רכישת מכשיר להקלטה - DVD / HD ?

yaloner

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,

אני צריך לקנות מכשיר הקלטה משוכלל שיעבוד הרבה וקשה, בין השאר צריך להיות מסוגל להקליט כמה ערוצים בו זמנית. בסוף, ההקלטות צריכות לעבור למחשב בצורה קלה ככל האפשר.
איזה מכשיר יענה על הדרישות הללו ?

חשבתי לקנות DVD מקליט, ואז אמרו לי שיש עם הרדיסק ובלי הרדיסק, מה המשמעות ומה ההבדלים ?
בנוסף לכך, חבר אמר לי היום שהוא חושב שישנם מכשירים שמבוססים רק על הרדיסק. מישהו מכיר את זה ויכול לחוות את דעתו ?

תודה רבה :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום,
מכשיר שמקליט כמה ערוצים בו זמנית חייב לכלול מספר טיונרים, מוצר כזה זה דבר נדיר, לא ידוע אם קיים כאן.
הממירים המקליטים של יס והוט כוללים אופציה להקליט משני ערוצים במקביל אבל אי אפשר להעביר אח"כ את התכנים למחשב (הם מוצפנים).
מכשירים מבוססי הארדיסק מספקים זמן הקלטה ארוך יותר ונוחות בהפעלה.
DVD מקליט מוגבל לנפח דיסק ה-DVD שהינו מצומצם יותר בהשוואה.

yaloner

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הממירים אינם אופציה כי המטרה היא להעביר את התכנים למחשב.
על אילו מכשירים מבוססי הארדיסק אתה ממליץ ?
ולמען ההשוואה, על אילו מכשירי DVD מקליט אתה ממליץ ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המבחר לא קטן... מה התקציב?

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
ודבר אחד אני לא מבין . למה יש כאלה הבדלי מחיר בין ה DVRS . תקח מכשיר פשוט של APEX למשל ( מהסוג שאני לא מתקרב אליהם ) ב 600 שח ומולו כל דגם של פיונייר מתחיל ב 2500 שח צפונה . למה הבדלים כאלו במחירים והאים יש צדק שDVR יעלה כל כך הרבה גם לעומת מכשיר DVD רגיל .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא יודע לגבי צדק... מכשיר כזה הוא קצת יותר מורכב בהשוואה לנגן DVD, לא יודע אם זה מצדיק כזה הפרש.

yaloner

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
המבחר לא קטן... מה התקציב?

אין ממש תקציב ברור, אני אזדקק לשניים או שלושה מכשירים שיקליטו כמה שעות ביום.
לא קבעתי תקציב כי אני לא יודע מה טוב וטווח המחירים הוא מאוד רחב.
כמובן שאני לא רוצה לקנות זבל שיתקלקל או יפיק תוצאות גרועות. מצד שני אני לא רוצה לקנות את הטופ של הטופ כי בכל זאת שניים שלושה מכשירים יהיו הוצאה גדולה.

אני מחפש (כמו רבים בוודאי) את דרך המלך שתוביל אותי אל המכשיר שבו יחס התועלת למחיר הוא הגבוה ביותר.
בסה"כ אני צריך מכשירים פשוטים מבחינת תכונות, אך אמינים.

לא יודע אם עזרתי או סיבכתי עוד יותר, אבל אני ממש אובד עצות כבר מול המבחר...:מבולבל:

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מבחינה תקציבית אתה יכול לדבר על 2,000 ש"ח לשלושה מכשירים זולים או 2,500 ש"ח רק למכשיר אחד מדגם התחלתי של פיוניר... כך שהטווח נרחב.

ואם אתה מחפש "סוס עבודה" אז תוצרת זולה תהווה כאן הימור ואולי גם כאב ראש לא קטן לאחר מספר חודשים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור