קדם מגבר octave

מצב
הנושא נעול.

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
ערב טוב
האם משהו מכיר ויש לו ניסיון עם ציוד של חברת octave ואיך נחשבת חברה זו.
אני מעונין בקדם מגבר מדגם HP 300 MK2
תודה יורם

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מכיר ממכרים ששמעו, ראו והתלהבו מאוד, מאוד בתערוכה בחו"ל...
אני מניח שאין צורך לתת לינקים ולצטט את מה שמופיע ברשת לגביה (אבל רק אם נתייחס לותק ולארץ המוצא- אפשר לקבל מושג טוב לגבי האיכות הצפויה:) ).

והכי חשוב! הבנתי שבמהרה בימינו נוכל להאזין לציוד האקזוטי הנ"ל כאן במחוזותינו...כיוון שמתחיל/ התחיל יבוא מסודר של החברה ע"י ניל מ LiveSound.

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
z.y
בוקרטוב אכן הציוד מיובא ע"י נייל ( אגב רכשתי אצלו את הסטיברט בלק פרל של בלונוט) ורציתי לדעת קצת יותר על הקדם של חברה זו לפני שאני נכנס לענין.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
YG
ערב טוב, תתחדש על הסטיברט, עליו אני יכול להעיד מנסיון שהוא בהחלט "פנינה" :) יחודית מאוד.

לגבי ה Octave כאמור, לצערי לא זכיתי לשמוע, מקווה בקרוב :cool:

ar1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
OCTAVE

זאת חברה קטנה, שלא כל כך מייצאת ולכן לא ממש מוכרת בעולם. לא ראיתי שום מוצר שלהם בשווקים כמו אנגליה או ארה"ב.

אני זוכר שלפני שתיים שלוש שנים היתה השוואה בתערוכה במינכן של המוצרים הכי יקרים שלהם, מול מוצרים של חברה סינית שהשם שלה CAIN והמוצרים הסיניים זכו בקולות של השופטים למרות שעלו בערך שליש. נדמה לי שגם רן לוי כתב על ההשוואה הזו ברייטינג .

המכשיר הזה עולה באירופה קצת מעל 3000 יורו, אני חושב שיש הרבה תחרות במחירים האלה – כדאי שתקשיב לכמה אלטרנטיבות.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
Cain & Abel

או Cain & Cain :D:מבולבל: (גגלו ותראו את הרמקולים הללו...)

תוכל לתת לינק לחברה הסינית הזולה המדוברת? (למרות שאני איני מספיק עשיר כעת לרכוש ציוד זול, בעיקר אם הוא מסין..)

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
קוראים לחברה cayin ודווקא חברה מוערכת יחסית

http://www.6moons.com/audioreviews/cayin/a88t_2.html

http://www.vacuumtube.com/cayin.htm

LiveSound

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
בקיאות של הבחור תחום HIGH END מדהימה !
אתה צריך לכתוב הרבה יותר ולא רק במקרים מסוימים ובקשר למוצרים ספציפיים
8 הודעות מאוגוסט 2007 פורה מאוד וניתן לראות גם מתי בחור מתעורר מ"קומה" ובאיזה תזמון נהדר.
מר אלי שכח להזכיר שהמבחן בוצע על מגבר שלא קיים כבר 4 שנים ועל רמקול ספציפי.
ועל-פיו אותו איש מכובד רן לוי בתערוכה שנה שעברה הסט של OCTAVE+ISOPHON זכה לסאונד הטוב ביותר בתערוכה.
אשמח להרחיב טיפה את הידע העצום שלך בנושא HIGH END הגרמני .
מוצרים של חברה "הקטנה" עם וותק של יותר מ-20 שנה נמכרים ביותר מ-12 מדינות מכובדות וזכה בכמה תארים צנועים כמו:

BEST TUBE PRODUCT OF THE YEAR -רוסיה
BEST FOREIGN COMPONENT -יפן
ABSOLUTE REFERENCE-גרמניה
REFERENCE CLASS -גרמניה

ar1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
יבואן יקר.

אני מציע לך לא לפנות לפן האישי, זה לא מוסיף לך כבוד.

פותח השירשור ביקש מידע על חברה אלמונית למדי שאף אחד בארץ לא מכיר, , כתבתי את כל מה שידוע לי עליו, שזה כולל השוואה לא מחמיאה למוצרים סיניים של CAIN. אתה בעצמך אישרת שמה שכתבתי מדויק, אז תפסיק להתבכיין.

לא מוצא חן בעיניך שמכשיר יקר של החברה ניקטל ב מבחן האזנה? תתלונן ליצרן ועל תיילל ותאשים את מי שהזכיר את זה.

צורת ההתייחסות שלך לא מעוררת אמון, תלמד להתייחס לביקורת לגיטימית. אני עדיין חושב שיש לא מעט קדם מגברים טובים מאוד במחיר של 3000 יורו, והייתי מקשיב לפחות לכמה מהם ומשווה אותם למוצר הנדון בשירשור. אם יש לך בעיה עם זה, ואתה פוחד מהשוואות, אז תחליף מקצוע.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תתנחם בעובדה שיש לך כבר 9 הודעות.

אתה מדבר על CAIN או CAYIN ?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אין צורך לרדת לפסים אישיים

מהיכרות אישית עם ניל אני יודע בוודאות שאין לו עניין או צורך להתנצח מעל גבי
הפורום עם מישהו,גם שזה נוגע ישירות אליו. {כנראה אי הבנה...} הוא האחרון
שנוקט בדרך הנ"ל. {וזה לזכותו}

חשוב להבין שכוחם של המילים הנכתבות כאן משפיעות {למרות שזה לא תמיד מובן} לכן צריך
להיזהר ולברור טוב טוב את הדברים שכותבים. מעבר לזה,ממתי ביקורות כאלה או אחרות
מהוות איזה פרמטר לאיכותם? על טעם אישי דיברנו? היבט האישי/אינדיבידואלי הזכרנו? כך
שרצוי ואפילו מחויב לבדוק את הדברים באופן עצמאי, ורק אז להגיע להחלטות/הכרעות.

לעצם העניין,לא הבנתי על איזה מוצרים מדובר? CAIN או CAYIN?

כמובן בהצלחה לניל על המוצרים החדשים שמעוררים בי עניין באופן אישי. (Y)

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
ל Ar1

אתה ממש מקסים ...... אבל ללא ספק , לאורך כל הדרך , מתוך 7 ההודעות שלך ,אתה משמיץ סחורות של יבואנים שלא ראית ולא שמעת אותם תוך ניסיון לעשות נזק תדמיתי ליבואנים כאשר
רק יבואן אחד , מרכולתו אהובה עליך במיוחד......מעניין מאד !

אחרי שפשפשתי בכל הודעותיך , זה ברור ושקוף מאד לכל דיכפין שמטרתך לקדם את היבואן האהוב עליך עד כדי כך שפסקת , כאילו שהנך גאון בתחום ורואה ניסתרות שפטיפון X נישמע
יותר טוב מפטיפון Y , וכל זאת בביטחון מלא ואנני יודע מדוע, מעניין ?

מי אתה Ar1 ? אנני יודע , מה שאני כן יודע ורואים זאת בבירור מהמיתפרש מהודעותיך ,
שאתה לא חבר בפורום , חובב סטריאו , ומישתתף פעיל בדיונים , אלא במשך כל 7 ההודעות
שלך מ ה 9.10.07 ועד היום , כל מה שמעניין אותך זה לקטול את כל היבואנים חוץ מאחד!

מגמתך מאד ברורה , מאחר וזה מישתקף מהודעותיך להלן :

הודעה מס 1 : ( השמצת livesound )

יבואן יקר

פותח השירשור ביקש מידע על חברה אלמונית למדי שאף אחד בארץ לא מכיר, , כתבתי את כל מה שידוע לי עליו, שזה כולל השוואה לא מחמיאה למוצרים סיניים של CAIN. אתה בעצמך אישרת שמה שכתבתי מדויק, אז תפסיק להתבכיין.

לא מוצא חן בעיניך שמכשיר יקר של החברה ניקטל ב מבחן האזנה? תתלונן ליצרן ועל תיילל ותאשים את מי שהזכיר את זה.

צורת ההתייחסות שלך לא מעוררת אמון, תלמד להתייחס לביקורת לגיטימית. אני עדיין חושב שיש לא מעט קדם מגברים טובים מאוד במחיר של 3000 יורו, והייתי מקשיב לפחות לכמה מהם ומשווה אותם למוצר הנדון בשירשור. אם יש לך בעיה עם זה, ואתה פוחד מהשוואות, אז תחליף מקצוע.

הודעה מס 2 : השמצת Maestroaudio

לך על פרוגקט
פרוגקט עושה למיוזיק הול את הפטפונים, ובטוח שהם דואגים שהפטיפונים שלהם יהיו טובים יותר כשמדובר באותו תחום מחיר. את הפטיפונים של פרוגקט אני מכיר טוב, יש לי דגם ישן יותר שלהם, ואפשר לראות שהזרוע של המיוזיק הול היא באמת של סדרות ישנות של פרוגקט, זה לא מקרה. ב – RPM5 יש זרוע קרבון חדשה, שצריכה להיות ליגה אחרת מבחינת ביצועים.

עם יד שניה, אם אתה לא מומחה, לא הייתי מתעסק. לכן, כמו נמר, הייתי קונה RPM5

הודעה מס 3 : השמצת ארמה אודיו

מחירים בארץ
המחיר המקסימלי שיבואן הגון היה גובה הוא מחיר חו"ל + מע"מ, אבל המחיר בארץ הוא מחיר ארה"ב שהוא 1660 ₪ (אפילו לא מחיר יפן שהיא ארץ הייצור) + 1190 ₪ שהם 68%. בהחלט מחיר מוגזם לכל הדעות.

הודעה מס 4: ללא מילים....

פרה ופוואר של XINDAK.
בתקציב של 10000 ₪ , עם דגש על מגבר חזק, יש קומבינציה אחת שאני יכול להמליץ עליה. זה הפרה והפוואר של XINDAK.

הפרה הוא מנורות, הפוואר גדול וחזק, והשילוב נשמע חם ומוזיקלי

הודעה מס 5 :

חברת ליאונרדו השמצת ארמה אודיו

לאמיר.
אתה כותב שהבנת שחברת ליאונרדו שייבאת אינה חברה טובה ואתה לא מביא אותה יותר.
עד לפני לא מעט זמן נשמעו ממך רק תשבחות על החברה הזו ועל מוצריה, כולל באתר שלך. אני מצטער שעלי להעיר לך על כך, אבל זה...

הודעה מס 6 : ללא מילים ....

פרוגקט ?
הסתכלתי על פטיפונים באתר של פרוגקט ובאמת הרבה מהפטיפון הזה בנוי חלקים שלהם
הזרוע היא של דגם RPM5. הפלטה (אפשר לראות אפילו שההברגה למעלה זהה) של דגם 1X. המנוע (כולל ה-PULLEY השקוף) זהה לזה שבדגם RPM9.1 . אפילו המכסה של הפטיפון נראה זהה לגמרי למכסה של הדביוט, ושל 1X.
חוץ מגוף העץ, שפרוגקט כנראה מעדיפים לעשות אותו אובאלי ולא מרובע, כל הפטיפון נראה
כאילו עשו אותו מחלקים של פרוגקט.

אני מבקש מליאור קורן מעל במה זו , לבדוק ולזהות באופן אישי את החבר הקרוי Ar1
מאחר ולאור העובדות שצינתי , לי בכל אופן אין ספק שמדובר ב "ידיד לעת צרה" או במתחזה.

אני מקווה שכולם הבינו את האיש , הסיסטמטיות הקבועה , ומגמתו לאורך כל תקופת חברותו

נערך לאחרונה ב:

LiveSound

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0

אלי שלום,

א.רציתי לשאול , הכיצד בדיוק פניתי לפאן האישי ( כבודי במקומו מונח). ?

ב. מעולם לא שמעת את הציוד הנדון ובטח לא את שאר המוצרים שהשמצת בכל הודעותיך , כך שאנני מבין מאיפא ובחסות מי ומה יש לך את החוצפה לבקר ציוד יוקרתי

על סמך, כלום?!

ג. בנושא של חברה אלמונית כביכול , כמו שצינת בביטחון , על סמך מה ומאיפא הבאת את ההכרזה שאף אחד אינו מכיר ? הרי אתה מודה ועושה רעש כאחד שמכיר את
חברת אוקטב אז מאיפא הביטחון והידע שחוץ מימך אף אחד לא מכיר ושמע את שם החברה, מה אתה מכיר את כל הנפשות הפועלות בארץ בתחום ? מעניין.............

לאחר שראיתי את שלל הודעותיך , אין לי ספק , ואפילו קל שבקלים , שהנך פשוט מנסה להכתים את שמם ומרכולתם של כל היבואנים תוך הילול יבואן ספציפי , וכל
מי שרוצה לראות בעיניו את סיגנונך ואת האינטרס שלך שמישתקף מהודעותיך פשוט צריך לצפות ולהבין ללא כל קושי שמדובר בסוכן חרש ..................

תודה על העיצה להחלפת המקצוע , אך למרות עיצתך החביבה ,בכל זאת אשאר במקצוע , ואתה , מר אלי תמשיך להתמחות במה שאתה מבין ותישאר במקצוע האהוב עליך
ותמשיך למכור דיסקים של PlayStation ,תקליטים ביד שנייה ושכל אחד יתעסק במה שהוא מבין , קפיש?

נ.ב נמר, אני מקווה שגם במקרה הזה תרים גבה.

נערך לאחרונה ב:

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אז מה היה לנו?

החבר ar1 התחיל ב "CAIN" וסיים עם אות קין (sad)

והוא בכלל אולי התכוון ל CAYIN ? :מבולבל:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אכן קדם מגבר מעורר סקרנות...סקירה/בדיקה בעתיד

ערב טוב
האם משהו מכיר ויש לו ניסיון עם ציוד של חברת octave ואיך נחשבת חברה זו.
אני מעונין בקדם מגבר מדגם HP 300 MK2
תודה יורם

תתחדש על הסטיברט. { מניסיוני עם בלו נוט... אכן מדובר בנגנים משבחים}

אפשר לדעת לאיזה רמקולים מיועד הפרה?

* עריכה: שאלה לא רלוונטית, ראיתי בכרטיס האישי על אילו רמקולים מדובר. {בכלל מערכת מושקעת}

נערך לאחרונה ב:

ar1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מאוד מכובד - שני יבואנים עושים קואליציה ומנסים להשתיק מי שנותן אינפורמציה נכונה ומדויקת שלא מוצאת חן בעיניהם.

לידיעתכם, רבותי, אני לא נכנס הרבה לפורומים, אבל כשאני כן עושה את זה, לא אחסוך מאף אחד את דעתי המנומקת.
נ.ב
אין לי דיסקים של "סוני פלייסטיישן" אבל יש לי 15000 תקליטים וחלקם עומד למכירה למי שמעוניין.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
תסלח לי מר ar1

1.אני לא זוכר שמישהוא מינה אותך לשומר המוסר של הפורומים בישראל.
2.לא יתכן שבן אדם ללא שום אינטרס יעלה וישמיץ בכל , ואני מדגיש בכל הודעותיו
יבואנים, ורק יבואנים ואת מרכולתיהם על סמך שום נסיון , הכרה, התנסות , וכו
אלא פשוט ככה סתם.......זה לא יתכן! די נימאס מאנשים כאלו !

אתה לא מכיר את ארמה אודיו, מאסטרו אודיו , ואת לייב סאונד ואנחנו לא מכירים
אותך ולא שחלילה עשינו לך משהוא רע , נכון!? אז מה השטויות האלה...

שום בן אדם שפוי , לא ניכנס באנשים כל פעם שמדברים על מכשיר מסויים סתם!
מילא ...הבן אדם פעיל, מכיר את הנפשות , חי את השוק , כותב פעיל בפורומים
מבין גדול בציוד ובצליל , ......מכיר את המכשירים , אם הית כזה מילא!

שים לב איך הפלת את עצמך :

הנך מודה שאינך פעיל בפורומים נכון ? אז מה אתה עושה פה בדיוק ? מה , ! אתה עולה
כל פעם שמזכירים מכשיר של יבואן שאננו היבואן האהוב עליך ומתרסק עליו , איזה מן דבר
זה ?
איך בדיוק מתיישבת העובדה שהנך אומר ואני מצטט : " לא אחסוך מאף אחד את דעתי המנומקת"
בא תסביר לי אך בדיוק דעותיך מנומקות אם לא ראית, לא שמעת את המכשירים אותם השמצת?
מה אתה עורך הראשי של Stereophile ? ואתה יודע מה? גם העורך הראשי של Stereophile
לא כותב שום דבר על סמך תחושה או דמיון או חלום רע שעבר עליו , אז בטח שאתה לא יותר טוב
ממנו , ותיסלח לי אם דברי היו בוטים!......

ובאופן כללי , וזה לכל חברי הפורום , אנא שימרו על רמה וכבוד מאחר והיד קלה
על המקלדת ובשנייה, כל אחד יכול להיות AR1 ויכול להיות כתב ב WHAT HI FI בפורום
מאחר ואנו חיים בחברה דמוקרטית , אך ...כדאי מאד להיות בעל אחריות ולא להיגרר
לשטויות ולויכוחי סרק , ליצירת שינאת חינם , והכתמת ערך הפורום המכובד הזה.
מי שניכנס לכאן רק על מנת להתסיס ולכער את האוירה , עדיף שלא יעשה זאת
ויחפש משהוא אחר לעשות על מנת להפיג את שיעמומו.

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אינפורמציה נכונה ומדויקת

כל כך מדוייקת ואינפורמטיבית--> שלאורך השירשור ההזוי הזה אתה נשאל חזור ושאול לאיזה חברה סינית אתה מתכוון ואתה אפילו לא טורח לענות....אז נכון שיש לנו ניחוש מושכל באדיבות החבר אלוני, אבל עדיין מן הראוי להתייחס/ לדייק ! ולא רק להתהדר בנוצות לא לך :)

ar1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ל – ZY – השם של החברה זה באמת CAYIN. חשבתי שזה ברור.

לגבי ארמה, כל מילה מיותרת. היבואן הזה נתפס פה בפורום מפעם לפעם בצורה מביכה- למשל בהפקעת המחירים שכתבתי עליה או בפיאסקו עם חברת לאונרדו. אגב, אמיר חביבי, כתבת בשירשור ההוא, לפני כמה חודשים, שתכף תכף אתה מוריד מהאתר שלך את החברה הלא מוצלחת הזאת שאתה מוכר בלי להאמין במוצרים שלה– נכון להיום היא עוד שם. אז הינה, נתפסת בעוד אי אמירת אמת. איך תתרץ את זה????

הגיבוי שארמה מקבל בפורום הזה ממש מוגזם, אגב, גם מעבר לרשות שניתנת לו ללכלך על כל מי שהוא רוצה.
ודרך אגב,אני אמנם לא מייבא ציוד על סמך "המלצות בירחונים\אינטרנט", אבל תאמין לי שמה שאני שכחתי לפני שנים אתה לא תדע בעתיד.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
ל ar1
כן נכון אתה צודק, אני מקבל גיבוי......כניראה שכחת מי המלכלך ומי המיתגונן כאן.
מעניין אייך אתה זוכר מה כתבתי או הבטחתי לעשות לפני 4 חודשים ...מאד מעניין
איך אתה זוכר עליי כל פרט שלילי ...אתה ממש היסטוריון שלי..

ואגב , כשאמכור את הפריט האחרון חברת Leonardo תמחק מהאתר.

איך אתה יודע שאני מביא ציוד על סמך כתבות , ואיך לסוחר תקליטים יש נסיון יותר ממני?
איך מה שאתה שכחת לפני שנים אני אנני יודע ?

ואגב, גם ליבואנים שאתה נורא מסמפט יש כמה חברות שמזמן הם לא מייבאים ועדיין רשומים אצלהם באתר
ומי כמוך יודע! והאים הם לא מקבלים כאן במה ענקית ?

אולי תגלה את פרצופך האמיתי?

אתה יודע מה אניח חושב ? אתה יבואן במסווה !!!!!!! או סוכן מושתל , נקודה!

אני בטוח שאתה גם מומחה לכל מה שמביאים כל המתחרים שלך וזה אגב מסביר את
כל ההשמצות
הסיסטמטיות שלך.

תתבייש לך , משמיצן שתול חסר בושה!

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור