קנון משיקה את EOS 500D – מצלמת כניסה ל- DSLR עם Full HD

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

H

HT GUY

אורח
מצלמה נכה

קנון הורידו באופן מלאכותי את רצה ה-HD והפכו את ה-HD לחסר משמעות. לא בטוח שכל הטלוזיות בכלל תומכות בקצב לא תיקני זה!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפי הסברים שקראתי, כנראה הענין קשור לעוצמת עיבוד הוידאו (שחזקה יותר למשל בדגם 5D MK II ומאפשרת קצב פריימים גבוה יותר).
היות וקשה לבדוק בפועל את הטענה, היא יכולה להיות נכונה באותו בדיוק כמו הטענה שה- FPS הוגבל מסיבות שיווקיות, קשה לדעת.
אני מניח שניתן יהיה להמיר את ה- FPS הזה לקצבים גבוהים יותר בעזרת תוכנות (לא שזה ממש יעלה את האיכות...).

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
למה לקנות DSLR ולצלם איתה וידאו?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מהמון סיבות: גודל חיישן ענק שמאפשר ביצועי צילום בתנאי אור שמצלמות וידאו יעודיות רבות אינן חולמות עליהם.
כמו כן, יכולת להשתמש במגוון ענק של עדשות.

מצד שני, פחות נוח להחזיק מצלמה כזו ביד לאורך זמן צילום ארוך, ישנה עדיין מגבלה על אורך צילום מירבי, רק בחלק מהמצלמות יש חיבור למיקרופון חיצוני ועוד.
יש פוטנציאל גדול, לדעתי.

א

אורח

אורח
האם מישהו יודע מתי ניקון מוציאה את הדגם הבא שלה אחרי D90?

שמעתי על ה-D90x אבל אין לי פרטים מתי ומה הביצועים שלה. אם מישהו יודע נא לעדכן!!!

א

אורח

אורח
האם תתמוך בעדשות הישנות

האם נמשכת המסורת של תמיכה בעדשות הישנות - מי שרנה למשל Digidtal rebel מהדור הראשון עם עדשות קיט

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שמעתי על ה-D90x אבל אין לי פרטים מתי ומה הביצועים שלה. אם מישהו יודע נא לעדכן!!!

לא נראה לי שמחליפת ה- D90 תצא בזמן הקרוב, אם כבר, אז ניקון מתכננת להוציא קודם את דגם D400 (מחליפה ל- D300) וגם מצלמה מחליפה לדגם D40

האם נמשכת המסורת של תמיכה בעדשות הישנות - מי שרנה למשל Digidtal rebel מהדור הראשון עם עדשות קיט

תמיכה בעדשות זהה לזו שקיימת בדגמים הקודמים.

א

אורח

אורח
למה לקנות DSLR ולצלם איתה וידאו?

למשל אם יש ארוע שמתמשך על כמה שניות/דקות, אבל הוא ארוע חשוב מאוד, אתה יכול לצלם בוידאו ואח"כ לבחור מתוך המוני התמונות את הכי טובות לתעוד הארוע.
הרעיון מדהים - צלם וידאו בשביל לתפוס את הטיימינג הכי מוצלח בצילום סטילס.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רק שהתמונות מתוך הוידאו יהיו ברזולוציה של 1920X1080 שהיא הרבה פחות מרזולוציית סטילס במצלמה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור