עוד מסמר בארון: האתר SECONDSPIN נסגר לצמיתות

rel_benrey

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בשבוע שעבר ירד מהרשת האתר SECONDSPIN.COM, שהיה בזאר ענק למדיה פיזית יד שנייה (דיסקים, תקליטים, בלוריי, DVD). המבחר, המחירים והמוניטין שהציע האתר היו ללא מתחרים, אני אישית קניתי שם באלפי שקלים, וגם מכרתי לאתר דברים שלי. סגירה של אתר כזה למעשה כמעט סותמת את הגולל על המדיה הפיזית משום שהערך הכלכלי של המדיה כסחורה, ללא אתר כזה, קטן באופן משמעותי.
חבל חבל.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עצוב, אחרי 24 שנים של פעילות.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
פעם ראשונה שאני שומע על האתר הזה... בכל מקרה מסכים אתכם שחבל שאתר כזה נסגר. אני קונה כל השנים באיביי ובאמזון את מה שקשור למדיה הפיזיים (מדיה זה רבים ולא יחיד-נקבה).

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
אם התכוונת שזה עוד אתר דומה שאני אכיר, אז אותו אני מכיר, כבר שנים. אבל לא רכשתי ממנו... תמיד מצאתי מה שרציתי בשני הנ"ל.
אלפי שקלים הוצאתי על תקליטים באתר הזה
מאד מרוצה
מבחר ענק ומלא מציאות

rel_benrey

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ההתמחות של SECONDSPIN היה בעיקר CD וסרטים, היו גם תקליטים אבל פחות ובעיקר נדירים. בכל מקרה האתר לא היה אתר מודעות יד שניה, אלא חנות אמיתית שקנתה סחורה מאנשים ומכרה (היו גם חנויות פיסיות וגם אתר) מה שגם עבור המוכר וגם עבור הצרכן היה הרבה יותר נוח. וכמובן שהמחירים (כולל משלוח) היו נמוכים משמעותית יחסית לאתרים שהוזכרו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור