עכשיו זה בטוח שחלם זה פה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3529207,00.html

בשנים שכוכבות עשירות ומפורסמות , בעלות הון של שנים וייחוס מלכים בארה"ב כגון פריס הילטון נכנסות לכלא.
בשנים שמישהי כמו לינזי לוהן ובריטני ספירס נשללות מנהיגה עקב נהיגה פרועה.

בשנה עם מאות הרוגים בכביש, שהמדינה מחפשת בנרות איך להציל אנשים מלמות.

ממשיכה משטרת "חלם זה פה" ישראל להצדיע עם יד על ה**ן שלהם לכוכבי הרגע, לכדורגלנים פרמידנות שלא השיגו כלום מעולם, לכל ארחי פרחי וזב חוטם שהראה את פרצופו/תחתו/וכו...

תודה לכם משטרת ישראל שבחרתם בנו, העם הנבחר לדפוק אותנו כל פעם מחדש.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ממש מפתיע:rolleyes:

משטרה שהיא בדיחה,בייחוד שמפקד משטרת התנועה,בן חמו,נתפס במהירות מופרזת,ואף אחד לא שם קצוץ.
גם המפכ"ל נתפס דוהר,אבל את מי זה מעניין.

חוץ מזה,שהיא כזאת כונפה.(N)

תתחדש ותהנה
גועל

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
אני דווקא חושב שלקוזינות מגיעות זכויות יתר. הן הופכות את היום להרבה יותר נעים עבור כולנו. במיוחד בקיץ כשחם להן. כמובן שהספסימנט לעיל רחוקה מלהיות מגה-קוזינה, אלא שמספק זכות היתר במקרה שלנו הוא הוא שוטר. מהכירותי איתם, סביר להניח שאם יש לבחורה: ואגינה, דופק והיא לא פועה, אז היא מתוייגת כקוזינה.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני דווקא חושב שלקוזינות מגיעות זכויות יתר. הן הופכות את היום להרבה יותר נעים עבור כולנו. במיוחד בקיץ כשחם להן. כמובן שהספסימנט לעיל רחוקה מלהיות מגה-קוזינה, אלא שמספק זכות היתר במקרה שלנו הוא הוא שוטר. מהכירותי איתם, סביר להניח שאם יש לבחורה: ואגינה, דופק והיא לא פועה, אז היא מתוייגת כקוזינה.

מה, גבר, תקופה קשה אחרי שמגיע התינוק אה ?

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
יבש? בסהרה גשום לעומת האקשן אצלי. יבש? בקלהרי יש שיטפונות לעומת האקשן אצלי. יבש? למוהבי אני לוקח את תיבת נוח לעומת האקשן אצלי. יבש? אני רואה את קצב וחושב "למה הוא היה צריך ת'כאב ראש הזה, מה רע בגילה?"

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתם. השוטר עשה בארטר - טלפון של מרינה עבור ביטול הקנס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור