עזרה ברכישת טלוויזית 37 אינץ'

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אז ככה, החלטתי לקנות טלוויזית LCD או פלזמה בטווח מחירים של עד 7000 שקל. אני מתלבט בין מספר דגמים ואשמח לקצת עזרה, שמעתי שיש פה תמיכה מאנשים שמבינים. התחלתי לחפש ולבדוק וראיתי שלכל טלוויזיה יש טכנולוגיות משלה אשמח לקבל מידע קצר על מספר טכנולוגיות מומלצות לשיפור איכות התמונה לשמירה על התמונה ללא מריחות ועוד. המרחק הוא כ - 4 מטרים(3.8) וחשבתי לרכוש טלוויזית 37 אינץ' במחיר מקסימלי של 7000 שקל(אני לא בטוח שהמרחק מתאים לגודל ואם כן עד איזה גודל אפשר במרחק הזה?). יש מספר שאלות שאשמח אם תענו לי עליהם במהרה כי אני מתכוון לקנות אותה עוד השבוע. המוצר שאותו אני מתכוון לקנות הוא מסך LCD TOSHIBA דגם: 37C3005.
ישנם מספר דגמים שביניהם אני מתלבט:
37 LCD עם כניסת USB מערכת הקלטה פנימית של LG דגם: 37LB5RT
טלוויזיה Toshiba דגם:37C3030
Toshiba 32WL68
LG 42LB9R (האם אפשר למצוא אותו ב-37 אינץ'?!?)
Philips 42PFP5332 (כנ"ל)
Philips 42PFL5322 (כנ"ל)
Toshiba 37WL68
Sharp LC32BV8E
LG 37LC2RR
LG 37LC53

LCD TOSHIBA דגם: 37C3005.מישהו מכיר את הדגם הזה של טושיבה, האם הוא חדש(יצא ב-2008) והאם הייתם ממליצים עליו מבחינת איכות התמונה ויחס תמורה למחיר......
האם באחד מהדגמים הנ"ל קיימת תמיכה של 1080p או רק של 1080i זה באמת משנה את האיכות באופן משמעותי? יש לאחת הטלוויזיות המוזכרות NR???(לא שאני יודע מה זהה:rolleyes:). מה הדגם הטוב ביותר והאם יש דגם שלא אוזכר עם ביצועים יותר מרשימים בטווח מחירים זה???
תודה מראש לעוזרים [=:cool::cool::cool:

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
במה אתה מתכנן לצפות? טלויזה? כבלים (דיגיטאלי/אנלוגי) או YES? האם ?DVD חיבור למחשב? שידורי HD?
וכמה באחוזים עבור כל אחד מהם?
נותונים אלו חשובים - כי לא כל מסך הוא טוב ביותר עבור כל השידורים וצריך לחשוב גם על החיבורים עבור מקורות הצפיה כדי לחבר למסך.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל סחתיין לא ציפיתי לכזאת מהירות!

אני מתכוון לצפות כ-80% ב yes אין לי yes max ואני גם כנראה לא מתכוון לרכוש (במידה וזה משנה) ואני גם לא משתמש ב-ps. חשוב שלא תהייה מריחה ללא זליגות אור למיניהם. הערוצים שאני צוה בהם הכי הרבה הם yes1234 ערוץ 10 ערוץ 2 וערוצי הספורט 56 55 60 (5 5+ 60 = extreme) חשוב מאוד שיראו טוב מאוד גם במצב של תנועה. די חשוב שתהייה תמיכה בשידורי HD למרות שעכשיו זה לא כל כך נפוץ אבל אני לא רוצה להחליף טלוויזיה עוד שנה שנתיים אני רוצה משהו באיכות טובה מאוד.
20% = חיבור למחשב וצפייה בסרטים מהאימיול.:cool:

נערך לאחרונה ב:

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אממ אחי אתה פה?

:cool:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
סבלנות - יש לנו חיים מחוץ לפורום :)

תראה כאשר אתה מדבר על שידור טלויזה רגילה (זה כל מה שאתה רואה היום) זה שונה, משידור של HD. חשוב להבין שה HD זה קודם כל רזולוציה כך HD זה רוזלוציה פי חמש יותר גבוהה משידור רגיל,
למה זה חשוב? כי בשדורים רגילים מה שאתה רואה היום במסך של FULL HD זה כמו לקחת תמונה ולעשות לה זום פי 5 (כן זה מצריך עובדת עיבוד אות חזקה של המסך ועדיין יראו לא משהוא). כך שאני ממליץ לך היות וכעת ובעתיד בקרוב רוב השידורים יהיו שידורים רגילים לקחת מסך HD READY - זה רזולציה קצת פחות גבוהה מ FULL HD ויהיה יותר טוב לשידורים רגילים וההבדל לא מורגש כמעט בשידורים HD (כמו כן זה מוריד גם את המחיר של המסך :) )

חשוב שזמן התגובה יהיה קצר זה חשוב לשידורי ספורט.
צריך שלמסך יהיה חיבורי סקרט (עדיף יותר מאחד) וגם חיבור HDMI (לפעמים זה בתוספת תשלום)
בקשר למסכים ספציפיים - אין פתרון מראיה בעיניים שלך - תראה את מה שאתה מתכנן לראות בבית (כלומר YES) ולא הדגמות של HD (כל המסכים מראים HD מעולה) - העיניים שלך זה הדבר הכי חשוב כאן.

תראה יש כאן באתר כתבות על כיצד לבחור מסך - מומלץ לקרוא - אני אישית לא ממליץ על דגם ספיציפי זה או אחר.
אם אחרים כאן מעוניינים לעשות זאת ....

נערך לאחרונה ב:

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סבלנות - יש לנו חיים מחוץ לפורום :)

תראה כאשר אתה מדבר על שידור טלויזה רגילה (זה כל מה שאתה רואה היום) זה שונה, משידור של HD. חשוב להבין שה HD זה קודם כל רזולוציה כך HD זה רוזלוציה פי חמש יותר גבוהה משידור רגיל,
למה זה חשוב? כי בשדורים רגילים מה שאתה רואה היום במסך של FULL HD זה כמו לקחת תמונה ולעשות לה זום פי 5 (כן זה מצריך עובדת עיבוד אות חזקה של המסך ועדיין יראו לא משהוא). כך שאני ממליץ לך היות וכעת ובעתיד בקרוב רוב השידורים יהיו שידורים רגילים לקחת מסך HD READY - זה רזולציה קצת פחות גבוהה מ FULL HD ויהיה יותר טוב לשידורים רגילים וההבדל לא מורגש כמעט בשידורים HD (כמו כן זה מוריד גם את המחיר של המסך :) )

חשוב שזמן התגובה יהיה קצר זה חשוב לשידורי ספורט.
צריך שלמסך יהיה חיבורי סקרט (עדיף יותר מאחד) וגם חיבור HDMI (לפעמים זה בתוספת תשלום)
בקשר למסכים ספציפיים - אין פתרון מראיה בעיניים שלך - תראה את מה שאתה מתכנן לראות בבית (כלומר YES) ולא הדגמות של HD (כל המסכים מראים HD מעולה) - העיניים שלך זה הדבר הכי חשוב כאן.

תראה יש כאן באתר כתבות על כיצד לבחור מסך - מומלץ לקרוא - אני אישית לא ממליץ על דגם ספיציפי זה או אחר.
אם אחרים כאן מעוניינים לעשות זאת ....

סורי לא ידעתי שיש לך חיים מחוץ לפורום.......חח סתם פשוט אני דיי לחוץ בנושא יש לי שבוע לקנות את הטלוויזיה אחרי זה time out אין לי זמן בגרוש.
בעיקרון לא חידשת לי כלום אני יודע מזה HD (טוב שיס לא מפרסמים את זה כל 2 דקות - רזולוציה גבוהה פי חמישה עד שישה ערוצי סאונד וכל החרטות האלה). חבל שאתה לא יכול להגיד כמה מילים על הדגמים שרשמתי...=\
אשמח לפחות אם תפרט לי קצת על ההבל בין 1080i (שבע מאות שמונים פי) ל- 1080p האם זה קריטי וכמה זה משפיע על חדות ואיכות התמונה?
אשמח גם אם תפרט לי על מספר טכנולוגיות עיקריות(לא רק ממה שאני רשמתי) כמו true image ויש גם אחת שנקראת נראה לי אמבלייט 2 או משהו כזה נכון?
ומזה זה NR?
אה והאם 6ms יעשה את העבודה??

תודה מראש!:cool::cool::cool:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
37 למרחק 4 מטר קצת גבולי, מומלץ שתעמוד בחנות במרחק הזה ותוודא שהגודל מתאים (לדעתי 42" יתאים יותר אבל אז התקציב לחוץ).
לגבי משמעות NR , קבל הסבר כאן
אם צפיה בשידורי טלוויזיה היא העיקר, שקול גם מסך פלזמה .

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
האמת ש-37 יהיה אפילו יותר ממספיק בהתחלה אפילו הייתי יותר בכיוון של ה- 32 אבל אז אמרתי אם אני כבר משדרג אני אשדרג עד הסוף. בעיקרון עד עכשיו הייתה לי טלוויזיה ITT LCD 20 ככה שכל טלוויזיה עכשווית מעל 30 אינץ' תכולל שינוי די משמעותי. אגב לא אמרתי שפלזמה לא באה בחשבון מה גם שהשימוש הרב יותר הוא בשעות הלילה(לא יהיה אור לכן ההשתקפות לא תהווה בעיה) מכוון שהטלוויזיה היא טלוויזיה הממוקמת בחדר. אגב נראה לי שבאחד הדגמים שמהם התלבטתי הייתה פלזמה 42 אינץ' של פיליפס מישהו מכיר?
אגב עדיין לא הבנתי את ההבדל בין 1080i (שבע מאות שמונים פי) ל- 1080p האם זה קריטי וכמה זה משפיע על חדות ואיכות התמונה?
האם 6ms יעשה את העבודה?
והכי חשוב אם יש פה מישהו שמחזיק בחנות גדולה של טלוויזיות פלזמה ומסכי LCD למיניהם שיוכל לפרט לי על LCD TOSHIBA דגם: 37C3005.
דרך אגב לטלוויזיה יש FULL HD יתרון או חיסרון?!?!? לפי מה שכתב האתר אמר זה יהווה חיסרון לערוצים רב לצפייה בערוצים שהם לא HD.....
ושתי הטלוויזיות שמהם אני הכי מתלבט הם:
1)Toshiba 37C3005 בעדיפות ראשונה במחיר של כ-6750 שח.
או
2)Toshiba 37C3002 בעדיפות שניה במחיר של כ-6100 שח.
שניהם של טושיבה רק האחת עולה כ-550 שח יותר מהשניה, את הסיבה אני לא יודע....

אשמח אם בתגובה הבאה רוב השאלות שלי יפתרו.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בטווח המחירים שאתה מדבר עליו כיום, המסכים הינם ברזולוציית 720P (שזה אומר 1366X768 פיקסלים ב מסך LCD).
לגבי הבדל בין 1080i ל- 1080p , אתה יכול לקרוא את המאמר הבא
למרות שהמסכים הינם ברזולוציית 720P, חלקם יודע לקבל גם אות באיכות 1080P ולהמיר אותו למטה חזרה ל-720P.
לגבי מהירות תגובה, כל יצרן מודד ומציג אותה איך שבא לו - אין כרגע תקן מחייב. לכן, 8ms של יצרן אחד יכול להיות בפועל טוב יותר מ- 6ms של יצרן אחר. עד שלא בודקים בפועל, לא ניתן לדעת מה איכות מהירות התגובה.
אם אני לא טועה, דגמי 3002/3005 מיובאים במקביל ליבוא של היבואן הרשמי (ניופאן) והם דומים בתכונותיהם לסדרה 3500.
עשינו סקירה באתר על

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ובשורה התחתונה.....->

אז מה היית אומר אם הייתי אומר לך שאני מתלבט בין 3
1.טלויזיה Toshiba 37C3005 - למרות שעכשיו קצת הורדת לי ממנה בגלל הקטע של הנטייה לכיוון הצבע האדמדם(חיסרון רציני מבחינתי).
2.טלויזיה Toshiba 37C3002 - כנ"ל
3.טלויזיה Toshiba 37C3030 - בניגוד למה שאמרת ולאחר בדיקת הפרטים באינטרנט נראה כי דגם זה תומך ב-1080p האם בפועל זה יהווה + רציני והאם באמת טלוויזיה זו תומכת ב- 1080p (הכוונה היא לא מקבלת וממירה חזרה אלה תומכת באופן מלא)<?
שני הטלוויזיות הראשונה והשלישית עומדות על מחיר של כ-6750 לאחת כ-550 מעל הטלוויזיה השניה מה שמעלה את רף הציפיות שלי מהם.האם יש בראשונה ובשלישית יתרון על פני השניה???
אז מה אתה אומר מבחינת יתרונות חסרונות ובשורה התחתונה את מה היית לוקח מבין השלוש אם היית במקומי???
(ובבקשה אל תגיד לי אין יותר טוב ממראה עיניים כי זה לא עוזר לי) אני רוצה לבוא כבר מוכן לחנות ואז לשאול את המוכר תיקתק ולקחת איזה LCD או פלזמה לחדר.:cool::cool:

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תמיכה מלאה ב- 1080P פירושה שרזולוציית המסך הינה 1920X1080 - מה שלא מתקיים באף אחד מהדגמים הנ"ל.
וזה בסדר, הרזולוציה הקיימת שלהם תספיק לך, בגודל הזה FULL HD לא ממש בא לידי ביטוי.
המסך שבחנתי לא ממש נורא בקטע האדמדם - אפשר לפתור את זה בעזרת כיול נכון של הצבעים.
את שני הדגמים האחרים לא ראיתי בעין ולכן לא אוכל להמליץ (מעבר לקריאת הנתונים היבשים).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור