עזרה בקניית מסך סטרימר ומערכת סאונד

elis01

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני כבר הרבה זמן מחפש דגם למסך לקנות לחדר שינה , לא יודע אם פלזמה או LCD
התלבטתי לקנות 37 במקום 42 , היום הייתי בטרקלין חשמל , והיה לי זמן גם לחפש באינטרנט
החלטתי להוסיף לקנייה גם סטרימר וגם רמקולים עם רסיבר ..
לגבי המסך הצרכים שלי זה YES ובעיקר סרטים שאני מוריד מהאינטרנט , אני מוריד בד"כ DVDRIP אבל אני מבין שאצטרך להוריד סרטים באיכות יותר טובה .. אני מוכן להשקיע 8 + \ - לגבי המסך
סטרימר אני יודע שזה לא יקר אבל מחפש משהו טוב , אשמח גם אם משהו יוכל להסביר לי מה השימושיים העיקריים שלו , אבל לפי מה שהבנתי זה יעזור מאוד לשיפור החוויה
מערכת סאונד - אני מחפש משהו טוב רצוי 2 רמקולים שיעשו את העבודה בכל החדר.. מבחינת צליל היקפי עם רסיבר אני רוצה שזה יגיע לסה"כ 3K ( אם אפשרי במידת איכות גבוהה של המוצר )
המרחק צפייה שלי מהמסך הוא 2.5 מטר בערך..

המון תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום,

לגבי סטרימר, אם לא אכפת לך להזמין מארה"ב, בפחות מ- 1,000 ש"ח, תוכל לקבל את ה- POPCORN A-100 המצויין.

בתקציב שציינת, שווה לבדוק מסכי פלזמה 42" של סמסונג, פנסוניק ו-LG.
האם ראית גם מסכי LCD שמצאו חן בעינך בצפייה בשידורי טלוויזיה?

לגבי מערכת קולנוע ביתי ב- 3,000 ש"ח, התקציב נמוך, שווה לבדוק רסיבר ביד שניה וגם רמקולים.

elis01

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום

תראה המליצו לי לא לקנות 42 בגלל שאני אצפה במסך ממרחק של 2.5 - 3 מטר , אלא לקחת 37 " . רוב השימוש במסך יהיה לחיבור למחשב וצפיה בתכנים מהאינטרנט , ראיתי היום את ה P1000 של סוני , והוא היה אחלה אבל לא יודע.. ציפיתי לקצת יותר.. המחיר היה 7K , אני יעשה עוד סקר מחר , אם יש דגמים מובילים בתחום , אשמח אם תכוון אותי לדגמים ספציפיים , אתה חושב שאני יוכל להשתמש ב42 אינצ' ממרחק כזה ?
לגבי סטרימר מה ההבדלים בין הסוגים ? האם הסטרירמ יוכל לחסוך לי קנייה של כרטיס מסך שתומך בHD , כיוון שכרגע המסך שלי הוא רדיאון ישן שלא תומך ב HD .

המון תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
סטרימר יכול לחסוך לך רכישת כרטיס מסך ל-HD.
במרחק הזה זה יכול להיות 37" או 42", יש כאן גם ענין של טעם אישי, לכן אנחנו ממליצים לעמוד בחנות באותו מרחק הצפיה בבית ולבדוק התאמה.

toto1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תראה המליצו לי לא לקנות 42 בגלל שאני אצפה במסך ממרחק של 2.5 - 3 מטר , אלא לקחת 37 " . רוב השימוש במסך יהיה לחיבור למחשב וצפיה בתכנים מהאינטרנט , ראיתי היום את ה P1000 של סוני , והוא היה אחלה אבל לא יודע.. ציפיתי לקצת יותר.. המחיר היה 7K , אני יעשה עוד סקר מחר , אם יש דגמים מובילים בתחום , אשמח אם תכוון אותי לדגמים ספציפיים , אתה חושב שאני יוכל להשתמש ב42 אינצ' ממרחק כזה ?
לגבי סטרימר מה ההבדלים בין הסוגים ? האם הסטרירמ יוכל לחסוך לי קנייה של כרטיס מסך שתומך בHD , כיוון שכרגע המסך שלי הוא רדיאון ישן שלא תומך ב HD .

המון תודה

המסך של סוני זה 37P3000 והוא מסך נפלא, יש לו חיבורי SCART שזה מאוד חשוב
והוא מתאים בדיוק לדרישות שלך.
http://www.isfar.co.il/Index.asp?ArticleID=1550&CategoryID=398&Page=1
סטרימר, יש את ה TVIX 6500, זה "הצעצוע" הכי נחמד שקניתי... מכשיר מדהים
קל להפעלה ותומך בכל הפורמטים.
http://www.tvix.co.kr/Eng/products/HDM6500A.aspx
לחדר שינה אתה יכול גם להסתפק במערכת ביחידה אחת, יש את המערכת של סוני
DZ-260 שנשמעת טוב מאוד וגם יודעת לעשות UP SCALE עד 1080P.
http://www.isfar.co.il/Index.asp?ArticleID=1617&CategoryID=413&Page=1

elis01

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חבר'ה תודה רבה הנה מפרט לפני קנייה מה אתם אומרים ?

פנסוניק 37PR10
סטרימר TVIX 6500 + HD 500GB
רסיבר פיוניר 517 \ 518
רמקולים NOVA 850 VELVET MOREL
כבלים לכל המערכת של MONSTER סט לכל החיבורים
כבל DVI - HDMI
DVD פיוניר כתבנו 300 אבל הוא אמר שהוא יביא יותר טוב.. איך ה 400 S ?

toto1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
פנסוניק 37PR10
סטרימר TVIX 6500 + HD 500GB
רסיבר פיוניר 517 \ 518
רמקולים NOVA 850 VELVET MOREL
כבלים לכל המערכת של MONSTER סט לכל החיבורים
כבל DVI - HDMI
DVD פיוניר כתבנו 300 אבל הוא אמר שהוא יביא יותר טוב.. איך ה 400 S ?

נראה בסדר
לרסיבר אין כניסות HDMI מבחינת סאונד ותפעול הוא מצויין.
לגבי הטלוזיה אני לא אוהב את העיצוב שלה לדעתי היא ממש מכוערת לך על הסוני היא טובה יותר.
הרמקולים מעולים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור