עזרה במיקום רמקולים בסלון/הצעות אחרות

amiteylon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
סוף סוף אשתי הסכימה להכניבס TV לסלון אחרי 9 שנות מגורים בבית.
קניתי LCD - סקרלט 42 , ועכשיו יש לי בעיות חיבור.
1. יש לי רסיבר HK בן 7 ללא HDMI - איך מוממלץ לחבר את כל המכשירים (XBOX360 , DVD, כבלים , מחשב HTPC).
2. יש לי בעיה עם מיקום הרמקולים האחוריים - אם אני רוצה לשים אותם הם יפריעו למעבר ואני צריך לחצוב בחצי סלון בשביל להעביר כבלים. - שמעתי וקראתי על מקרן קול - מה אתהם אומרים ? האם צריך להוסיף לו סאב?
3. האם אפשר לחבר את המקרן קול רק לסרטים ולחבר שני רמקולים קדמיים טובי ם למוזיקה.
אשמח לקבל עוד הצעות .

תודה מראש על העזרה.

תמונות מצורפות

• סלון1.JPG
    סלון1.JPG
    KB 25.8 · צפיות: 424

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בקשר לחיבור את אותות הוידאו שלך חבר ישירות למסך את אותות האודיו חבר לרסיבר

בנושא חציבה אין לי פתרונות עבורך, מה שכן אפשר להכניס רמקולים אחוריים לתקרה וכך הם לא יפריעו למעבר :)

מקרן קול הוא באמת פתרון שמונע ממך חציבות ורמקולים נוספים וכן מומלץ להוסיף לו סאב - אתה צריך לשמוע בעצמך אם זה נותן לך פתרון שיספק אותך. לדעתי זה לא יתאים לך היות והקיר האחורי שלך מרוחק.

אתה יכול לבחר שני מערכות שונות לסטריאו וקולנוע ביתי - חשוב לזכור שמקרן קול כולל גם רסיבר בתוכו.

amiteylon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם מקרן הקול הוא גם רסיבר ואני אחבר הכלאליו - תהיה לי בעיה כי יראו את כל החוטים וזה היה התנאי שלאישתי - ללא כבלים מיותרים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
במקום לחבר חוטים לכל רמקולים יש לך מכשיר אחד, אתה חוסך את כל החוטים לכל הרמקולים (פרט לסאב)
אם אתה הולך להשתמש ברסיבר יהיו לך יותר חוטים - אני לא חלוטין לא מבין אותך

כמו כן ראה שאמרתי שלדעתי המקרן קול לא מתאים לך :)

amiteylon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כבלים גלויים

התכנון שלי לשים את הרסיבר בתוך מעין מזנון תלוי שמארויו יכנו כל הכבלים ואז לא יראו אותם.
מה היית ממליץ עם אחוריים ? - לחצוב בתקרה ולהוריד אותם מהתקרה? - זה יצריך חציבה לאורך כל התקרה - או שיש לך רעיון אחר? - חוץ מזה - איזה רמקולים כדאי לשים ? שלא יבלטו יותר מידי (תחשוב על הצד האסטטי) - לפי דעתי זה מכוער רמקולים יוצאים מהתקרה.:(

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לדעתי אין פתרון אמיתי לחיבור רמקולים ללא כבלים ורמקולים האחוריים יכולים להיות שקויים בתקרה מה שמחייב הרבה מאוד עבודה של חציבה לעברת הכבלים ולהשקעת הרמקולים. (לצערי אני אישית לא מכיר קסם אחר)

כמו כן הסתרת כבלים שמחוברים למקרן קול או רסיבר דורשת חציבה יחסית קצרה בקיר בקידמי בלבד (אבל כאמור לדעתי מקרן קול לא יתאים לך).

amiteylon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ה לגבי יחידות אלחוטיות שמעבירות את השידור לרמקולים? (יש ל KEF משהו כזה)?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כדי להעביר תווך תדרים מלא צריך להעביר צריך רוחב פס גדול והמרות שידור וקליטה לא נראה לי שזה פשוט לישום
עוד לא פגשתי משהוא אכותי - זה לא אמור שאין - יכול להיות שיש ואני לא יודע

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בקשר למוצר של KEF עדיין צריך לספק למכשיר כבלים אומנם של חשמל ואיפה בדיוק את הולך לשים את זה ? בסלון שלך זה אמור להיות במרכז חלל הסלון. כמו כן רשום בביקורת שיש לפעמים בעיות שמע במערכת !

המוצר השני הינו משהוא דומה למקרן קול שכתבתי לך עליו.

amiteylon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה צודק במה שאתה אומר אבל המוצר של פולק אודיו לא משתמש בקירות - יכול להתאים לסלון שלי .
מי היבואן שלהם לארץ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
היבואן של פולק אודיו הוא סירוס אלקטרוניקה בע''מ

צליליםירוקים

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש לך המון מקורות ולכן הייתי ממליץ לך לחבר את האודיו והוידאו שלהם אל הרסיבר.
באופן זה לא תצטרך לזפזפ בין AV 1, 2, 3... בטלויזיה, תעבוד רק עם כניסה אחת. את כל המכשירים תוכל להסתיר במזנון ולהוציא החוצה עינית IR.

כך תוכל לשמור את כל תקציבך לרמקולים אמיתיים ולא למקרן קול.
העברת כבלים לאחוריים אפשר לעשות גם מחוץ לבית אם מדובר בבית פרטי. פותר לנו המון בעיות של התקנה בבתים קיימים שאינם בשיפוץ.

צלילים ירוקים בע"מ
www.green-sounds.com

נערך לאחרונה ב:

amiteylon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הבעיה היא שחלק מהמקורות הם עם יציאת HDMI ואין לי כזוברסיבר שלי.
דבר שני , זהו ביית פרטי אך אין אפשרות להעביר את הכבלים בחוץ (אולי רק אחד מהם) וגם אם אעביר - התוצאה לא תראה טוב בבית.
אחרי שקראתי וחקרתי את הנושא - נראה לי שאלך על מקרן של פולק - לפי מה שאנשים שקנואותו אומרים - הוא לא מצריך קירות (כמו הימהה) - אחד מאלה שקנו אותו קנה גם את הימהה ורשם שהם מאודדומים מבחינת הצליל.- זה הרע במיעוטו כמו שאומרים.
חוץ מזה הוא רושם שחייבם להוסיף סאב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור