עזרה בבחירת מצלמה של פוגי

Sss211

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
היי, אני מצלמת בפילם כבר כמה שנים.
יש ברשותי מצלמות ממש מקצועיות ככה שאני די יודעת מה אני רוצה, הבעיה שאין לי שום מושג במצלמות דיגיטליות, רגילה להכל ידני.
הכי התחברתי לפוגי ללא מראה בגלל הנראות והגוף שנותן הרגשה של שליטה ידנית
השאלה שלי היא כזאת, האם ההבדל בין xt20 לxt30 ממש מורגש באיכות, בפול פריים ובצבעים.
מעדיפה להשקיע יותר בעדשה שהיא פריים ולא זום בגלל סוג הצילום שלי.
לכן אשמח לדעת אם xt20 וה XF50mmF2 R Wr יתן לי את מה שאני צריכה או שxt30 אפילו יהיה טוב יותר.
תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני יכול להבין את רצון למצלמת פוג'י - יש להם קסם באיך שהם נראות וגם התמונות שהן מוציאות הן מעולות.
ל X-T30 חיישן חדש יותר, אומנם ההפרש של 26MP מול 24MP הוא קטן אבל החיישן החדש מתקדם יותר היות והוא חדש יותר ויספק תמונה קצת יותר טובה - עדיין ה X-20 מוציאה תמונות מעולות.

ל X-T30 יש יכולת טובה יותר בוידאו, אני לא יודע אם זה חשוב לך

ל X-30 מערכת פוקוס טובה יותר - בנושא מעקב אחר אוביקט, אני לא יודע עד כמה זה חושב לך

אם יש את התקציב ה X-T30 מצלמה טובה יותר, אבל להסיר את הספק ה X-T20 עדיין מצלמה טובה מאוד.

ברור שמצלמה עם עדשה טובה תספק תמונה טובה יותר ואם אין תקציב אז עדייף להקשיע בעדשה טובה יותר ובגוף קצת פחות טוב, אבל מצד שני ברור שמצלמה טובה יותר אם עדשה טובה היא בחירה טובה יותר (אם כי יקרה יותר).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור