צריך המלצה לקנית פטיפון

suissa

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם.
לפני כחודש התיעצתי איתכם לגבי קנית פטיפון בתקציב של עד 1500ש"ח.
לאחר כמה בירורים נוספים החלטתי להעלות את התקציב לכ3000 ש"ח כולל ראש!
רציתי לדעת מה היא המלצתכם... בינתיים ההמלצה העיקרית שקיבלתי היא הRPM 5
רציתי לדעת אם יש משהו יותר מומלץ ואם לא אז איזה ראש הוא השילוב הטוב ביותר שאוכל לקבל עם הפרוג'קט הנ"ל.

בתודה מראש אבי.

byrdparis

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
אבי ה RPM5 זאת בחירה מצויינת - כמה ההפרש על קנייתו יוצא להשלמת הסט עם ראש ?
שאדע את הסכום אוכל לייעץ לך על "ראש" מתאים . גם תקציבית

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
תעלה בתקציב עוד קצת ולך על ה-MUSIC HALL מדגם MMF5.1 שכבר כולל ראש איכותי של גולדרינג.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
גיא.

מה ההבדלים בניהם?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
גיא.

מה ההבדלים בניהם?

עדיף לשאול את עופר שחורי כי הוא יותר בקיא ממני. בכל מקרה, אני מעדיף את המבנה היותר מסיבי של המיוזיק הול. כמוכן הוא מגיע עם הראש של גולדרינג אז לא צריך להתאים ראש.

למיטב ידיעתי, הזרוע בשניהם זהה.

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
ל MMF 5.1 אין זרוע קרבון למיטב ידיעתי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
סוויסה, שאלה לפני.
יש לך אוסף תקליטים?
יש לך כבר פטיפון?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עדיף לשאול את עופר שחורי כי הוא יותר בקיא ממני. בכל מקרה, אני מעדיף את המבנה היותר מסיבי של המיוזיק הול. כמוכן הוא מגיע עם הראש של גולדרינג אז לא צריך להתאים ראש.

למיטב ידיעתי, הזרוע בשניהם זהה.

לכל אחד מהם יתרונות משלו.
ה-RPM5 במבנה מינימלי ולא ממש מסיבי הוא כביכול מדיף מעצמו גלים עומדים {או מנסה לפחות}.
המיוזיק הול מסיבי וכבד יותר {שברוב המקרים אני מעדיף את זה} אך טרם האזנתי לו ברצינות. אני משער שאופיו יהיה שונה לחלוטין מה-RPM5 ולכן צריך להאזין לשניהם ואז להגיע למסקנות.

כדאי לבדוק אם יש לערן אודיופריק טכנודק מתצוגה או מיד שניה שאמור להשמע טוב משמעותית מה-RPM5 וכנראה גם מהמיוזיק הול המדובר. החסרון הוא שלא ה-RPM5 ולא הטכנודק מגיעים עם ראש שזו גם הוצאה לא מבוטלת.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
לערן יש גם RPM5 מטרייד אין במחיר מצויין. למרות ששוב, לדעתי ה-MMF5.1 עדיף אבל הכל עניין של תקציב.

suissa

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
טוב אז קודם כל תודה רבה
תראו לפי מה שאני ביררתי את המיוזיק הול אין כרע למכירה ביד שניה וחדש בכלל לא נכנס לתקציב ובמיוחד אם נתחשב בעובדה שצריך עוד להוסיף לו ראש... לכן נראה לי שרק ה RPM5 יכנס לתקציב ויתן את התמורה המלאה לתקציב.
ובקשר לשאלה שלך אורי כן יש לי כרע איזה פטיפון פשוט ומעפן למדי ובגלל זה מתבצע השידרוג... לגבי התקליטים יש כבר איזה אוספון חמוד של תקליטים שנבחרו בקפידה ותמיד אשמח לקבל המלצות של מכירת תקליטים מענינים.
תודה אבי

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אבי,

המיוזיק הול כבר מגיע עם ראש איכותי של גולדרינג.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
סבבה!
תתחדש ותהנה:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור