ספינת הדגל החדשה הריפרנס המהפכני Magico M9

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
ממרום שנותי מעולם לא חשבתי שכל פריט במחיר הזוי מעיד על טיבו.
מאחר ויכולותי אינן בשמיים תמיד שאפתי רק לקצה גבול האפשרויות שלי,לא יותר.
אולי זה מעיד גם מגבלותיי,הרי כל אלה שהשיגו השגים(לאו דווקא פיננסיים) היו בעלי דימיון ושאיפות מעבר למצופה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
מעניין מי הבאה בתור של גיגאנטומניה:) טידאל?:)
נ.ב. אבל דבר החדש הזה נראים ממש יפה בעיני...

כל המגלומנים לא קיבלו הכרה מאבא, בשנים המוקדמות שלהם, שם תמון הסוד.

yuria

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
18
פריט חובה לאלפיון העליון. בינתיים אני מסתדר עם פולק אודיו...

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
ממרום שנותי מעולם לא חשבתי שכל פריט במחיר הזוי מעיד על טיבו.
מאחר ויכולותי אינן בשמיים תמיד שאפתי רק לקצה גבול האפשרויות שלי,לא יותר.
אולי זה מעיד גם מגבלותיי,הרי כל אלה שהשיגו השגים(לאו דווקא פיננסיים) היו בעלי דימיון ושאיפות מעבר למצופה.

פרפקציוניזם היא סגולה רעה, לקחת דבר כמעט מושלם ולנסות לעשות אותו ליותר מושלם ולרוב להיכשל, מה שהם מנסים לעשות זה לתקן משהו בתוכם, אתה פיני קרוב יותר לאיזון, ועדיף כך.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
181
נקודות
43
הבעיה 'היחידה' ברמקולים האילו זה המשקל. כושר נשיאה ממוצע של רצפה בארץ הוא כ300קג למר.
הרמקולים מיועדים לבתים בקומת קרקע. זה כתוב בברושור שלהם

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
dayofthetentacle-800x450.jpg

תמונות מצורפות

• dayofthetentacle-800x450.jpg
    dayofthetentacle-800x450.jpg
    KB 72.8 · צפיות: 396

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
חלאס חברים, הרי אין לכם מושג איך הם נשמעים.
קצת מזכיר את משל השועל והכרם- אם לא הצליח להכנס, בוודאי הענבים הם בוסר.

אני מנחש שאם החברות טורחות לתכנן מגדלי יוקרה כאלה, יש להם חשיבות מבחינה תדמיתית וכנראה שיש גם מי שיקנו את המפלצות. שיהיה להם לבריאות.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
חלאס חברים, הרי אין לכם מושג איך הם נשמעים.
קצת מזכיר את משל השועל והכרם- אם לא הצליח להכנס, בוודאי הענבים הם בוסר.

אני מנחש שאם החברות טורחות לתכנן מגדלי יוקרה כאלה, יש להם חשיבות מבחינה תדמיתית וכנראה שיש גם מי שיקנו את המפלצות. שיהיה להם לבריאות.

לא יודע עם יותר טובים אבל הכי יקרים על הגלובוס שזה גם הישג. חחח

נערך לאחרונה ב:

yoavgeva

עוסק בתחום
מעורבות
23
נקודות
3
מזכיר לי את איש השיווק yg שהקים חברת רמקולים על שמו. רמז שהאלומיניום שהוא משתמש זה ממש כמו מטוסי קרב. כדי לגרום לתיבה שקטה . פרסם שהוא המציא את הרמקול הכי טוב בעולם ומכר במחיר שאז נראה שערוריתי של 100,000$. הרבה אנשים השתכנעו ואילו שלא היה להם 100,000 קנו דגם "זול יותר". אחרי שהוכיח מכירות-מכר את שם המוצר ומה שמסביבו לסינים (עוד אקזיט ). אילו שנשארו תקועים עם הרמקולים "הכי טובים בעולם" לא מצליחים למכור אותם במחירים של פרוארק.
אז הרמקול של מגיקו במליון דולר מסמן ליין חדש של דגמים במחירים נמוכים ממליון דולר
שלום לחברי הפורום,
הלקוח שלי תומר צין המליץ לי להבהיר כמה עובדות לגבי הציטוט שלעיל של חבר הפורום slim1900, שאותו אינני מכיר אישית. אינני נוהג בד"כ להגיב להודעות בפורומים, מן הסיבה הפשוטה שלכל אדם יש זכות לדעתו. בנוסף, הדיון הזה הוא בעיקרו על רמקול של מתחרה, ואינני רוצה להסיט את תשומת-הלב מן הרמקול של מג'יקו, שבו הם בוודאי השקיעו עבודה רבה ומגיעה להם ההצלחה המתבקשת מכך. אולם, הפעם ההודעה כללה כמה עובדות שגויות, ולכן נעניתי להמלצתו של תומר עבור הבהרת עובדות בלבד. להלן תשובתי:
הקמתי את חברת YG Acoustics בשנת 2002. ניהלתי את החברה במשך 15 שנים, וב-2017 מכרתי אותה לחברת השקעות מקומית מאזור דנוור שבו גם אני מתגורר (אף אחד מהם איננו סיני). אני עדיין עובד בחברה כמהנדס ראשי (מאז ומעולם הייתי איש תוכנה והנדסה - מעולם לא הייתי איש שיווק), ואני מקווה להמשיך לעבוד בה עוד שנים רבות. אם מי מכם חושש שהחברה בידיים זרות או כל חשש אחר, אשמח לארח כל אדם שחושש מכך לסיור במפעל.
ברצוני לסיים באיחולי הצלחה למג'יקו על הרמקול החדש, ואבקש שאם מישהו רוצה לשאול אותי כל שאלה לגבי מה שכתבתי לעיל נא לפנות אליי באופן פרטי, כדי לא להסיט את הדיון.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
פרפקציוניזם היא סגולה רעה, לקחת דבר כמעט מושלם ולנסות לעשות אותו ליותר מושלם ולרוב להיכשל, מה שהם מנסים לעשות זה לתקן משהו בתוכם, אתה פיני קרוב יותר לאיזון, ועדיף כך.
יוסי
תחשוב על גלילאו,ניוטון,אילון מאסק,איינשטיין,אלון וולף,יאיר תמם,לורנס דיקי(נאוטילוס+vivid)יואב גבע,ועוד רבים אחרים.
אילולי הדמיון וההעזה לא היו מגיעים לאן שהגיעו,מדי פעם הם יוצאים מגידרם וממציאים דבר שבעיננו נראה פלצני.
אל תשכח שישנם כאלה שמחיר הרמקול האמור קטן מהריבית היומית שלהם,ומה אם אחד מהם אודיופיל...?
סליחה שהכנסתי שלושה מדענים למשוואה,"ואף על פי כן נוע תנוע" :)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הרבה יותר כיף/יצירתי לפתח/ליצור רעיונות/מוצרים בסביבת "Money no Object "

דוגמא מהתחום המדעי......לך תוכיח רעיונות חדשים בפיסיקת חלקיקים ללא המאיץ ב Cern שעלה מיליארדי דולארים .
ומתחום הספורט המוטורי.........לך תבנה קבוצת פורמולה1 ללא גבוי של עשרות-מאות מליוני דולארים.

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
הרבה יותר כיף/יצירתי לפתח/ליצור רעיונות/מוצרים בסביבת "Money no Object "

כן...
הבעיה שמהמוצרים האלה אי אפשר להתפרנס.
המוצרים היותר נגישים הם אלה שמשלמים את המשכורות..

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
צודק, ועדיין יש את בוגאטי.....ובמחשבה שנייה יתכן ואין לה קיום עצמאי והיא נתמכת ע"י קבוצת העל פולקסווגן.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

כל אחד מאיתנו חברי הפורום, צריך לזכור שכל מילה כתובה יכולה לפגוע ולהעליב את השני.

כמו כן, בעוסקים המורשים, לפגוע בפרנסה פגיעה אנושית.
תחשבו על זה :).

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
שלום לחברי הפורום,
הלקוח שלי תומר צין המליץ לי להבהיר כמה עובדות לגבי הציטוט שלעיל של חבר הפורום slim1900, שאותו אינני מכיר אישית. אינני נוהג בד"כ להגיב להודעות בפורומים, מן הסיבה הפשוטה שלכל אדם יש זכות לדעתו. בנוסף, הדיון הזה הוא בעיקרו על רמקול של מתחרה, ואינני רוצה להסיט את תשומת-הלב מן הרמקול של מג'יקו, שבו הם בוודאי השקיעו עבודה רבה ומגיעה להם ההצלחה המתבקשת מכך. אולם, הפעם ההודעה כללה כמה עובדות שגויות, ולכן נעניתי להמלצתו של תומר עבור הבהרת עובדות בלבד. להלן תשובתי:
הקמתי את חברת YG Acoustics בשנת 2002. ניהלתי את החברה במשך 15 שנים, וב-2017 מכרתי אותה לחברת השקעות מקומית מאזור דנוור שבו גם אני מתגורר (אף אחד מהם איננו סיני). אני עדיין עובד בחברה כמהנדס ראשי (מאז ומעולם הייתי איש תוכנה והנדסה - מעולם לא הייתי איש שיווק), ואני מקווה להמשיך לעבוד בה עוד שנים רבות. אם מי מכם חושש שהחברה בידיים זרות או כל חשש אחר, אשמח לארח כל אדם שחושש מכך לסיור במפעל.
ברצוני לסיים באיחולי הצלחה למג'יקו על הרמקול החדש, ואבקש שאם מישהו רוצה לשאול אותי כל שאלה לגבי מה שכתבתי לעיל נא לפנות אליי באופן פרטי, כדי לא להסיט את הדיון.
שלום יואב,
אינני מכיר אותך אבל התשובה שלך צריכה להיות רפרנס לקלאסה ולאיך עוסק בתחום צריך להגיב להשמצות.
התרשמתי מאוד מהסגנון שלך,
מאחל לך פרנסה ושפע.

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הכל יחסי, יחסית לאנשים שיכולים להרשות לעצמם רמקולים כאלה (וציוד שעולה בהתאם ) רמקולים כאלה הם כסף קטן ולנו זה מוגזם ואף מעורר אמוציות שליליות אבל מדוע אנחנו בוכים, תגידו לבן אדם מומצע ברחוב כמה השקעתם על הסט אפ שלכם והוא יגיד שהתחרפנתם.
אז רצה הגורל ונבחרנו "לסבול" עם הסט אפים שלנו, So what, לא צריך להיגרר לשיח על "צדק חברתי" כפי שעשו באתר אחר וגמרו שם את תחום ההי אנד האודיו הדו ערוצי לחלוטין.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
איל שני עלה עליו קודם ;)

הכל שאלה של שיווק נכון, איש עסקים טוב יכול למכור שלג לאסקימוסים, אייל מוכר עגבניה במאות שקלים, בסופו של יום אנשים לא יודעים בכלל שהם לא קנו את המוצר אלא את השואו של מי שמכר, הבן אדם גאון.

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
יוסי
תחשוב על גלילאו,ניוטון,אילון מאסק,איינשטיין,אלון וולף,יאיר תמם,לורנס דיקי(נאוטילוס+vivid)יואב גבע,ועוד רבים אחרים.
אילולי הדמיון וההעזה לא היו מגיעים לאן שהגיעו,מדי פעם הם יוצאים מגידרם וממציאים דבר שבעיננו נראה פלצני.
אל תשכח שישנם כאלה שמחיר הרמקול האמור קטן מהריבית היומית שלהם,ומה אם אחד מהם אודיופיל...?
סליחה שהכנסתי שלושה מדענים למשוואה,"ואף על פי כן נוע תנוע" :)

פיני,
אני כיוונת ביחס אליך לעומת היתנהגות נפסדת של פרפקציוניסטים, כדי להגיע לדבר המושלם משדרגים ומשפרים משהו מעולה דיו, מתוך הבנה שאפשר עוד להשקיע מאמץ וכסף.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
12321.jpg

רמקולים היקרים ביותר בעולם של Hart Audio עשויים מזהב טהור 24 קרט, עולים 5 מיליון דולר לזוג...

https://www.whathifi.com/features/11-worlds-most-expensive-loudspeakers

תמונות מצורפות

• 12321.jpg
    12321.jpg
    KB 62 · צפיות: 310

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
הרמקולים האלה מזהב הם יותר פסל סביבתי לקישוט מאשר רכיב ציוד אודיופילי.
ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור