מחפש מצלמת וידאו הי דפ וטלפרומפטר ?

Dori77

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום
אני מחפש מצלמת הי דפינישן בתקציב עד 4000-5000 שח , אני צריך מצלמה שתצלם אותי עומד ומדבר מקרוב , אבל נאמר לי שיש קושי בעריכת הקבצים אחר כך מכיוון שחברות כמו סוני וכו יצאו עם פורמטים שלא נתמכים בתוכנות העריכה הרגילות ואז זה יוצר בלגן שמצריך תוכנות המרה וכו, יש ללכם איזו המלצה?
כמו כן איך אפשר להשיג טלפרומפטר בארץ - מי אמין לקנות ממנו? בארץ?
תודה דורי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
קנון מציעה דגם HV40 (או HV30 הקודם שעדיין נמכר פה ושם) שמשתמש בפורמט HDV שמקובל מאוד בעריכה ונתמך בכל התוכנות.

דגמי סוני / פנסוניק / JVC / CANON האחרים מצלמים בפורמט AVCHD, הוא דורש מחשב חזק יותר ונתמך בפחות תוכנות, אבל עדיין, תוכנות כמו SONY VEGAS תומכות בו באופן טבעי.

Dori77

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה ליאור
האם יש לך מושג לגבי הטלפרומפטר?
דורי

Dori77

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ולגבי הטלפרומפטר?

האם יש לך מושג לגבי הטלפרומפטר? מי ניתן לסמוך עליו בארץ?
תודה דורי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
סורי, לא ממש מבין בזה... אולי אחרים ידעו.

Dori77

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
חיבור מצלמת וידאו למסך/טלויזיה תוך כדי צילום

ליאור שלום, קודם כל המון תודה על הייעוץ, רציתי לשאול לפני שאני קונה את מה שהמלצת, אני צריך לראות את עצמי תוך כדי צילום הוידאו, אני יודע שיש מסך נגיעה שניתן לסיבוב אבל אני שם את המצלמה בתוך הטלפרומפטר וצריך לראות את עצמי על מסך גדול יותר כמו של מחשב או טלויזיה, איך אני עושה זאת, איזה יציאות ו או חיבורים צריכים להיות למצלמה כדי שאוכל לראות את עצמי תוך כדי צילום על מסך חיצוני של מחשב למשל? תודה מראש, דורי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רוב מצלמות החובבים, מגיעות עם חיבור קומפוננט וחיבור HDMI אל מסך חיצוני, אבל אתה צריך לוודא שהדגם אותו תרכוש תומך בהצגת הוידאו ב- REAL TIME, תוך כדי צילום.
אם אתה מחבר אל מסך מחשב, תוודא שיש לו כניסת DVI (ואז תצטרך מתאם פשוט HDMI-DVI), חלק קטן של המסכים החדשים, כולל גם כניסת HDMI.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור