פשוט תענוג

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תראו מה כותב הבעלים של AYRE על הבעלים של Coincident והקסחן סלווטורה..
http://www.audioasylum.com/audio/digital/messages/13/133060.html

נערך לאחרונה ב:

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
You don't understand. They all use
'שכל ישר ובריא' (ויכולת שמיעה סבירה ולא פגומה מדי)
in evaluation of high-end components. Seems in some minutes they will shoot each other by means of machine guns and tanks​

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אז יש יותר נורא מטוקבקיסטים ישראלים....:D

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
חבל שאין YOUTUBE של זה

ואם אפשר האבקות בבוץ עם בקיני.
מה שיפה אצלם שאין צנזורה (של הנהלת הפורום) והצנזורה היחידה היא צנזורה עצמית בכדי לא לעמוד לדין על דיבה.
בצורה כזו הכל ישיר וברור יותר.
ואם ישראל בלום חושב שמכשיר הסידי של Ayre CX-5e לא טוב הוא פשוט אומר שהוא זבל (בלי הרבה תיאורים נוספים).
אויש כמה זה כואב:D
מה שמעניין הוא שסוג המכשירים שהם החליטו לבדוק הושפע מאמרי ביקורות נפלאים על אותם מכשירים , למרות שסלוטורה טוען (ובצדק לעיתים) שכל העיתוני האודיו המפורסמים זה בארטה ואפילו חרטא.
...אילן- חוזרים להתווכח? עוד לא אמרתי לך מה אני חושב על הרמקול שלך:D:p(ורד)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
באמת מעניין למה אתה כותב שישראל בלום "חושב" ש AYRE הוא זבל ;)
ממה שקראתי, אני מאמין שמר בלום הוא מניאק לא קטן וסלווטרה הוא שקרן גדול.

(אין לי AYRE:rolleyes:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
דרך אגב, ישראל בלום מעולם לא אמר מילה על ה- AYRE עד שהבעלים של AYRE כינה אותו אשפה.
וכל מה שכותב אותו סלווטורה באתר שלו שווה לכלום.
לכל אלו שקוראים בשקיקה את הביקורות על מוצרי אודיו, השרשור הזה ב- AA מדגים הכי טוב מה שווים כל אותם ביקורות, ואיך עובדים על כולנו בעיניים.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
למה ישראל מנאייק לא קטן?

שמעתי שהוא גם מייצר רמקולים מנאייקים

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מה הכוונה רמקולים מניאייקים?

שמעתי שהרמקולים שלו ממש סתומים אבל מה קשור מנאייקים לצליל שלהם :מבולבל:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אבל לא שאלתי אותך מה סטראופיל כתב

ובטח לא ביקשתי שתצרף את אותו לינק שצרף הבחור שרצה ללכלך על בלום באסילון.
ביקשתי ממך ללמוד על מידת המנאקיות של בלום כמו שכתבת (אני מניח שאתה יודע למה הוא מנאייק ולא סתם כותב).
לגופו של עניין- זה מראה כמה נואש בעליו של Ayre בהביאו את הגרף הזה (זה שאתה העתקת את הלינק בצורה עיוורת) כדי ללכלך על בלום. שלא תבין לא נכון, אין לי בעיה שילכלכו על בלום או על X או Y, אבל זה צריך להעשות עם סוג של הגיון(ולא כאילו שיכולים להתאבד כאשר הם קופצים מהאגו לאיקיו שלהם).
לגבי הרמקול המדובר- ממליץ לך לקרוא את ההתרשמות המלאה של הכותב מביצועיו (לטוב ולרע) עוד לפני המדידות ולאחריהן.
אחר להזכירך שמדובר על רמקול שיוצר לפני כמעט עשור (3-4 שנים אחרי שהחברה הזו בכלל נוסדה) ועלה רק 2000$.לכן הקונטקס חשוב ואי איזכורו,מלמד על הנואשות בהבאתו כדוגמה.
לי יצא להקשיב לכמה דגמים אחרים ומה ש RAHOZ כותב זה שטויות (ובדרך כלל אני נמנע מלהיות כזה יישיר בדעותי;))

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ובטח לא ביקשתי שתצרף את אותו לינק שצרף הבחור שרצה ללכלך על בלום באסילון.
ביקשתי ממך ללמוד על מידת המנאקיות של בלום כמו שכתבת (אני מניח שאתה יודע למה הוא מנאייק ולא סתם כותב).
לגופו של עניין- זה מראה כמה נואש בעליו של Ayre בהביאו את הגרף הזה (זה שאתה העתקת את הלינק בצורה עיוורת) כדי ללכלך על בלום. שלא תבין לא נכון, אין לי בעיה שילכלכו על בלום או על X או Y, אבל זה צריך להעשות עם סוג של הגיון(ולא כאילו שיכולים להתאבד כאשר הם קופצים מהאגו לאיקיו שלהם).
לגבי הרמקול המדובר- ממליץ לך לקרוא את ההתרשמות המלאה של הכותב מביצועיו (לטוב ולרע) עוד לפני המדידות ולאחריהן.
אחר להזכירך שמדובר על רמקול שיוצר לפני כמעט עשור (3-4 שנים אחרי שהחברה הזו בכלל נוסדה) ועלה רק 2000$.לכן הקונטקס חשוב ואי איזכורו,מלמד על הנואשות בהבאתו כדוגמה.
לי יצא להקשיב לכמה דגמים אחרים ומה ש RAHOZ כותב זה שטויות (ובדרך כלל אני נמנע מלהיות כזה יישיר בדעותי;))

הרי כבר כתבתי מה שוות כל הכתבות והביקורות, כך שזה ממש לא מעניין אותי לקרוא את הביקורת של סטראופייל.
הבאתי את הגרף כאנגלוגיה ביו יושרו של בלום ליושרו של הרמקול שהוא מייצר, וההפך.

ברור לי שאתה גרופי של בלום וזה בסדר.

אני מקריאת כל ההודעות, מתרשם שמיסטרבלום ממש לא איש ישר ותם (וזאת בעדינות).
כל מי שה -IQ שלו תואם את ההגדרה שלך, מבין מצוין מה עומד מאחורי כל ההתפתלויות שלו.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אין טעם לריב חברה

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
סלבטורה היה אמין לפני שנים. ואז, קרה מה שקורה לכל מי שיש לו קצת השפעה....הוא מתלכלך.

יש לי לא מעט נסיון עם הרבה מהמכשירים שהוא שם בקלאס A או B ורובם לדעתי בכלל לא צריכים להיות שם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור