מינכן 2015 עוד תמונות וסיכומים

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
היי איתי, רשמתי כבר.
הם לא דמו לשאר ההורנים שאני מכיר (לרובם לא נכנסתי השנה כי אני לא חובב).
מה שכן הלאנשה בגלל שההורן שלהם הוא המיד, נשמעים אחרת לגמריי.
זהו רמקול מאוד מאוזן ומאוד צלול בגלל טוויטר הפלזמה שלו.
לבחון את המערכת הזו בצורה טובה היה בעייתי כי החדר היה נורא קטן עליה.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אורי, ראשית תודה. (למרות שלא ענית לי לגבי ההגברה )

ומה עם Dartzel ??
היה משהו חדש? עם מה הם הציגו ? (שוב המונובלוקים?)

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
אורי / תומר
ולכל השאר החברים המכובדים חג שמח,

אשמח לדעת את ההתרשמות (קצת יותר מפורטת ממה שנאמר עד כה) לגבי המערכת שניגנה עם הרמקול
הזה:
http://www.lansche-audio.com/english/loudspeakers/horn/

מעולם לא שמעתי את ההורניים של החברה הזו, האם דומה לרמקולים האחרים שלה (שבוודאי שמעתם)
עם איזה הגברה עבדו?
באיזה חלל ניגנו?

תודה
איתי

ההגברה שעבדה בחדר הזה היו מונו בלוקים של Mola Mola עם הקדם שלהם וממיר של Emm Labs דגם Reference חדש שיוצא בקרוב מאוד.. הרמקולים הם Lansche Cub 2
החדר הזה ניגן מעולה לדעתי רמקול מאוד מיוחד עם תג מחיר מיוחד!

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
ומה תג המחיר, יגאל?
ה lansche 7 נמכר סביב 100,000 $, אולי קצת יותר. לדעתי נמצא מתחת לרמקול החדש מבחינת תמחור.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אורי, ראשית תודה. (למרות שלא ענית לי לגבי ההגברה )

ומה עם Dartzel ??
היה משהו חדש? עם מה הם הציגו ? (שוב המונובלוקים?)
לא ראיתי אותם.
כנראה פספסתי.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
הנה שאלה לכל מי שהיה בתערוכה השנה,

בתקציב של 20,000 יורו, איזה מערכת (שלמה) היית קונה?

אני מדבר על קניה באירופה, (בלי לחשב שערי המרה למטח ומיסוי בישראל, הובלה וכד').

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הברייסטון, לרוב המערכות האחרות 20 אלף לאמספיק

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
הברייסטון, לרוב המערכות האחרות 20 אלף לאמספיק

באסה !
זה אומר שבני אנוש לא יוכלו לעולם לקנות מערכת HI END..( תחשבו ש- 20 אלף יורו באירופה מגיע בקלילות ל - 27 אלף יורו בישראל)

אפרופו הברייסטון נדמה לי ששמעתי אותם במינכן מחוברים ל PMC 26 נשמעו נחמד מאד

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
לא צריך להתייאש ולא חייבים להצהיר הצהרות ...
סיפרתי פה שבביקור האחרון שלי אצל זיו שמעתי מערכת שכללה רמקולים של אקוסטיק זן עם משולב של הגל והממיר ברקלי אלפא החדש. בניטרול הכבלים (היקרים מאד) זאת מערכת מהסוג שאומרים עליה "אני יכול לחיות איתה" שלהרגשתי מעבירה את המוסיקה בצורה ברורה אמיתית ולא מעייפת ואני לא בטוח שמערכות שעולות פי 10 נותנות הרבה יותר.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
באסה !
זה אומר שבני אנוש לא יוכלו לעולם לקנות מערכת HI END..( תחשבו ש- 20 אלף יורו באירופה מגיע בקלילות ל - 27 אלף יורו בישראל)

א' וב' מהפורום ( דוגמאות בולטות ומייצגות בלבד, אין מספיק זמן וחשק לנבור ולחפש את יתרתם שאינה בדיוק זעומת מספר וגם אלפי סליחות על הכניסה ה"מגעילה", לדעת חבר בשירשור אחר, לכיס. ) לא בני אנוש לטעמך ? וגם אם לתפיסתך כך הוא ורק מתי מעט בני אלים יכולים להנות מהסיפור הזה של השפיץ, לפחות ניסיוני מלמד שאם תוכל לנתק עצמך מהקונצפסיה, אפשר להנות יופי ממוסיקה ברמת צליל גבוהה מאוד גם ממערכות במחירים עממיים לחלוטין. הענין הוא שצריך לעמול קשה, גם בלימוד, גם בהאזנה, גם בחיפוש סיזיפי לעיתים אחרי פריטים נדירים יחסית בשוק המשומשים, אבל בהחלט אפשרי הסיפור הזה.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,060
נקודות
113
באסה !

איתי, אין מה להתבאס בשביל האירופאים, הם מרווחים פי 1.5 מבארץ, המכוניות שלהן עולות חצי... אני בטוח שקל שם יותר לקנות מערכת טובה.
ד"א, המושג "היי אנד" כשמו כן הוא, קצה עליון, אולי לפני 30 שנה היית יכול לקנות לקנות היי אנד אמיתית ב20000 אירו...
רב החברות מדגימות את ציוד הקצה שלהן, גם אם יש להן במקביל ציוד עם VFM טוב- לא תשמע אותו בתערוכה ראוותנית כזו.
אכן ההדגמות של ברייסטון ו Atoll+ Atohm היו דוגמא טובה לסאונד טוב במחיר שפוי, אבל זה ממש לא משהו שכיח בתערוכה הזו....

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
צודק ערן.
זו תערוכת היי אנד, והמטרה היא לראות את שיא יכולתך או חידוש טכנולוגי כזה או אחר (למשל דינאודיו ).
אגב, ב 20000 היו את פוקאל למשל. אבל שוב זה "הייאנד" לעניים.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
איתי, אין מה להתבאס בשביל האירופאים, הם מרווחים פי 1.5 מבארץ, המכוניות שלהן עולות חצי... אני בטוח שקל שם יותר לקנות מערכת טובה.
ד"א, המושג "היי אנד" כשמו כן הוא, קצה עליון, אולי לפני 30 שנה היית יכול לקנות לקנות היי אנד אמיתית ב20000 אירו...
רב החברות מדגימות את ציוד הקצה שלהן, גם אם יש להן במקביל ציוד עם VFM טוב- לא תשמע אותו בתערוכה ראוותנית כזו.
אכן ההדגמות של ברייסטון ו Atoll+ Atohm היו דוגמא טובה לסאונד טוב במחיר שפוי, אבל זה ממש לא משהו שכיח בתערוכה הזו....

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

גם אם מרויחים אותו דבר ,אבל ההוצאות פה על משק הבית זה בזיון.
להוסיף לזה שני ילדים אחד לתואר ראשון והשני חייל.....?
יד 2 מציל ת'מצב...
:rolleyes:;)

rel_benrey

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
האם ביקרת בחדר של THIEL?
היו אמורים להציג רמקולים חדשים.

rel_benrey

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
פשוט עניין אותי לדעת מה יצא שם אחרי מותו של ג'ים טיל.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לצערי לא נכנסתי, ראיתי מבחוץ אבל היה סוף היום ולמחרת שכחתי.
מתנצל, בטח תומר יוכל לספר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור