מקרן הקול HW-Q950T של Samsung במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: מקרן הקול HW-Q950T של Samsung במבחן

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אהבתי לקרוא ולקבל חוות דעת.
ומבלי לשמוע על מה מדובר....יש לי מקרן קול של סמסונג ובאותו כסף לבן שלי יש מקרן קול של jbl.
שלי נשמע כמו רמקול מדפי ליד ריצפתי...
אין ספק שלקולנוע ביתי עדיף רמקול עם ביצים של פיל...
כל זאת ללא קשר למדובר בסקירה,סתם חוויה אישית.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סקירה מעולה.

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
ראשית אחלה סקירה! בעבר יצא לי להאזין לספינת הדגל הקודמת של החברה בתערוכת DIGITOWN האחרונה, והאמת מאוד התרשמתי מבמת הצליל ואיכותו. באופן אישי אני חושב שמקרני קול למיניהם מתאימים יותר לקולנוע ביתי משחקי מחשב מאשר להאזנה למוסיקה, וגם מערכת סטנדרטית פשוטה תעניק למשתמש צליל טוב יותר מאשר סאונדבר כזה או אחר, אבל למי שמחפש מוצר שלא תופס הרבה מקום זו בהחלט אופציה נהדרת, בתנאי במובן שהלקוח ירצה לשלם את הסכום הלא קטין עבור המוצר הזה.

לגבי מוצרים בסדר הגודל הזה הייתי סופר שמח אם תצליחו לשים את ידכם על מקרן הקול של חברת SHARP מדגם:
8A–C31AX1, או את דגם הפרימיום היוקרתי:
Pininfarina המגיעה הן עם סאונד-בר יוקרתי והן עם קו טלוויזיות באותו עיצוב.
כמו כן הלוואי והייתה לי האפשרות ליסקור את טלוויזיית הדגל של שארפ מדגם:
8T-C80AX1X שלצערי כבר לא מיובאות לארץ על ידי אף יבואן כולל הרשמי.
sharp-pininfarina-designed-tv-ifa-2600142275.html
659

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
ראשית אחלה סקירה! בעבר יצא לי להאזין לספינת הדגל הקודמת של החברה בתערוכת DIGITOWN האחרונה, והאמת מאוד התרשמתי מבמת הצליל ואיכותו. באופן אישי אני חושב שמקרני קול למיניהם מתאימים יותר לקולנוע ביתי משחקי מחשב מאשר להאזנה למוסיקה, וגם מערכת סטנדרטית פשוטה תעניק למשתמש צליל טוב יותר מאשר סאונדבר כזה או אחר, אבל למי שמחפש מוצר שלא תופס הרבה מקום זו בהחלט אופציה נהדרת, בתנאי במובן שהלקוח ירצה לשלם את הסכום הלא קטין עבור המוצר הזה.

לגבי מוצרים בסדר הגודל הזה הייתי סופר שמח אם תצליחו לשים את ידכם על מקרן הקול של חברת SHARP מדגם:
8A–C31AX1, או את דגם הפרימיום היוקרתי:
Pininfarina המגיעה הן עם סאונד-בר יוקרתי והן עם קו טלוויזיות באותו עיצוב.
כמו כן הלוואי והייתה לי האפשרות ליסקור את טלוויזיית הדגל של שארפ מדגם:
8T-C80AX1X שלצערי כבר לא מיובאות לארץ על ידי אף יבואן כולל הרשמי.
sharp-pininfarina-designed-tv-ifa-2600142275.html
659
הי מקס,
תודה על המשוב!
במידה ויתאפשר, נשמח לסקור גם מוצרי שארפ, אולם חשוב לציין שלמקרא המפרט של שארפ עולה שהמוצרים שונים ברמתם:
מספר הערוצים 3.1.2 בשארפ לעומת 9.1.4 בסמסונג
תמיכה רק באטמוס בשארפ, לעומת תמיכה גם ב- DTS X בסמסונג
וכמובן עוצמת ההגברה: 450 וואט בשארפ, לעומת 546 בסמסונג.

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
אני מאוד מודה לך על כך שהשבתה לי! מזה יותר משנה שאני מנהל את קבוצת הפייסבוק "SHARP הכי טוב שיש!" אשר שמה לה כמטרה להחזיר לתודעה את מוצרי שארפ בישראל לקהל כאן אשר לא זוכה לתשומת לב רבה מצד הסוקרים שאל לדבר על זה שהיבואן הרשמי "ראלקו" הפסיק ליבב את מרבית המוצרים שלה פרט למקררים, וחבל ששכך.

לגבי הטענה שלך שלפיה "בסמסונג מקבלים עוצהמ חזקה יותר, ומספר ערוצים גבוהה יותר" אני בהחלט מקבל טענה זו, אולם צריך לזכור שעד אשר אל שומעים בפועל מוצר לאומת מוצר מקביל קשה לעמוד את הבדלי האיכות בין המוצרים. לכן אני צריך להתייחס כרגע על המפרט שכתוב על הנייר בלבד כי לצערי לא יצא לי להאזין הן למוצר שסקרתה מבית סמסונג, והן למוצרים שאני מאוד אשמח ליסקור של SHARP.

אגב לגבי הקבוצה שאני מנהל חשוב לי להדגיש כי הכול נעשה בהתנדבות, ומאהבה למותג. אני לא מקבל תמיכה מאף גורם מסחרי שהוא וגם לו הייתי מקבל לעולם לא הייתי מקריב זאת ואומר רק מה שאני חושב על מוצר כזה או אחר. כרגע אני עובד בשיתוף פעולה של רצון טוב עם "Dynabook ישראל" יבואן מוגת המחשבים של שארפ, וכבר סקרתי את כחד המחשבים העסקיים שלהם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור