עדיין שבויים בסטיגמה, קרמי זה כבר in...

• פותח הנושא zs
  • פורסם בתאריך

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
83
לא סטיגמות, בלי ציוד בהתאם התיאורים שלך דיי נכונים.
לקנות רמקול יקר וללכת ראש בקיר זה קל, השאלה מה עושים איתו ומה בונים סביבו, או יותר נכון, אין חיים איתו בשלום, מבלי למות בשביל לקבל צליל.

נערך לאחרונה ב:

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
רק ברשותך 2,3 הע/ארות ( תרתי)
כמה אנשים יכולים להרשות לעצמם (מקרב אדיופילים) לרכוש מג'יקו יקרים או ווילסון יקרים.
אני זוכר טוב מאוד וגם היום יש כאלה שידם אינה מסגת רמקול יקר של מג'יקו יאמרו....שזהו רמקול קר,טכני,מעייף. כמה טרוניות יש על ווילסון במיוחד הפאפי שזה רמקול שאינו נשמע טוב.הטוויטר מתכת שלו חריף כמו פלפל אתיופי....
ואילו סתיגמות שרצות עד היום...
למה סטיגמות ? יש לרמקול 'אופי' או 'סגנון' מסוים, רמקול יקר או זול.
יש שיאהבו ויש שלא, השיקול הכספי הוא שונה. להגיד סתם שרמקול חרא כי אין לאדם כסף לרכוש אותו, זה טמטום.
וציינת במדויק ! שניים שיש לגביהם תהיות (הכי עדין שיכולתי לרשום)

shushu

חבר משקיען
מעורבות
822
נקודות
113
עדיין לא יצא לי לשמוע ווילסון רזה/חופר. מה שכן את המערכות עם הווילסון ששמעתי הרכיבו אנשים תוחים שיודעים מה הם עושים.
לטעמי ווילסון רמקולים נהדרים!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,061
נקודות
113
נחשב זה דבר חשוב.
ד"א, מערכת זה לא רק מגבר ורמקול.

מדבריך ניתן להסיק שיבואנים אינם יודעים לבצע הדגמה ללקוח או מביאים מוצרים איתם אין יכולת להדגים את מרכולתם ללקוח פוטנציאלי, פחות עד לא הגיוני היות ומדובר ביבואנים מנוסים.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
לא סטיגמות, בלי ציוד בהתאם התיאורים שלך דיי נכונים.
לקנות רמקול יקר וללכת ראש בקיר זה קל, השאלה מה עושים איתו ומה בונים סביבו, או יותר נכון, אין חיים איתו בשלום, מבלי למות בשביל לקבל צליל.
נו בסדר...:) בלי ציוד טוב כל רמקול טוב ישמע לא טוב.אפילו קרמי...:שתוי:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
מדבריך ניתן להסיק שיבואנים אינם יודעים לבצע הדגמה ללקוח או מביאים מוצרים איתם אין יכולת להדגים את מרכולתם ללקוח פוטנציאלי, פחות עד לא הגיוני היות ומדובר ביבואנים מנוסים.
אל תכניס לי מילים לפה, ואל תפרש את דברי.
זאת צורת החשיבה שלך המגיעה למסקנות האילו.

יש הרבה דברים המשפיעים על מערכת.
כולנו היינו עדים להדגמות בתערוכות של יבואנים ותיקים בתחום שלא נשמעו טוב.

חוץ מזה, אני מאוד שמח שדווקא אתה לא אהבת רמקולים דומים לשלי (וחשוב יותר גם את שלי), אחרת הייתי בדיסאונס רציני לגבי כמה הוא טוב.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,061
נקודות
113
כמה אנשים יכולים להרשות לעצמם (מקרב אדיופילים) לרכוש מג'יקו יקרים או ווילסון יקרים.
אני זוכר טוב מאוד וגם היום יש כאלה שידם אינה מסגת רמקול יקר של מג'יקו יאמרו....שזהו רמקול קר,טכני,מעייף. כמה טרוניות יש על ווילסון במיוחד הפאפי שזה רמקול שאינו נשמע טוב.הטוויטר מתכת שלו חריף כמו פלפל אתיופי....
ואילו סתיגמות שרצות עד היום....

שלמה,
כבעלים של מג'יקו מדגם S3MK2 לא אהבתי בלשון המעטה את הרמקול לאחר ששמעתי אותו בפעם הראשונה בתערוכה לפני 3 שנים ואף כתבתי על כך באחד המגזינים בחו"ל. כמו שאתה יודע לא אז ולא היום מגבלת התקציב לא הייתה פונקציה.

מה שינה את דעתי, כמו עם קרמיים הייתי פתוח להאזנות נוספות, במקרה של מג'יקו אהבתי מאוד את מה ששמעתי מה שבסוף הביא אותי לרכוש את הרמקולים.
האם זה הופך את הרמקול/החברה או הטכנולוגיה לאורים ותומים של הרמקולים בעולם - ממש לא, אצלי אין חתונות קתוליות, קונה רק מה שאני אוהב וכשיגיע הזמן ואתאהב במשהו אחר ארכוש אותו.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
שלמה,
בכתור בעלים של מג'יקו מדגם S3MK2 לא אהבתי בלשון המעטה את הרמקול לאחר ששמעתי אותו בפעם הראשונה בתערוכה לפני 3 שנים ואף כתבתי על כך באחד המגזינים בחו"ל. כמו שאתה יודע לא אז ולא היום מגבלת התקציב לא הייתה פונקציה.

מה שינה את דעתי, כמו עם קרמיים הייתי פתוח להאזנות נוספות, במקרה של מג'יקו אהבתי מאוד את מה ששמעתי מה שבסוף הביא אותי לרכוש את הרמקולים.
האם זה הופך את הרמקול/החברה או הטכנולוגיה לאורים ותומים של הרמקולים בעולם - ממש לא, אצלי אין חתונות קתוליות, קונה רק מה שאני אוהב וכשיגיע הזמן ואתאהב במשהו אחר ארכוש אותו.
לא קשור לרמקול שלך....אני מדבר על סידרת ה q
תמיד שמעתי מאנשים...רמקול ככה ורמקול ככה ורמקול ככה...
כששמעתי בעצמי הבנתי מי ככה...האנשים או הרמקול...ואני אומר לך וגם כותב כאן...שהרבה מאוד אודיופילים לא יודעים לזהות פוטנציאל של רמקול טוב..

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,061
נקודות
113
אל תכניס לי מילים לפה, ואל תפרש את דברי.
זאת צורת החשיבה שלך המגיעה למסקנות האילו.

יש הרבה דברים המשפיעים על מערכת.
כולנו היינו עדים להדגמות בתערוכות של יבואנים ותיקים בתחום שלא נשמעו טוב.

חוץ מזה, אני מאוד שמח שדווקא אתה לא אהבת רמקולים דומים לשלי (וחשוב יותר גם את שלי), אחרת הייתי בדיסאונס רציני לגבי כמה הוא טוב.

היות ויותר מפעם או פעמים הודגמו לי רמקולים קרמיים עם מגברים שונים אצל אותם יבואנים ולא התחברתי גם האמירה האחרונה שלך לא מחזיקה מים במקרה הנ"ל, אך נכונה לגבי מקרים אחרים.

נניח לכאורה ורחמנא ליצלן ואני אוהב רגל קרושה, האם כל העולם ואשתו חייבים להסכים עימי ולאהוב את המאכל, כנראה שלא.

בכול מקרה שמח שסוף סוף גרמתי לך לשמוח, בריא במיוחד בימים אלה.
חג שמח :)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,061
נקודות
113
לא קשור לרמקול שלך....אני מדבר על סידרת ה q
תמיד שמעתי מאנשים...רמקול ככה ורמקול ככה ורמקול ככה...
כששמעתי בעצמי הבנתי מי ככה...האנשים או הרמקול...

גם לא התחברתי ל q, לטעמי אנליטי מידי. ועדיין יש מי שאוהבים ומרוצים, יש מקום לכולם.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
גם לא התחברתי ל q, לטעמי אנליטי מידי. ועדיין יש מי שאוהבים ומרוצים, יש מקום לכולם.
אז פה אנחנו חלוקים....הלואי ויכולתי לרכוש כזה....הייתי עושה ממנו דבש

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
אז פה אנחנו חלוקים....הלואי ויכולתי לרכוש כזה....הייתי עושה ממנו דבש

שלמה,
הרמקולים שלך הם מושא לקינאה,
בסט אפ שלך הם פותחים חלון גדול וצלול למוזיקה, ואתה יכול לזקוף את התוצאה להישג יוצא דופן מהמם.:שתוי:

web

חבר משקיען
מעורבות
491
נקודות
63
מכיר אודיופיל שהחליף S3 MK2 ב Q3 כי חשב שהוא טוב יותר
כשהזדמן לי לשמוע את ה Q3 היה ממש תענוג של סאונד
הייתי אורז ולוקח הביתה...

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
שלמה,
הרמקולים שלך הם מושא לקינאה,
בסט אפ שלך הם פותחים חלון גדול וצלול למוזיקה, ואתה יכול לזקוף את התוצאה להישג יוצא דופן מהמם.:שתוי:
תודה.

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
על איזה רמקולים מדובר?

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
בטוח יש עוד כמה כאלו..
סה״כ מדובר ברמקול של אותה חברה שעולה בערך פי 2 מה S3
בד״כ לא לטעמי המג׳יקו, אבל יחסית די התחברתי לצליל שמר טוטאל דאק הצליח להוציא מהם בתערוכה האחרונה במינכן, עם איזה מגבר שהוא ייצר, ולא למכירה.
מישהו זוכר איזה דגם של מג׳יקו זה היה שם ?

sonic bliss

אוהב את התחום
מעורבות
167
נקודות
43
משום שאין מוצר טכנולוגי הכולל רק יתרונות ללא חסרונות, בכול פתרון יש trade off מסוים - למרות מה שהמפרסמים היו רוצים שנחשוב.
ואילו סתיגמות שרצות עד היום....

התייחסתי לאמירה של נמר שרוב האודיופילים המנוסים, עם החדרים המטורפים, משתמשים ברמקולים קרמים. לא סכמתי איתה כי תעשיית, העל מגוונת, בהרבה והקרמים נמצאים בה אבל במינון קטן שמתחלק עם טכנולוגיות אחרות

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,061
נקודות
113
אותו חבר החליף את ה q בפולניות מהממות, כנראה שהבדיחה על פולניות קרות לא ממש נכונה.

web

חבר משקיען
מעורבות
491
נקודות
63
אותו חבר החליף את ה q בפולניות מהממות, כנראה שהבדיחה על פולניות קרות לא ממש נכונה.
כולם מחליפים בסופו של דבר.
הנקודה הייתה על מה שכתבת בקשר ל Q לעומת ה S
אבל על טעם ועל ריח...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור