מיקרוסופט מציגה את Surface Studio PC המתחרה של המקינטוש

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אין לי מה להגיד אבל מיקרוסופט לפי הרגשה שלי הולכת להשאיר לאפל ולגוגל אבק בתחום המחשבים האישים בתחום המובייל
כישלון מוחלט (אבל אני לא הייתי מספיד אותם במובייל surface phoneׂ)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אין לי טענות למייקרוסופט, אני משתמש די כבד בתוכנות שלהם, אבל לפני שהם משאירים את אפל וגוגל תחת מעטה אבק, אולי מישהו יכול לשכנע אותם שהמייל שאני שולח באאוטלוק בעיברית, לא "יתהפך" בדרך מהמחשב שלי למחשבים אחרים?

אריה

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אין לי טענות למייקרוסופט, אני משתמש די כבד בתוכנות שלהם, אבל לפני שהם משאירים את אפל וגוגל תחת מעטה אבק, אולי מישהו יכול לשכנע אותם שהמייל שאני שולח באאוטלוק בעיברית, לא "יתהפך" בדרך מהמחשב שלי למחשבים אחרים?

אריה
משהו טוב עובר עליהם ולדעתי הם גם יתקנו את זה

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
משהו טוב עובר עליהם ולדעתי הם גם יתקנו את זה
אם ניסית לפנות אליהם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בסופו של דבר, איך שלא תסובבו את זה, כולם מעתיקים את אפל.
אני עם איימק 27 אינטש i7. לא מצליח להגיע למגבלות שלו.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מיקרוסופט בעצם שולטים בשוק המחשבים האישיים בעולם ומתנהגים כך- אין להם מושג מהי תחרות באמת ושיש כזו כמו בתחום הטלפונים הם ממש לא אטרקטיביים.

מיקרוסופט לא ממש יודעת מה המשתמשים שהם רוצים ונראה שבעצם זה כלל לא משנה לה - אחרי הכל כולם ירכשו את המחשבים עם מערכת ההפעלה שלה - איזו אופציה יש להם מחשבי אפל זה שוק זניח בעולם, מחשבי לינוקס זה למכורים בלבד מערכת ההפעלה של גוגל עוד לא ממש כאן.

אז אני ממשיך להשתמש בעבודה וגם בבית במחשבים עם מערכת ההפעלה של מיקרוסופט ולקלל אותם כל יום שאני צריך לעשות פעולה לא בסיסית ב WORD ואני לא מבין למה הם שינו את המיקום של אופציה מסוימת או למה היא עובדת כמו שעבדה לי בעבר, כמו כן למרות שהגדרתי למחשב לא לעשות עדכון אוטומטי הוא כן עושה עדכון ועשה ריסט למחשב כאשר בא לו ולמה המחשב ב WIN10 חייב לעבוד ברקע ב DH שלי כל הזמן. ויש עוד הרבה חוסר הגיון בכיוון של מיקרוספוט, אבל כאמור אין ממש אלטרנטיבה.

אז בבקשה אני לא חסיד של מיקרוסופט למרות שיש לי עדיין מחשב שלהם בבית ובעבודה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בסופו של דבר, איך שלא תסובבו את זה, כולם מעתיקים את אפל.
אני עם איימק 27 אינטש i7. לא מצליח להגיע למגבלות שלו.

בחיאת נמר, מאק זה רק אריזה. זה ו-pc זה אותו דבר בחינת ביצועים.

הייתי אצל לקוח לפני כמה חודשים, כל המחשבים מאק, מריצים אבל חלונות

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
בחיאת נמר, מאק זה רק אריזה. זה ו-pc זה אותו דבר בחינת ביצועים.

הייתי אצל לקוח לפני כמה חודשים, כל המחשבים מאק, מריצים אבל חלונות
מאק זה אריזה מאוד יקרה overrated

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מק זה רחוק מרק אריזה.
זו אריזה איכותית מאוד, בנויה בסטנדרט אחר, מעוצבת להפליא וציוד עזר ארגונומי ביותר (מג׳יק מאוס למשל).
אני לא מריץ חלונות וגם אף אחד ממכרי לא מריץ חלונות על המק שלו.

עם זאת. המסך של המק (רטינה) הוא מהמם ביכולות שלו, התוכנה והחומרה עובדות מושלם ביחד (לא נתקע/וירוסים/מתחמם).

בקיצור. ליגה אחרת.

לי בבית יש איימק, מקבוק פרו, מק מיני, אייפד. מעולם לא נתקלתי בבעיות, מעולם לא פירמוטים. ואני עם מק שנים רבות.
לעומת זאת, חברי עם הפיסים, למדו לפרמט לבד והפכו למומחים במחשבים. למה? כי זו הבעיה במחשבים ההם. הם לא סוסי עבודה.

אז נכון. למק יש חסרונות (תאימות תוכנות, מחיר) אבל הן בטלות בשישים לעומת היתרונות.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אני ממש לא ממעריציה של מיקרוסופט ומשתדל לא לגעת בזוועות המחשוביות שלהם - ומצליח....לא רע.

לומר ש M$ הם חקוי עלוב לאפל זה משהו שעל הסקאלה שבין לא נכון לאמירה חסרת אחריות.

עם "צחוק בצד" מיקרוסופט אוחזת ב 11% ממניות השליטה באפל....

מערכת ההפעלה חלונות היא המוצר הכי לא חשוב בעניה של הענקית מרדמונד. למערכת ההפעלה של הענקית הזו,יש תפקיד אחד בלבד: להריץ את חבילת אופיס. ואם משהו חושב שהמצאתי משהו אז: האמירה הזו היא של סטיב באלמר המנכ"ל היוצא של M$.

למרות שמדובר באחת מחברות הענק במשק האמרקאי מיקרוסופט לא המציאו שום דבר. את מערכת ההפעלה חלונות גנבו מ VMS של דיגיטאל ז"ל. חבילת אופיס מורכבת מגונבות ותוכנות שמיקרוסופט קנו במשך השנים.

היו ל M$ כמה וכמה נסיונות להיכנס לתחומים שהם לא מחשב שולחני או מחשב נייד שמחובר ללא כלום. חלקם היו מציתי דמיון ואף אחד מהם לא בשל למשהו שחי ובועט.(למשל טלפוניה IP,בית חכם ואני מניח ששכחתי לא מעט מהם).

במחשוב הארגוני,רשתות תקשורת ענקיות,רשת האינטרנט ובמחשבים עתירי ביצועים אין למקרוסופט דריסת רגל ואם יש היא כה מזערית עד כדי חסרת ערך.

גם המחשב נשוא הפתיל הזה איננו הניסיון הראשון של M$ להיכנס לתחום החומרה. לפני כמה שנים יצאה הענקית המנומנמת מרדמונד ברש בחש ענק על מחשב מגע בגודל שולחן ביתי ואפילו דיברו על קירות ענק שיהיו,בכלל,מחשב עם מסך מגע ענק שמריץ...כמובן חלזונות. נו משהו מזה התממש.

אפל וגוגל (אלפבית בע"מ גוגל זה שם מנוע החיפוש) יכולות לנמנם את השנ"צ שלהן מבלי לדאוג,כי אין ממה.

מנחם

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מאק זה אריזה מאוד יקרה overrated

וכמה עולה surface? :)

אריזה טובה, יקרה מאוד בארץ.

פשוט, מבחינת ביצועים יש דברים בשוק. קניתי מחשב גיימינג לנובו AIO לבת שלי, מסך טאצ' 27 אינצ', מעבד i7 אחרון, 16 ג'יגה זכרון, דיסק SSD וגם כרטיס יעודי Nvidia. פצצה של מחשב גם ב-csgo וגם overwatch

Surface הייתי אולי קונה לאשתי, אבל אפשר גם לקנות מסך איכותי ו-nuc מהמהירים יותר בפחות

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נמר, אני סבור שלדבר על מחשבי אפל בהשוואה למחשבי ווינדוס זה כמו לדבר על מערכת משולבת בהשוואה למערכת בחלקים.

תן לי כל מה שאפל נותנים לך - אני יכול להשיג במחשב ווינדוס ובהשקעה קטנה בהרבה.

ובנוסף - אני יכול לשנות מה שבא לי, מתי שבא לי ואיך שבא לי.

אריה

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
מה הקשר למקינטוש? אולי התכוונת לאיימק?
לראשונה אי פעם אני מתעניין במשהו שביל גייטס ייצר.
כמשתמש CINTIQ ה SURFACE הזה נראה טוב מאד.
כל הכבוד להם.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
נמר, אני סבור שלדבר על מחשבי אפל בהשוואה למחשבי ווינדוס זה כמו לדבר על מערכת משולבת בהשוואה למערכת בחלקים.

תן לי כל מה שאפל נותנים לך - אני יכול להשיג במחשב ווינדוס ובהשקעה קטנה בהרבה.

ובנוסף - אני יכול לשנות מה שבא לי, מתי שבא לי ואיך שבא לי.

אריה
זה ממש לא נכון. אתה מתיחס רק לחומרה ומפספס את כל העניין.
חווית השימוש באפל שונה בזכות מערכת ההפעלה, יש שאוהבים יש אוהבים להכפיש.
"חלונות" של בילגייטס היתה חיקוי עלוב של אפל בהתחלה, היום המצב קצת השתפר,
אבל כמו שכתבו כבר כאן, זו חברה עם קרוב לאפס חוש תחרותיות וחדשנות, 99% ממה שהם מוציאים
זה חיקוי.
ה SURFACE הזה נראה סוף סוף כמו חדשנות והעזה להוציא משהו חדש וטוב.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לגבי חווית משתמש אני לא מתווכח. אני משתמש בוורד, אקסל, פאואר פוינט וכל מוצרי אופיס 365, גולש באדג' . אני חושב שאם כבר יש השמצה לאיזה כיוון, זה השמצה מוגזמת של מוצרי ווינדוס.

אריה

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
לגבי חווית משתמש אני לא מתווכח. אני משתמש בוורד, אקסל, פאואר פוינט וכל מוצרי אופיס 365, גולש באדג' . אני חושב שאם כבר יש השמצה לאיזה כיוון, זה השמצה מוגזמת של מוצרי ווינדוס.

אריה
אתה כל כך צודק שנים שאנשים סוגדים לאפל בגלל העיצוב בגלל הקלילות של השימוש במערכת הפעלה שלהם והכי חשוב אנשים פשוט נופלים לפירסום של אפל שבזה היא משאירה אבק למיקרוסופט אבל אני מקווה שזה ישתנה ווינדוס 10 היא מערכת הפעלה מצוינת עם באגים אבל מעדכון לעדכון היא הופכת לדבר מדהים הדפדפן שלהם אדג רק הולך ומשתפר ולא זולל זכרון ראם כמו כרום אני שמח לראות את מיקרוסופוט בחזרה על הגל הנכון אני בדרך כלל בונה לי מחשב טוב לבד בחצי מחיר ומקבל מערכת הפעלה מדהימה שנותנת לי לעשות מה שבא לי ולא סגורה כמו מערכות הפעלה אחרות הלוואי שהם יצליחו לחזור לתחום המובייל אבל זה קלוש אבל לפחות אני ימשיך להשתמש בווינדוס בהנאה מרובה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הייתה תקופה שעבדתי עם ווינדוס פון נוקיה 9 אם אני לא טועה. מכשיר מעולה ונוח להפעלה יותר מכל מכשיר אחר. הבעיה של הווינוס פון שיצרני אפליקציות מתעלמים מהמערכת הזו.

מערכת האופיס של ווינדוס לאנדרואיד טובה בהרבה ממה שאנדרואיד מציעים ואני משתמש בה למרות שאנדרואיד לא מאפשר להפוך אותה לאפליקצית ברירת מחדל. אני מעדיף "לבזבז" עוד לחיצה ולהשתמש באאוטלוק ובקלנדר של מיקרוסופט.

אריה

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אני מחזיק גם לומיה 1520 גם בLG G FLEX 2
חסר לי אפליקציות בלומיה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור