מרשם קטן להצלחה ,ומניעת כאבי ראש.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אפרופו AMG כך סאאב 9-5 ותקבל חוויה מאוד דומה .בסכום הרבה הרבה יותר קטן וגם יהיה מקום למשפחה לנסוע בכיף ובבטיחות .

לכן אני מסכים מאוד עם פותח השירשור לגבי בניית מערכת טובה ואיכותית ,מעבר לזה התמורה להשקעה היא פוחתת והולכת ביחס הפוך לסכום ההשקעה.

אני מכיר אודיופיל שמוכר מרצדס בארץ ובמקרה גם חבר בפורום הזה. ואני מקווה בשבילו שהוא לא קורא את ההשוואה של סאאב 9-5 ל AMG וסביר להניח שאם היה קורא היה מקבל פריחה!

AMG זו לו מכונית זו סדנת "השרירים" של מרצדס שאחראית לשפר דגמים ספציפים של החברה ונותנת להם להיות נבדלים ביחוד ביחידות הכח וכל מה שנלווה לכך. שאתה אומר AMG רצוי שתתיחס לדגם מסויים של מרצדס שעבר בסדנא הזו וכך יהיה נכון יותר להשוות לסאאב.
כדאי להבין שיש דגמים שעברו בסדנא הזו שלהשוות אותם לסאב זו פשוט בדיחה(ורד)

תמונות מצורפות

• 2009-benz-sl-65-amg-black-series-1.jpg
    2009-benz-sl-65-amg-black-series-1.jpg
    KB 70 · צפיות: 346
  • 2009-Mercedes-Benz-SL-65-AMG-Black-Series-Rear-1920x1440.jpg
    2009-Mercedes-Benz-SL-65-AMG-Black-Series-Rear-1920x1440.jpg
    KB 144.8 · צפיות: 246
נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עידו. למרות שזה לא קשור לנושא השירשור. ראיתי לא מעט מכוניות אקזוטיות ויקרות להחריד נשארות מאחור כשהגיעה אימפרזה טורבו או מיצובישי EVO משופרות למסלול. גם המרצדס הזו עלולה להשאר מאחור {עם כל השרירים}.

לגבי הפוסט של אלדר.

1- הנסיון שלו מוכח והמערכת שלו בנויה באותה שיטה. יש המון בדבריו. מנורות זה לא קשור לשיעמום או "חום". ישנם מגברי מנורות שהיציגו צליל יותר תוקפני מטרנזיסטור וכך כם בשאר מרכיבי המערכת. בנוסף, לא שמעתי עדין מגבר טרנזיסטור שמצליח לנגן כמו מגבר מנורות איכותי, למרות שלמנורות יש את הבעיות שלהן.

2- לא חייבים להפוך כל פוסט להתנגחיות אישיות.

3- לגבי רום קורקשיין. צריך לשמוע, בינתיים אני לא ממש בעד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איך שומעים מה?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
עידו. למרות שזה לא קשור לנושא השירשור. ראיתי לא מעט מכוניות אקזוטיות ויקרות להחריד נשארות מאחור כשהגיעה אימפרזה טורבו או מיצובישי EVO משופרות למסלול. גם המרצדס הזו עלולה להשאר מאחור {עם כל השרירים}.
.

יש פה באתר חבר שהיה לו מיצובישי evo ובמקרה החליף ל AMG 65 (כמה יחידות בודדות בארץ) אפשר לשאול אותו מה פשר השינוי?
הבעיה שהוא לא כל כך פעיל פה בתקופה האחרונה.
אם לא יענה לי אפשר להתקשר לג'י לנו הוא גם מחזיק באחת כזו.

נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
יצאת מדעתך או מה ? כיף ובטיחות ?!!!! WTF ?!! כיף ובטיחות באותו משפט ?!!!!!
הסאאב שלך היא מכונית בטיחותית , אבל כייפית?!!!!!!

ועוד להשוות אותה למכונית שלפחות ניראת כמו פסל על גלגלים (זה שהיא לא נותנת זה כבר סיפור אחר :D )?
מי לכול הרוחות והשדים קונה סאאב ?!!! זה כמו שהוא היה ממליץ על רוטל מיצ'י בתור מגבר

להזכירכם, אנחנו בפורום אודיו, ומה רע במיצ'י?

ומי שלא נהג בסאאב 9-5 או 9-3 טורבו, לא יכול לדעת מה מחכה לו. החזות המעט יורמית של האוטו הזה ועיצוב הפנים הסופר שמרני מטעים, אבל יש לו מנוע לא מחות ממצמרר והתנהגות כביש מופתית. להזכירכם, זה רכב מן השורה, מפס יצור המוני, ולא רכב סדנא כמו ה AMG, וכמובן שגם לא עולה כמו ה AMG.

ובגלל בעיות תדמית, המחיר של המשומשות ברצפה, אז מי שבעניין, שווה לו לבדוק. זה בהחלט משהו אחר.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,060
נקודות
113
וכרטיס מועדון בUMI...תוך שלוש שנים אתה משאיר להם את ההפרש בין הAMG ל9.5(lol)

אבל!
נהגתי ב9.5 הכי חזקה ב 2006, זה אוטו מהמם לנהיגה,מומנט אדיר, הגה לא רע
והכל בעטיפה נעימה אך פחות איכותית מהפאר הגרמני והיפני
שלדה שמשדרת "אני לא ממש כבד כמו שאני נראה"
אחת המכוניות הנוחות ביותר שנהגתי בהן בחיי.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
להזכירכם, אנחנו בפורום אודיו, ומה רע במיצ'י?

ומי שלא נהג בסאאב 9-5 או 9-3 טורבו, לא יכול לדעת מה מחכה לו. החזות המעט יורמית של האוטו הזה ועיצוב הפנים הסופר שמרני מטעים, אבל יש לו מנוע לא מחות ממצמרר והתנהגות כביש מופתית. להזכירכם, זה רכב מן השורה, מפס יצור המוני, ולא רכב סדנא כמו ה AMG, וכמובן שגם לא עולה כמו ה AMG.

ובגלל בעיות תדמית, המחיר של המשומשות ברצפה, אז מי שבעניין, שווה לו לבדוק. זה בהחלט משהו אחר.

אני אעדיף בכול יום מרצדס ישנה עם מנוע חלש אפילו על סאאב שתהיה ספורטיבית ככול שתהיה

ולגבי AMG , אז בא נגדיר את זה ככה , שאני לא חסיד שלהן , ובתשובה לעדו אתה תבין למה :D

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

לגבי הפוסט של אלדר.

1- הנסיון שלו מוכח והמערכת שלו בנויה באותה שיטה. יש המון בדבריו. מנורות זה לא קשור לשיעמום או "חום". ישנם מגברי מנורות שהיציגו צליל יותר תוקפני מטרנזיסטור וכך כם בשאר מרכיבי המערכת. בנוסף, לא שמעתי עדין מגבר טרנזיסטור שמצליח לנגן כמו מגבר מנורות איכותי, למרות שלמנורות יש את הבעיות שלהן.

2- לא חייבים להפוך כל פוסט להתנגחיות אישיות.

3- לגבי רום קורקשיין. צריך לשמוע, בינתיים אני לא ממש בעד.

איוו או אימפרזה אאל"ט גם לקחו פעם הונדה S2000 , סו וואט ? בתור חבילה המרצדס לא רואה אותן ממטר , ובוודאי מכוניות ספורטיביות אחרות

לגבי המערכת שאלדר היציע , אני הראתי בפוסט קודם מערכת שבנוייה על דגשים אחרים . הרעיון הוא שאדם קודם כול צריך לדעת בכלל מה הוא אוהב כדי להמליץ על מערכת , כי יש אנשים שלא ימצאו בזה את מבוקשם

לגבי נקודות 3 ו4 אנו מסכימים

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני מכיר אודיופיל שמוכר מרצדס בארץ ובמקרה גם חבר בפורום הזה. ואני מקווה בשבילו שהוא לא קורא את ההשוואה של סאאב 9-5 ל AMG וסביר להניח שאם היה קורא היה מקבל פריחה!

AMG זו לו מכונית זו סדנת "השרירים" של מרצדס שאחראית לשפר דגמים ספציפים של החברה ונותנת להם להיות נבדלים ביחוד ביחידות הכח וכל מה שנלווה לכך. שאתה אומר AMG רצוי שתתיחס לדגם מסויים של מרצדס שעבר בסדנא הזו וכך יהיה נכון יותר להשוות לסאאב.
כדאי להבין שיש דגמים שעברו בסדנא הזו שלהשוות אותם לסאב זו פשוט בדיחה(ורד)

AMG זו מכונית שרירים , נכון , אבל חוץ מהSL כולן נופלות ממכוניות ספורט יעודייות של יצרנים אחרים שניתן להשיג באותו כסף בחו"ל . ולכן עד שאתה מגיע לAMG אתה לענ"ד יכול להשאר עם מרצדס , אח"כ היגיע הזמן לעבור בראנד :D

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,508
נקודות
113
איוו או אימפרזה אאל"ט גם לקחו פעם הונדה S2000 , סו וואט ? בתור חבילה המרצדס לא רואה אותן ממטר , ובוודאי מכוניות ספורטיביות אחרות

לגבי המערכת שאלדר היציע , אני הראתי בפוסט קודם מערכת שבנוייה על דגשים אחרים . הרעיון הוא שאדם קודם כול צריך לדעת בכלל מה הוא אוהב כדי להמליץ על מערכת , כי יש אנשים שלא ימצאו בזה את מבוקשם

לגבי נקודות 3 ו4 אנו מסכימים
יפה שאתה מסכים לנקודה 4 , מה בקשר ל5.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,508
נקודות
113
WTF, מישהו דיבר על ליוינג וויס או על מגברי מנורות או על נגני לקטור...?
הרכיבים אחלה, המתכון משעמם.
תן לי לתת לך עוגה קצת יותר יקרה אבל מאותו מרשם,נגןemm xds1 פרה- סוניק פרונטיר line 3 מנורתי,מגברים- זוג מנורתי convergent audio tec. כבלים -נחושת של אקרולינק ואאודיוקווסט , ורמקולים -זוג vr7 ,כבלי חשמל alluninata ,זוג שנאים שלsine ואחד של HP ,
ורום קורקטיין אחד שנמר לא החליט לגביו,
ואני אומר שזה עדיין אותו מתכון ,ומהתשובה שלך ברור שלא אכלת מספיק עוגות אתה כנראה אוכל הרבה "רכיבים" כמו שאתה קורא להם.

ronenm

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
עדו שלום ,
מה שלומך?
אני מניח שהכוונה שלך שאתה מכיר חבר פורום שיש לו גם איוו 8 וגם sl 65 amg הייתה אלי ????
אני מודה באשמה רק לתקן אותך בפרט קטן אני לא מכרתי את האיוו 8 שלי !!!
לעניין ההבדל בין שניהם :
לצערי הרב לא ניתן להשוות בניהם נקודה!
אין כאן עניין של טעמים כמו בסטראו ...
זה עניין אחר לגמרי ,
איוו 8 רכב מופלא מה גם שהאיוו שלי משופרת מאוד!
אבל אי אפשר להשוות מנוע 2000 סמ"ק עם טורבו ושהיה משופר ככול שהיה ! (לגופו של עניין לי יש 400 כ"ס)
למנוע 6000 סמ"ק v-12 biturbo AMG משופר עם הספק של 750 כ"ס בגלגל!!!
אבל ה-sl-65 AMG זו חיה אחרת לגמרי אני אישית לא ניסיתי דבר טוב יותר ואי אפשר לומר שלא ניסיתי כלים
עצבניים , מפורש ועד s2000 עם טורבו ועוד הרבה דברים מעניינים בארץ ובחו"ל
לסיכום אדון רומש (-:
אתה מוזמן!
רונן.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
שלום איש יקר(ורד)
את רוב הדברים אני יודע, פרט לעובדה שאת האיבוו השארת אצלך בנוסף ל AMG .
ניסיתי להסביר בעדינות שההשוואה קצת מצחיקה למרות שיש כאלה שחושבים אחרת אבל נעזוב נושא השרשור הוא טעמו של השניצל שיהיה...

תודה על ההזמנה אני יבוא בעיקר בשביל הזינגרלה אבל לא אסרב לסיבוב קטן באוטו גדול(-:

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תן לי לתת לך עוגה קצת יותר יקרה אבל מאותו מרשם,נגןemm xds1 פרה- סוניק פרונטיר line 3 מנורתי,מגברים- זוג מנורתי convergent audio tec. כבלים -נחושת של אקרולינק ואאודיוקווסט , ורמקולים -זוג vr7 ,כבלי חשמל alluninata ,זוג שנאים שלsine ואחד של HP ,
ורום קורקטיין אחד שנמר לא החליט לגביו,
ואני אומר שזה עדיין אותו מתכון ,ומהתשובה שלך ברור שלא אכלת מספיק עוגות אתה כנראה אוכל הרבה "רכיבים" כמו שאתה קורא להם.

מה שווה העוגה הזאת רק אתה בתוכך יודע.
אני רק יודע מהתרשמויות של אחרים, ומכיוון שכך אני שומר זאת לעצמי.
בכל אופן המערכת שלי על רכיביה המהוללים בקושי שווה את עלות הנגן שלך.
אני לא קודח חורים בנגנים.
אני לא שורף שפופרות במגברים.
החשמל אצלי ישר לתקע, לא קונדישנרים ולא שמפויים.
RC זאת מילה ארסית וערסית אצלי.
הכבלים שלי מכסף וזהב (שנחושת על ידם נשמעת חלודה)
ובכל זאת אני מה זה מבסוט מהמוסיקה אצלי (ורד)(great)
אז בבקשה חלאאס עם האטיטיוד שלך.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
יצאת מדעתך או מה ? כיף ובטיחות ?!!!! WTF ?!! כיף ובטיחות באותו משפט ?!!!!!
הסאאב שלך היא מכונית בטיחותית , אבל כייפית?!!!!!!

ועוד להשוות אותה למכונית שלפחות ניראת כמו פסל על גלגלים (זה שהיא לא נותנת זה כבר סיפור אחר :D )?
מי לכול הרוחות והשדים קונה סאאב ?!!! זה כמו שהוא היה ממליץ על רוטל מיצ'י בתור מגבר
היי ג'וקר קודם שתחזור אלייך הבריאות ונשמע בשורות טובות וחיוביות.
אבל בחייך למה להעליב ולפגוע, במיטב כספי הדל רכשתי לאחר מחקר של אלפות למיניהןbmw ועוד כהנה וכהנה. תנבור מעט בחומר ותראה שהרבה חברות איכותיות מאוד מציעות היום נתונים שבסאאב נתנו כבר לפני כ10- 15 שנים ועדיין כיום מציעות מעט פחות.
אבל התגובה שלך מובנת היות ולא נסעת עדיין ברכב כזה אחרת לא הייתה כל כך צינ, אז אתה מוזמן.
לענייננו פותח השירשור על מנת למקסם את החוויה האודיופילית בצורה שפוייה ולכן נתתי דוגמא דומה בתחום הרכב להגבלה שאתה היצגת עם ה AMG שברור שכבודה במקומה ושמה עף לפניה , אבל מהוא הפרש המחיר . נראה לי כמספר בתים בפרפרייה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,416
נקודות
113
אני לא מתמחה ברכב, אבל זה נראה לי נחמד -Bugatti Veyron 16.4 Super Sport

http://www.autoblog.com/2010/07/04/bugatti-veyron-16-4-super-sport-sets-land-speed-record-at-267-81/

תמונות מצורפות

• bugattiss.jpg
    bugattiss.jpg
    KB 81.4 · צפיות: 274

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא אוהב גרמניות הן לא מורידות שערות מהרגליים

(N)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ובגלל זה אתה לא תסע במכונית גרמנית ? :D
והיפניות כן מורידות ?:D
כי אם גם הן לא , אזי אתה צריך רק איטלקית

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
האיטלקיות לא מורידות שפם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור