עצת יעול

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ההודעה הבאה מופנת לנמר

תגיד, נמר
לא חשבת לפתוח שירשור של גלריית המערכות של חבריי הפורום כולל תמונה ופירוט המערכת...
זה נראה לי מתבקש ויכול להוסיף המון לפורום
אייל(Y)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה יודע מה? אתה פשוט גדול.

חשבתי על זה לא מזמן ואפילו חשבתי איך לעשות זאת.
עכשיו כשפתחת את זה הגיע הזמן לעשות צעד.:)

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
חחחח

:)
אוקיי...
זה דבר שלא הבנתי איך הוא חסר זה הרי must בכל פורום שמכבד את עצמו
כל הרעיון הוא ללכת על משהו מקורי ומעניין בו יוכלו חבריי הפורום להציג את "קודש הקודשים" כולל פירוט מילולי של הציוד שלהם
אני בעד (Y)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אייל.
בעקבות השירשור הזה אני פותח שירשור .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,507
נקודות
113
תלבושת אחידה

ואני דוקא טוען שזה לא טוב ,מכיוון שיוביל לחוות דעת של אחד לגבי המערכת של זולתו,נניח שאני סטודנט תפרן שמתענין באאודיו ושיש לי מערכת צנועה ביותר ויוצא לי ליעץ עצה לבחור עשיר וותיק שמחזיק בטירתו מערכת חלומות,מה יגיד הנ"ל "אולי תשתוק יצוציק,אני שומע כבר 30 שנה יותר ממך וחוץ מזה החתול שלי עולה יותר מהמערכת שלך"
לעומת זאת במצב היום כולנו שוים ודעת כולם נחשבת וכך אולי נזכה שהאדיופילים הותיקים והמנוסים שלנו שלא אוהבים חשיפה יצטרפו ויתרמו מנסיונם וכך נשתחרר מאיזה היררכיה משונה שמורגשת בפורום ,עצם העניין במין פורום שכזה הוא התחביב,הענין במוסיקה ולאו דווקא למי יש
יותר גדול(מגבר)או הורן יותר אקזוטי.
מקווה שדווקא תבוא הצעה להשוואת ביצועים(בנגינה)כמו שעשה בזמנו מר לביא ז"ל או לאיזה סידרה של הרצאות על תקופות מסוימות בגז או במוסיקה קלאסית.
בקיצור לדעתי לא מעניין באם יש לכם כבל דיגיטלי בעשרת אלפים דולר ואיזה סט אפ חלומי,מעניין יותר באם יש לכם מה להוסיף לקהילה .(heart)

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
שניצל,
מסכים איתך.
אך,זכות הבחירה עדיין בידך לא "לחשוף" את המערכת שברשותך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ברור אלדר.

אך אני עדיין חושב שכדאי לתת את האופציה הזו למי שכן מעוניין. מי שאינו מעוניין ממש לא חייב וכפי שאתה ואני יודעים מרכיבי המערכת ומחירם אינו מעיד על איכות הידע של הדובר.

מה שחשוב הוא שתהיה אופציה למי שכן רוצה להציג את הסטאפ שלו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,507
נקודות
113
שרירנים שמים גופיות

וזה כדי להסתיר את מנת המשכל

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי שניצל

מה שאתה מתאר היא תופעה של אנשים מהסוג הנחות ביותר שכל עניינם הוא לקטול ולזלזל במערכות שלא לטעמם/לרמתם/לאופי שלהם/ליופי וכו וכו
גם אני חוויתי זאת על בשרי...
אני מקווה ומאמין שכאן זה לא המצב
אייל

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,507
נקודות
113
לא מבין למה זה טוב?

ואם חוית את זה למה לך שוב?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מקווה שדווקא תבוא הצעה להשוואת ביצועים(בנגינה)כמו שעשה בזמנו מר לביא ז"ל או לאיזה סידרה של הרצאות על תקופות מסוימות בגז או במוסיקה קלאסית.
.(heart)

אלדר,
הכנתי נייר ועיפרון- ממתין לרשימת המלצותיך המוזיקלית.

בנתיים אם חסר לך , יש כמה פורומים יעודיים רק למוזיקה (קלאסית, ג'אז=ממליץ על נענע,למשל,ן עם ברנפורד מרסיליס, המלצות על הופעות ודיסקים ועוד)- מבטיח לך ששם תמצא את המידע הרלוונטי והמעמיק יותר
(ולא באיזה פורום אודיו מצחיק,באתר אחר, בו מעתיקים ממה שכתוב בתוך הדיסקים, לא יודעים שניקולס פיטון אינו נגן מוזיקה מתקדמת, ריקרדו שאיי נהפך שם לצ'אילי,קולטריין מנגן ביפופ וכל המוזיקה היא מופתית. מקום שבו רגלים להמציא השוואות לפונוסטייג'ים שלא התרחשו, מה זה לזייף "ביקורות" על דיסקים.).
אין מה לעשות-אם אני מתעניין במתכון של עוגה, לא אחפש אותו בפורום לקפה.

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מה שאתה מתאר היא תופעה של אנשים מהסוג הנחות ביותר שכל עניינם הוא לקטול ולזלזל במערכות שלא לטעמם/לרמתם/לאופי שלהם/ליופי וכו וכו
גם אני חוויתי זאת על בשרי...
אני מקווה ומאמין שכאן זה לא המצב
אייל
בהתחשב ב5רמת האמוציות שאתה נהנהת מהם בשירשור של הציוד שלך , אני לא ממש מבין , מאיין האשליה שההתנהגות הזו תעלם . אבל זה בסדר להיות אופטימי:)

שניצל , אני לא חושב שאכות ידיעות נמדדת בכסף , וגם לא איכות האדם . אבל אם יש אנשים שכתוצאה מצורת הכתיבה כאן בפורום נרתעים מזה , עדיף באמת שלא יכתבו . אבל כן עדיף שיהיה שרשור כזה ע"מ שלאלו שיש להם הרצון להראות למי יש יותר גדול , יוכלו לממש את תשוקתם בצורה לגיטימית. (זה אולי יפחית את הרצון לעשות את זה בצורות נלוזות )

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי ג'וקר

אני ג'וקר
תקשיב, אני לא חושב שהעניין הוא להראות למי יש גדול יותר, אני לא חושב שזה עניין תחרותי ואני לא מתחרה באף אחד, בכל המקרה זו לא היתה כוונתי בהעלאת הרעיון ויישומו
כל הרעיון הוא כפי שאמרת - להציג את "התוצר הסופי" של כל אחד
סה"כ אני מאמין בכל זאת שישנם אנשים(מי כמוני יודע) שעמלו קשה מאוד, הזיעו עד זוב דם בשביל להרים את הסאט אפ שלהם...במשך הרבה זמן
אני לא רואה שום סיבה שבעולם שאחרי כל העמל הקשה והעבודה לא תיהיה גלרייה ראוייה להציג את התוצאה...זה הרי כל כך לגיטימי ומתבקש..
אייל

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אייל , אין לי בעיה אם מה שאתה אומר , אני פשוט חושש שזה בפורום הלא נכון . אנחנו כאן כי הפורום הזה מרשה המון חופש , וחופש מוביל להמון רעיונות , אבל כשאנשים מגבילים את עצמם . בישראל של היום ,התופעה שאנשים מגבילים את עצמם , ולו מסיבות של פוליטקלי קורקט (שזה צביעות אבל זה יותר טוב מכאוס מושלם) , היא זן בסכנת הכחדה . ולכן לענ"ד זה יוביל למי יש יותר גדול ולעלבנונות .
מכול מקום תנסו ותראו אולי אני טועה והקהל כאן קצת יותר בוגר מהקרדיט שאני נותן לו

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,507
נקודות
113
תגיד? מה אתה בכלל רוצה!

אלדר,
הכנתי נייר ועיפרון- ממתין לרשימת המלצותיך המוזיקלית.

בנתיים אם חסר לך , יש כמה פורומים יעודיים רק למוזיקה (קלאסית, ג'אז=ממליץ על נענע,למשל,ן עם ברנפורד מרסיליס, המלצות על הופעות ודיסקים ועוד)- מבטיח לך ששם תמצא את המידע הרלוונטי והמעמיק יותר
(ולא באיזה פורום אודיו מצחיק,באתר אחר, בו מעתיקים ממה שכתוב בתוך הדיסקים, לא יודעים שניקולס פיטון אינו נגן מוזיקה מתקדמת, ריקרדו שאיי נהפך שם לצ'אילי,קולטריין מנגן ביפופ וכל המוזיקה היא מופתית. מקום שבו רגלים להמציא השוואות לפונוסטייג'ים שלא התרחשו, מה זה לזייף "ביקורות" על דיסקים.).
אין מה לעשות-אם אני מתעניין במתכון של עוגה, לא אחפש אותו בפורום לקפה.
לא יודע אפילו מה לענות לך?,מחפש רק לקנטר שכבר הכנת עפרון ונייר לשמוע איזה המלצה מעלוב כמוני.
למה שלא מנסה להאריק את המקלדת בנוסף לכל הארקות שלך?,אולי יצא לך יותר מוצלח ופחות רעיל.ולא צריך גם את שובל הזילזול בפורומים האחרים והרי לא כולם נבערים וחסרי תרבות ורק לך ניתנה איזו עליונות נשגבת שלעולם לא נזכה לרדת לעומקה הרב,

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
היי אלדר,
(Y)(Y)

יהודה

רונן אסולין

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לא יודע אפילו מה לענות לך?,מחפש רק לקנטר שכבר הכנת עפרון ונייר לשמוע איזה המלצה מעלוב כמוני.
למה שלא מנסה להאריק את המקלדת בנוסף לכל הארקות שלך?,אולי יצא לך יותר מוצלח ופחות רעיל.ולא צריך גם את שובל הזילזול בפורומים האחרים והרי לא כולם נבערים וחסרי תרבות ורק לך ניתנה איזו עליונות נשגבת שלעולם לא נזכה לרדת לעומקה הרב,

(Y) אומנם הודעה ראשונה שלי בפורום אבל קשה לא להסכים עם הכתוב.

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אם יהיה גם מנוע חיפוש בקטגוריה, זה יהיה מושלם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
באיזו קטגוריה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור