים ורמקולים בנפרד!
האם מישהו התנסה עם רמקולים מוגברים לשמיעת מוזיקה נטו?

שמעתי krk rokit 8g4
רמקול מעולה שנשמע מעולה,אבל שמעתי אותו בסטודיו עם אקוסטיקה בהתאם!

האם אוכל להגיע עם רמקול מוניטורי מוגבר
לתוצאות טובות?
כמובן רצוי רק עם וופר שמונה אינץ'!!

כמובן שאוסיף גם דאק איכותי!
וקבצים איכותיים.

אודה מראש על כל כיוון וניסיון למי שיש.
חג שמח.
עמית

גדי בן עזרא

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
תבקר בחלילית או בכלי זמר יש להם מבלר של רמקולים ממוגברים.בטח יש עוד מקומות .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בגדול אתה חושב לא נכון! אתה צריך לחשוב על מגבר, זוג רמקולים בייתים ולא מוגברים וסטרימר, וזה פונקציה של כמה כסך אתה יכול להשקיע.
אבל אם עסקינן ברמקולים מוגברים, אני בעד רמקולים מוניטורים של Dynaudio:
https://www.halilit.com/g/5193-Brand/92050-Dynaudio

shmuelsf

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
עמית שלום,
היום יש שפע של רמקולים מוגברים (אקטיביים) ל hi-fi סטריאו בסביבה ביתית. אינני יודע בנוגע לוופר 8 אינץ', אולם לא חסרות חברות יצרניות מוכרות.
בדוק .... elac, atc, kef ,dali , q acoustics ,acoustic energy

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כוון לרמקולים כמו Kii או Duch & Duch ואתה מסודר.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
איזה חנות מחזיקה מבחר רמקולים מוגברים בתצוגה?

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
כוון לרמקולים כמו Kii או Duch & Duch ואתה מסודר.
מבין עניין

yuvalg9

אוהב את התחום
מעורבות
17
נקודות
18
שלום עמית, החשיבה שלך כן נכונה. לגבי ה- KRK, זהו מוניטור ותיק ימים, שאני, אישית, לא הייתי קונה. תלוי בתקציב שלך, יש הרבה אפשרויות למערכת כמו זו שאתה מחפש: 1. מוניטורים של ADAM. מעולים ביותר, מצויידים בטוייטר ריבון, עולים פחות מה- Dynaudio (שאין ספק שהם מוניטורים מעולים ביותר). אפשרות מעניינת היא לרכוש (ב"פיוז") את ה- Q Acoustics M20 - רמקולים מדפיים אקטיביים, במחיר של 2,100 ש"ח לזוג. אם התקציב שלך מגיע לכ-- 15K, שתי אפשרויות מעניינות הן 1. ה- KEF LS50 Wireless II (לצערי, לא מופיע המחיר באתר, אבל הוא בסביבות 15K.) ו-2 - ה- A500 של חברת Buchardt Audio, רמקולים מדפיים אקטיביים, Wireless, וגם תומכים בסטרימינג (גם כ- $15K). (הזמנה ישירה מהחברה). אפשרות מעניינת נוספת היא ה- Q Acoustics Q Active 400 - רמקולים ריצפתיים אקטיביים - במחיר 12,500 ש"ח. (גם כן ב-"פיוז"). לבסוף עצה נוספת היא להכנס לאתר AudioVideo.co.il - חנות (בבארותיים שבצפון), המוכרת מגוון רחב של ציוד, בין השאר, מוניטורים אקטיביים. אם תרצה להתייעץ עימי בקשר לאפשרויות השונות, אתה מוזמן בכיף - 053-8555536. יובל.

נערך לאחרונה ב:

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
kef הכריזו על ls60
מחיר חול כ 6000 דולר
אישית פחות מתחבר לסאונד הספציפי של קף, אבל לשם כנראה צועד עולם האודיופיליה לקהל הצעיר, רמקולים ברמה אודיופילית, מוגברים, מחוברים לאינטרנט, ללא חוטים.

yuvalg9

אוהב את התחום
מעורבות
17
נקודות
18
עמית: אם זה עדיין מעניין אותך, יש בחור שמוכר זוג מוניטורים של Alesis (לא מן המשובחים...) - ברחוב אריק אינשטיין 3 בהרצליה (התעננתי עבורך, ניתן להאזין להם רק ברעננה). אבל, אני בטוח שהמוניטורים שמצאת ב- AudioVideo.co.il הרבה יותר טובים מהם..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור