צריך עזרה עם רמקולים לטלוויזיה

אבשלום

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי אני מעוניין לחבר לטלוויזיה שלי רמקולים לחווית סרטים ולשמיעת מוזיקה ,האם כדאי לחבר פשוט זוג רמקולים מוגברים ? או שאני צריך מקרן קול ?

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
שני הדברים אפשריים, תלוי בתקציב. בכל מקרה הייתי ממליץ על משהו הכולל שלט רחוק (נראה לי שסאונד בארים תמיד כוללים את זה, אבל רמקולים מוגברים - לא כולם). סאונד בארים בתקציב נמוך הם די גרועים, או אפילו גרועים מאד, בעוד שזוג רמקולים אקטיביים יכולים להיות טובים בהרבה, גם בתקציב נמוך כאמור.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
אם ה-BEAM מעניין אותך, תוכל להתעמק בתכונותיו בסקירה שכתבתי כאן:

מבחינת תאימות, כדאי שתדע שה- BEAM מחייב חיבור HDMI בינו לבין הטלוויזיה. אני מציין זאת, מכיוון שחלק ניכר ממקרני הקול שיצאו לאחרונה מאפשרים גם חיבור אלחוטי על מנת ליהנות מפורמט ATMOS.

בהצלחה בבחירה!

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43

יש לי מקרן קול סמסונג HW-Q990B שחיברתי בכבל HDMi לטלויזיה ואיכות הסאונד בסרטים ובמוזיקה מדהימה . מצורף לינק לדם החדיש ביותר 2023 . ממליץ מאוד.

במידה ויש לך טלוויזית סמסונג משנת 2022 ומעלה, תוכל לחבר בין ה-HW-Q990B והטלוויזיה, גם באופן אלחוטי ב- WIFI, וללא צורך בכבל HDMI, ועדיין ליהנות מפורמט דולבי אטמוס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור