פורום נחמד ואיכותי

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אוקי, אז היה לנו עוד שרשור על מחירים שננעל. פותח השרשור הוא הפותח הקבוע כאן של שרשורים כאילו (לרוב כדי לתקוף איזה יבואן על הדרך מלבד שרשרת שקרים אחרים) ואיליו הצטרף מופע אימים ואיומים על כאילו שהעזו לא לאהוב את הרמקולים של סונוס וסברו שהמחיר שהם נמכרים בארץ הוא לא מה שחשבנו.עד כאן-שום דבר חדש.
פורום אודיו ישראלי מתאפיין ברמת אמוציונאליות גבוהה (בניגוד לפורומים דומים בחו"ל).
היו ימים , בעבר, בשביל קליפות התפוזים, היה עובד חברת החשמל שתקף אותי בגלל שהעזתי לומר שיש הבדלים שמיעים בין כבלים. התקיפות הללו עברו לאיומים והתקפות ונאצות על אישתי. היות ומנהלי הפורום שם היו שותפים בידיעה- תרמתי להרס הפורום . יש רבים כאן שמכירים את הנושא, ראו את הודעות האיום וגם יודעים מה גרם לאותו בחור להפסיק;) .

בפוסט על המחירים\סונוס כאן , נחצה גבול מסוים.
האמת הוא נחצה עוד קודם. הרבה קודם.

לפני שבועות ספורים סשה העלה טענות כי "שרוסי דופק את אשתי"-נמחק על ידי ההנהלה.
בשרירשור על המחירים, סונוס העלה טענות המתייחסות לאישתי -טענות נוסח הפועל בחברת החשמל- הדברים נמחקו.
סשה-המשיך להתייחס לאשתי בעקיפין דרך דבריו על הספה.
רק להסיר ספק מהקנאים- חיי הפרטיים והמשפחתיים טובים מאוד.זה לא העניין.
אבל גם אם לא היו כאילו-הגלישה להתקפה על בני משפחה היא בזויה לטעמי.
לטעמי אנשים כאילו היו צרכים להיות מושהים מיידית. (כנראה כאן משהים אנשים אחרים מטעמים אחרים.)
העניין הוא ממש לא אישי אלא עקרוני.

אין לי מה להלין על חברי הנהלת הפורום, התנהלותם או אופי קבלת החלטות שלהם.

יש לי רק להלין על המשך השתתפותי בפורום שמאפשר דברים כאילו.

יאללה ביי

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
דרך ארץ דרך ארץ
פותח השרשור היה המנהל הראשי ליאור. (משום מה הוא החליט לקחת תגובה שלי ולעשות ממנה שרשור חדש)

אתה בחור מוזר מאוד ואם מדברים על להשאות אנשים אתה הראשון שצריך לזרוק אותו החוצה, לא תורם כלום חוץ מלנסות להרגיז אחרים ולהתנשא על כולם.
אם היית מבין למה היו רמיזות על חיי המשפחה שלך היית משתגע כי הסיבות לזה באמת מדהימות. אני אעצור כאן ברשותך.

אני האחרון שאגיד לך אם לכתוב פה או לא, האמת לא היית רוצה שיחסמו אותך לדעתי יש לך מה לתרום אבל האופי שלך לא ייתן לך להתיחס לאחרים בגובה העניים ולפרגן זה פשוט לא אתה.
וכך נפתח לו עוד שרשור שלא ייתן פה כלום וכנראה ינעל בעוד כמה עשרות תגובות. נראה.

יום טוב לכולם

נערך לאחרונה ב:

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
לדעתי מי שעובר לתקפות אישיות, השעיה מיידית!

רענן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
diz1 ,

אני מצטרף לדעתך ,אני חושב שכל מילה שכתבת חקוקה בסלע!
אני אף חושב כמו סונוס שיש לך הרבה מה לתרום ואל תסיק מסכנות מהירות וחפוזות!
להפך אם גם אתה תפסיק לכתוב כאן , אז אתה משרת כאן את החברה הלא שפויים שחושבים שאם יש להם מוצר מסוים אז המוצר הפך פרה קדושה שלא ניתן לבקר אותה!

סונוס עצה אישית לי אליך בחביבות , החיים הפרטים של אף אחד לא מעניינים אותנו! אז אל תנסה אפילו לרמוז כאילו שאתה יודע משהו, הרי אנחנו יודעים לקרוא בין השורות ומבינים שאין סיבות, והם גם לא מדהימות,ולא נעלים, וזו לא הבמה להיכנס לחייו של אף אחד מחברי הפורום, קל וחומר שרמיזות אלו מרמזות על ניסיון זול וציני לפגוע בחיי משפחתו של diz1 חבר הפורום, אבל כמו שהבנתי הוא לא מתרגש מזה כל כך הוא כנראה מבין כמוני שזו סתם בדיחה רעה!
בקיצור diz1 אני מעוניין לראות אותך ממשיך לכתוב יום טוב רענן.

נערך לאחרונה ב:

varoy

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא יודע אם זה נכון אבל אם כן אז סונוס וסשה וכל אלה שמגיבים תגובות כאלה...
אתם פחדנים עם משקפיים ענקיות שיש להם אומץ רק כאשר הם נמצאים מול מסך מחשב שלא יכול להחזיר!!!
תנסו לעשות או לומר את המילים האלו ואת הטענות והמחשבות שלכם בפנים...
זאת הודעתי הראשונה בפורום הנ"ל וחבל שזה מה שהייתי צריך לכתוב אבל במקרים כאלו אני לא יכול להישאר אדיש.
מעצבן אותי שיש אנשים מאוד אמיצים כשהם מול המחשב.
בדיוק כמו אותם אנשים ש"חזקים" מול שק איגרוף אבל כשהם נכנסים לזירה הם בורחים לפינה.

סונוס וסשה שיהיה לכם יום טוב ואני מציע שתתחילו להיזהר ולחשוב פעמיים לפני שאתם כותבים.

מנהלי הפורום:
יש לכם אחלה פורום אז תשמרו עליו כדי שאף אחד לא יהרוס לכם אותו.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
אני לא יודע אם זה נכון אבל אם כן אז סונוס וסשה וכל אלה שמגיבים תגובות כאלה...
אתם פחדנים עם משקפיים ענקיות שיש להם אומץ רק כאשר הם נמצאים מול מסך מחשב שלא יכול להחזיר!!!
תנסו לעשות או לומר את המילים האלו ואת הטענות והמחשבות שלכם בפנים...
זאת הודעתי הראשונה בפורום הנ"ל וחבל שזה מה שהייתי צריך לכתוב אבל במקרים כאלו אני לא יכול להישאר אדיש.
מעצבן אותי שיש אנשים מאוד אמיצים כשהם מול המחשב.
בדיוק כמו אותם אנשים ש"חזקים" מול שק איגרוף אבל כשהם נכנסים לזירה הם בורחים לפינה.

סונוס וסשה שיהיה לכם יום טוב ואני מציע שתתחילו להיזהר ולחשוב פעמיים לפני שאתם כותבים.

מנהלי הפורום:
יש לכם אחלה פורום אז תשמרו עליו כדי שאף אחד לא יהרוס לכם אותו.

אני מגיע כמעט לכל מפגש, אנשים מכירים אותי פה ויש לי כמה חברים טובים מהפורום הזה.
לא מעט היו גם אצלי בבית ומכירים אותי יותר מאשר ניק בפורום.
לא ראיתי את DIZ באף מפגש פורום (והוא טוען שזה פורום טוב) למה לא ראינו אותו זה ברור הוא מעל כולם.
אבי מכיר את שסה, אני עדיין לא, אז גם סשה הוא לא בדיוק דמות וירטואלית.
שורה תחתונה אם זה הפוסט הראשון שלך פה אז אתה מתחיל רע או שאתה אחד החברים שבעצמם מפחדים לרשום פה.

רענן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סונוס לפי דבריך אם אבי מכיר את סשה זה מכשיר את סשה לנהוג בחוסר הוגנות וכבוד וללכלך על אשתו של diz1,
עכשיו עזוב הכול אני רוצה לדעת,
לדעתך האישית זה בסדר שסשה מתבטא בצורה כזו על אשתו של diz 1,
ואם לא אז פשוט תגיד את זה, אנשים שמכירים אותך רוצים לדעת מה אתה חושב על נושא רגיש זה?
הרי מדי פעם אנשי הפורום מוזמנים זה לזה, תאר לך שמי מבין חברי הפורם יגיד דבר או חצי דבר, רמיזה או חצי רמיזה על מה הוא חושב על אשתו של זה שהוא התארח אצלו ,
אני פשוט נחרד מהעניין ,
יש לך הזדמנות בפוסט הנ"ל להבהיר את עמדתך הלא ברורה בנושא!
ולצאת חוצץ נגד כל דבר שקר של אנשים קטנים ונאלחים שמשתמשים בפורומים כדי לפרוק תסכולים!
ממתין לתשובתך המנומקת?

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דיז היקר, אני מבין שפגעתי בך (קאקדילה??), אני מתנצל מעומק ליבי.
עכשיו ברצינות, יש לך בעיה, בעיה רצינית, אתה בטוח שאתה יודע הכל יותר טוב מכולם ואתה מתנהג בצורה יהירה והייתי אומר גם מגעילה.
אתה רוצה לפתוח את כל הקלפים?, OK יש לך כסף?, האמן לי שלי יש יותר :) (סליחה שאני מתרברב) יש לך ידע? גם לי יש (אולי פחות ממך ואולי יותר).
ההבדל ביני ובינך הוא שאני יודע לשתף ויודע לעזור ואני רוצה ללמוד.
אתה פשוט "הכי חכם".
שים לב שרוב ההודעות שלך הם עוקצניות (לצערי גם שלי לא הכי נעימות אבל הסיבה ידוע) ומתנשאות.
אני מציע שלפני שאתה פונה להנהלת האתר ומתבכיין תבדוק מה לא בסדר אצלך.

רענן, בוקר טוב.. :)

VAROY, בנתיים אנחנו יודעים מי הוא איש הצלילים מאחורי המקלדת, אגב, אני אשמח לפגוש אותכם (אותך ואת החיילים של המנחה) פנים מול פנים ולהגיד לכם הכל בפרצוף, אתה גם במת חושב שאני סופר אותכם, האא? :) .

תבינו משהו, ועכשיו אני רציני, הפורום הזה הוא מקום שאמור להיות בו נחמד, אין לי בעיה שמישהו ירד על הרמקול שלי, אני אוהב אותו ואם אני לא ירצה בו עוד אני יזרוק אותו ויקנה חדש ככה שזה לא בדיוק מעניין אותי מה אנשים חושבים, אותי מעניין דיבור לעניין על סטריאו בלי שיבוא הסנדק ויצנזר בכל פעם שמישהו מצייץ על הסחורה שלו.

קאקדילה?

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
סונוס לפי דבריך אם אבי מכיר את סשה זה מכשיר את סשה לנהוג בחוסר הוגנות וכבוד וללכלך על אשתו של diz1,
עכשיו עזוב הכול אני רוצה לדעת,
לדעתך האישית זה בסדר שסשה מתבטא בצורה כזו על אשתו של diz 1,
ואם לא אז פשוט תגיד את זה, אנשים שמכירים אותך רוצים לדעת מה אתה חושב על נושא רגיש זה?
הרי מדי פעם אנשי הפורום מוזמנים זה לזה, תאר לך שמי מבין חברי הפורם יגיד דבר או חצי דבר, רמיזה או חצי רמיזה על מה הוא חושב על אשתו של זה שהוא התארח אצלו ,
אני פשוט נחרד מהעניין ,
יש לך הזדמנות בפוסט הנ"ל להבהיר את עמדתך הלא ברורה בנושא!
ולצאת חוצץ נגד כל דבר שקר של אנשים קטנים ונאלחים שמשתמשים בפורומים כדי לפרוק תסכולים!
ממתין לתשובתך המנומקת?

רענן,

בוודאי שזה לא תקין שמישהו (לא קשור בכלל לסשה) מדבר על מישהו אחר בכל צורה שלילית.
המקרה של דיז קצת שונה כי (אני לא יודע כמה זמן אתה קורה הודעות בפורום) דיז מההתחלה גורם לכל מי שפותח איתו דיון להרגיש רע עם עצמו. ההתנשאות צורת הכתיבה וכל זה נעשה בכוונת תחילה.
לדיז יש את המערכת הכי יוניקית בארץ לאף אחד אין את הרמקול שלו ורוב הציוד שהוא משתמש, מה מתבקש מזה? אם היה מדובר על חבר פורום מין השורה היו אנשים שומעים את המערכת מספקים פידפק וכו.. נכון? הגיוני?
לא היה דבר כזה מעולם וגם לא יהיה כי זה האדם.

עכשיו שהבנת על מה מדובר ולמדת את ההסטוריה אפשר להבין שאדם כזה כותב בפורום בדרך כלל מקבל יחס שונה. שאדם כזה מסובב הכל (ושים לב מה הוא הולך לענות על הפוסט שלי) לצד השלילי האדם שעומד ממול ינסה להבין למה זה קורה.
אני לא אכנס להערות על המשפחה וכו אני לא חושב שזה לעניין אבל אני לא יכול להרחיב יותר מידי על זה בעיקר בגלל שזה לא המקום.

לפעמים קשה להתעלם ראה דוגמאת האיומים של ארמה על שסה, דיבורים באוויר ולמה זה טוב? רק כדי לעצבן אבל מה שעצבן אותי יותר זה ההנהלה שפשוט קיבלה את זה בחיוב. מדהים!
אבל אני חושב שהאחריות שלנו היא להיות האנשים הטובים יותר ופשוט להתעלם מכל מני הודעות מתלהמות גם אם ההנהלה טועה לפעמים וזה מה שאני הולך לעשות מעכשיו.

מקווה שהסברתי את עצמי הכוונה שלי היתה חיובית בלבד אנא נסה להבין את הפסוט בצורה חיובית.

נערך לאחרונה ב:

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
זה פשוט לא יאומן.
בא בן אדם מתרברב שיש לו כסף לקנות את כולנו , בסגנון של המאפיה הרוסית , כל הזמן מוציא את תסכוליו על
יבואנים שלא מוצאים חן בעיניו, רב עם כולם וזורק מילים ללא חשבון (כי הרי מה איכפת לו , יש לו הרבה כסף ,
אז הוא שם ז... על כולם, הרי מה כבר יכולים לעשות לו ,לחסום אותו , הוא לא מתרגש וממשיך כל עוד הוא
יכול) מלכלך על אישתו של חבר ....זה כבר עובר את כל הגבולות , ומאשים את כל הפורום כשכירי חרב של
יבואן שלא מוצא חן בעיניו , ולמה? ........ס-ת-ם ..בכיף שלו , מה איכפת לו מהפורום , מהאנשים , לשמור
על יחסים עם עוסקים בתחום , הרי יש לו כסף לקנות את כולנו לא ? גם על רענן הוא צחק על מצבו הכלכלי
כאשר התרברב שיש לו כסף לקנות מה שהוא רוצה , כשרענן אמר שאינו יכול להרשות לעצמו לקנות קרטונים.

ממש גועל נפש של אוליגרך ללא אלוהים שמצפצף על כל העולם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רק להבהיר, תגובות על בני משפחה של חברים לא יעברו בשתיקה, חבר שינהג כך יושעה מהפורום.

רענן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
רענן,

בוודאי שזה לא תקין שמישהו (לא קשור בכלל לסשה) מדבר על מישהו אחר בכל צורה שלילית.
המקרה של דיז קצת שונה כי (אני לא יודע כמה זמן אתה קורה הודעות בפורום) דיז מההתחלה גורם לכל מי שפותח איתו דיון להרגיש רע עם עצמו. ההתנשאות צורת הכתיבה וכל זה נעשה בכוונת תחילה.
לדיז יש את המערכת הכי יוניקית בארץ לאף אחד אין את הרמקול שלו ורוב הציוד שהוא משתמש, מה מתבקש מזה? אם היה מדובר על חבר פורום מין השורה היו אנשים שומעים את המערכת מספקים פידפק וכו.. נכון? הגיוני?
לא היה דבר כזה מעולם וגם לא יהיה כי זה האדם.

עכשיו שהבנת על מה מדובר ולמדת את ההסטוריה אפשר להבין שאדם כזה כותב בפורום בדרך כלל מקבל יחס שונה. שאדם כזה מסובב הכל (ושים לב מה הוא הולך לענות על הפוסט שלי) לצד השלילי האדם שעומד ממול ינסה להבין למה זה קורה.
אני לא אכנס להערות על המשפחה וכו אני לא חושב שזה לעניין אבל אני לא יכול להרחיב יותר מידי על זה בעיקר בגלל שזה לא המקום.

לפעמים קשה להתעלם ראה דוגמאת האיומים של ארמה על שסה, דיבורים באוויר ולמה זה טוב? רק כדי לעצבן אבל מה שעצבן אותי יותר זה ההנהלה שפשוט קיבלה את זה בחיוב. מדהים!
אבל אני חושב שהאחריות שלנו היא להיות האנשים הטובים יותר ופשוט להתעלם מכל מני הודעות מתלהמות גם אם ההנהלה טועה לפעמים וזה מה שאני הולך לעשות מעכשיו.

מקווה שהסברתי את עצמי הכוונה שלי היתה חיובית בלבד אנא נסה להבין את הפסוט בצורה חיובית.

סונוס תשובה מנומקת ועניינית לטעמי הסרת את הספק אם לי היה כזה,
קבל ביטול על כל החשד שלי בך על חוסר מוסריות !
אני מכבד את דבריך ואת תשובתך העניינית והמנומקת,
אתה כנראה לא שותף לחבורה הזו שהורסת את האתר ואתה מבין על מה אני מדבר,
מותר לך לחשוב שחבר פורום כזה או אחר הוא טעמך האישי או לא זה ברור!
סע ברכה ויום נפלא!
רענן,

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי פותח השירשור כבר נאמר -

"הפוסל במומו פוסל"..

בתגובה לעוד הערה מדהימה של פותח השירשור חבר פורום אחר כבר נתן הסבר מנוסח להפליא על מניעי ההתנהגות ומתן התגובות של פותח השירשור והאחרים המגיבים באותו הסיגנון ולהלן ההסבר:

- לאמור:

מה שלא לא תואם לתפיסתו הפרטית והאישית מאוד של פלוני, למעשיו ולדרכו - מצביע על בעיה חמורה אצל פלמוני בתחום הזרבובית, ההכרה העצמית שלו, המודעות הפרטית ושאר מרכיבי אישיותו הדפוקים

וההפך:
מה שאותו פלוני עצמו עושה, מצביע על חוכמתו, רגישותו, הידע שלו, ההבנה וההיכרות עם כלל היקום ומרכיביו, היותו חופשי מתסביכים, גברא רבא, בעל יכולת רבתי ועוד כיו"ב

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לי אישית ברורה הסיבה מדוע אנשים מגיבים באופן מתנשא מזלזל והמבטל את דעתם של האחרים, ממונם, אופיים ואפילו את המבנה הפיזי של האחרים (ייחוס "זרבובית קטנה" למשל..)

ביטול האחר, הפגיעה באחר וכו' מעצים את הכותב בעיני עצמו..

ועל כך כבר נאמר -

"כשהשמש שוקעת, אנשים קטנים מטילים צל גדול.."

שמתם לב כמה פיתגמים יצאו לי בשלוף....חחחחחח...

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
(Y)(Y)(Y)"אבל אני חושב שהאחריות שלנו היא להיות האנשים הטובים יותר ופשוט להתעלם מכל מני הודעות מתלהמות גם אם ההנהלה טועה לפעמים וזה מה שאני הולך לעשות מעכשיו.

מקווה שהסברתי את עצמי הכוונה שלי היתה חיובית בלבד אנא נסה להבין את הפסוט בצורה"(Y) חיובית."
לדיז
" האמת לא היית רוצה שיחסמו אותך לדעתי יש לך מה לתרום "מסכים

נערך לאחרונה ב:

רענן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סשה בוקר אור גם לך ,:D:D:D
אגב שלחתי לך הודעה אתמול בפרטי אהבת?

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
סונוס

זה שאתה חבר וותיק , אמיתי ותורם לפורום , על כך אין שום ויכוח. לדעתי ניגררת אחרי האוליגרך-סשה המשמיץ
בגלל שמדובר ברמקול של סונוס פבר (ציפור נפשך) יותר מידי, אבל לזכותך יאמר מהפוסטים האחרונים שלך שאני
קורא שהתעשתת.
לך איכפת כניראה מהפורום , לסשה האוליגרך שמנסה לדרוך על אנשים מהמעמד הבורגני עם הכסף שלו , לא!
אז תשתדל לא להצמד למשתמשים זמניים כאן שהפורום בשבילהם הוא בדיחה ואמצעי להפגת השעמום על חשבון
אחרים.
אתה כתבת באחד הפוסטים הקודמים : שמלמדים אותכם בעבודה שביסוד , בני האדם הם טובים , ואים אתה מאמין
במה שכתבת , תהיה כזה לעצמך ולסובבים אותך ,ואל תתגרר לשינאת החינם כלפי הכלל ותראה שאפשר אחרת.

ובזאת אני גם מחזק את הפוסט האחרון שכתבת , כחיובי ביותר.

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דיז, איפה בדיוק אני דברתי על אישתך?, אני שאלתי אם אתה מעביר עוד לילה על בסלון כידי להבין מדוע אינך ישן :) .
אני פשוט בן אדם רע, אוליגרך רוסי שצוחק על פשוטי העם, בושה וחירפה, איפה החינוך?!,
רענן, ראיתי שקבלתי ממך הודעה פרטית, האמת היא שעוד לא קראתי אותה, כשיהיה לי זמן פנוי אני יקרא.
אתה עוד לא סיפקתה לי תשובה למה בהודעה הראשונה שלך ישר קפצתה להגן על הרמקול של ארמה שזכה לקטילה בהייפייקריטק ותקפתה את תומר צין? :)
מאיר, אני לא צוחק על רענן ועל מצבו הכלכלי, אתה מנס לגרור את הדימוי שלי למקום שונה בעיני חברי האתר ואני לא בטוח שזה הולך לך.
האדון הנכבד רענן שופט את האמטי בלי לשמוע אותו אפילו והוא בעצמו טוען שיש לו כסך רק כידי לקנות את הקופסאות, מה זה קשור אליי?.
בקיצור כל חבורת החיילים זה לא ילך לכם, הרי אתם עושים וכותבים כל דבר שהמנחה שלכם אומר, אני כ"אוליגרך רוסי" יפסיק את זה.. :)

רענן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
kooke , "כשהשמש שוקעת, אנשים קטנים מטילים צל גדול.."
סחטיין אני מת על הפתגם הזה הוא כל כך נכון,
ויש שחיים לצילו חיים שלמים בלי להבין את משמעותו,

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור