צילום וידאו בעייתי

Nathan33

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שאלה נוספת, מקווה שאחרונה...
מצלמה חדשה, כשהמצלמה מוגדרת על 24p, התמונה לא חלקה. ממש קופצת ומרצדת לעומת ה50fps שבפורמט הזה התמונה היא חלקה מאוד.
ניסיתי את כל הפתרונות האפשריות לדעתי. קניתי את הכרטיס הזכרון הכי מהיר שיש מסדרת extreme pro של סאנדיסק. ניסיתי את כל כרטיסי הזיכרון שיש לי בבית. ניסיתי לשחק מלא עם ההגדרות. הגדרתי מהירות תריס באופן ידני 1/50 למרות שבהגדרות האוטומטיות הוא אמור להתכוונן לבד.
בדקתי במלא פורומים מקצועיים וכמעט אין אזכור לבעיה הנ"ל. במעט שיש אוזכר את עניין התריס ועניין הכרטיס זיכרון שכאמור לא עזר לי. אני די ביאוש. העניין הוא שבפורמט 4K יש רק אופציה של 24 ו25p וממש לא מתחשק לי לוותר על האופציה הזאת. יש לציין שיש מלא סרטונים ביוטיוב מהמצלמה הנ"ל והם חלקים מאוד גם ב4k.
מה עוד יכול להיות הפתרון? יכול להיות שזו בעיית קושחה? או מה?
תודה רבה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין קשר לכרטיס הזיכרון. אתה יודע שצריך לצלם במהירות תריס של 1/50?

Nathan33

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אין קשר לכרטיס הזיכרון. אתה יודע שצריך לצלם במהירות תריס של 1/50?

הי, תודה.
כפי שכתבתי ניסיתי את זה ולא עזר, התנועה המאד לא חלקה המשיכה גם במהירות תריס 1/50 זאת למרות שבמצב תריס אוטומטי הוא צריך להתכוונן מעצמו כשמגדירים פורמט 24p על המהירות הנ''ל, בכל זאת העברתי למצב ידני בשביל לשלוט בטוח במהירות התריס, וכאמור, זה לא עזר. מה זה יכול עוד להיות?
תודה רבה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בתריס אוטומטי לא בטוח שזה מכוון ל-1/50 בצילום יום בחוץ (כי התמונה נשרפת) אלא אם יש לך פילטר ND.
איפה אתה רואה את התנועה הלא חלקה, בצפייה בווידאו דרך מסך המצלמה? דרך המחשב?

Nathan33

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
בתריס אוטומטי לא בטוח שזה מכוון ל-1/50 בצילום יום בחוץ (כי התמונה נשרפת) אלא אם יש לך פילטר ND.
איפה אתה רואה את התנועה הלא חלקה, בצפייה בווידאו דרך מסך המצלמה? דרך המחשב?

התמונה הלא חלקה מופיעה גם בצג של המצלמה וגם בצפייה במחשב. במידה מסוימת הרעידות בצילום בצפייה במחשב מודגשות אפי' יותר.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
בחלק מהמצלמות של פנסוניק ניתן לקבוע פרמטרים לוידאו שהמצלמה איננה תומכת בהם וריצוד בתמונה על המצלמה (לא במחשב/תוכנת עריכה) יכול להיות תוצאה של קינפוג לא נכון.

כנס לתפריט הוידאו של המצלמה וודא שבחרת 1080P 24 PF ו 100 מגה בייט ... אם זה לא עזר נראה לי שהכיוון הוא תקלה במצלמה שמצריכה שירות...

מנחם

Nathan33

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
בחלק מהמצלמות של פנסוניק ניתן לקבוע פרמטרים לוידאו שהמצלמה איננה תומכת בהם וריצוד בתמונה על המצלמה (לא במחשב/תוכנת עריכה) יכול להיות תוצאה של קינפוג לא נכון.

כנס לתפריט הוידאו של המצלמה וודא שבחרת 1080P 24 PF ו 100 מגה בייט ... אם זה לא עזר נראה לי שהכיוון הוא תקלה במצלמה שמצריכה שירות...

מנחם

זו אכן מצלמה של פנסוניק. אנסה לבדוק את מה שהצעת ואעדכן.
תודה רבה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור