מצלמה קומפקטית לסטודנטית

ליאור ברקוביץ

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,
אני מעוניינת לרכוש מצלמה קומפקטית שתהיה קלה לנשיאה ותפעול יומיומי שוטף במהלך לימודים אקדמאיים.

כיום יש ברשותי nikon coolpix p600 שהיא ידידותית מאוד כבר כמה שנים אבל לא נכנסת בקלות לכל תיק או נוחה לשימוש בכל מצב...

אני מאוד אודה לכם אם תוכלו לעזור לי למצוא את מצלמת החלומות, אלו הפרמטרים שהכי חשובים לי:
  • שיהיו בה מצבים m, a, s. אני כבר קצת מנוסה בשליטה בצמצם וסגר ולכן מחפשת מצלמה שיש בה את האפשרות לשליטה במצבים האלה.
  • תצוגה מקדימה במצב m
  • מייצב מובנה
  • לא הכרחי מסך מגע ופונקציות מתוחכמות אחרות
  • לא גדולה מידי
  • ואני ממש אוהבת מראה רטרו...
מחיר - סביר לחובבת.

בינתיים התלהבתי מהpentax i 10 ובכלל פנטקס היא חלום שלי.

דעות / רעיונות? תודה רבה מראש :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ברוכה הבאה לפורום,

לא ברור לי מה מחיר סביר לחובבת, האם 1850 ש"ח זה מחיר סביר כי אז אפשר לרכוש מצלמה כמו פנסוניק GM1 או GF7 עם עדשת קיט - מקבלים מצלמה עם חיישן גדול 4/3'' (אינצ ושליש) ואיכות תמונה מעולה ההתאם

אולי מדובר על יותר הכיון של 1500 ש"ח ואז מצלמה כמו פנסוניק LF1 עם חיישן 1/1.7'' עדיין חיישן גדול יותר מזה של רוב הקומפקטיות ואיכות תמונה טובה מהן.

מצד שני אולי את מדברת על מחירים נמוכים יותר ואז באמת למה לא לרכוש את pentax i 10 שהתלהבת ממנה?
אפשרויות הן מצלמות כמו קנון SX610 או SX710 (שקצת יותר יקרה וקצת יותר טובה) , בכל המצלמות האלו יש חיישן בגדול 1/2.3'' שזהה בגדולו לרוב המצלמות הקומפקטיות כן גם לפנטקס שזה לא חיישן רע, אבל פחות טוב מהחיישנים הגדולים יותר וכן לחיישן יש חשיבות גדולה האיכות התמונה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור