מה זה כל הקרלים האלה למכירה?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
הי!

לפני שנים הייה לי Krell KSA-250 שהייה נפלא, ומכרתי אותו רק כי הוא הייה אצלי המון שנים.

כיום אין לי Krell, אני לא מתכוון לקנות/למכור כזה ואני לא מייצג אף אחד בהקשר זה.

עוד פרטים מדאיגים מהבקורת של של אטקינסון:
To my alarm, after 15 minutes of driving 67Wpc into 8 ohms, the top panel of the KAV-400xi above the internal heatsinks was way too hot to touch, implying a temperature well above 60ºC; the chassis was also too hot to touch and smelled of hot insulation.
תומר צודק בהחלט שזה לא מעניין, אלא אם אתה מתכוון להשתמש במגבר הזה בדיסקוטק או משהו כזה. 67W רציפים לאורך רבע שעה זה לא מצב שקורה במוסיקה גם בווליום שהורס את האוזניים.

זה לא עניין של טעם
זה מגבר גרוע - מבחינת הנדסה קודם כל
המגבר בכלל לא גרוע מבחינת הנדסה -- זה פשוט עניין של חסכון. לבנות צלעות קירור מתאימות להספק מלא יעלו את המחיר (ואת המשקל) במידה ניכרת בלי שום ייתרון בצליל בהאזנה אפילו בווליום גבוה. אז Krell חסכו במקום שהגיוני לחסוך, ומקבלים מוצר שיכול לתת את כל ההספק שצריך, ובמהירות, כך שהסאונד מצויין ביום-יום, אבל המגבר לא מחזיק 67W רבע שעה ברצף בתנאי מעבדה מלאכותיים.
אני לא סומך על האוזניים של אף אחד מלבד שלי,
אבל מדידות של J.A. אני מעריך מאוד, זה דבר אוביקטיבי לחלוטין ויש מקום להתיחס לזה..
המדידות כנראה אכן אובייקטיביות, אבל צריך לדעת לקרוא אותן, להתייחס למה שמעניין ולעבור על מה שלא מעניין אלא את המעבדה.
וזה שהוא מופיעה בלוחות בכל האתרים אומר שהוא גם לא ממש מתאים לכל אחד מבחינת הצליל..
זה ששני מגבירים מופעים בלוחות מוכיח מעל ללא ספק רק דבר אחד: את העובדה ששני מגבירים מופעים בלוחות. מעבר לזה -- הכל ניחושים ופרשנויות. יכול להיות שהצטבר למוכרים מספיק כסף כדי לקנות Krell יקר פי 4!

ומה שאולי מעניין בביקורת ואף אחד לא הזכיר במפורש, משום מה, את מה שהמבקר העיקרי שם, Wes Phillips, אחד הבכירים של Stereophile, כתב:

Everyone knows that Krells have "good" bass: deep, rich, and plenty of it. Yet one of the KAV-400xi's biggest appeals for me was its absence of audiophile bass and its true-to-life delivery of real bass power and depth. Go figure. Yes, there are amplifiers—many of them made by Krell—that can offer a level of shake-the-earth solidity that the 400xi doesn't have, but at least it tells the truth as it sees it, within its capacity to do so

my favorite Krell ever

Even though Krell has most assuredly built better products, the KAV-400xi is special. Not because it's "affordable," not because it's exquisite audio jewelry, not because it meets some watts-to-dollar ratio of goodness, but simply because it's as faithful to the music as I am. Well, to tell the truth, more so
.
עמיר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בוודאי שכן!

However, looking at the distortion spuriae on an oscilloscope revealed there to be distortion harmonics in the noise, and, as I found with the preconditioning, this level increased as the amplifier got hotter.

שטיות במיץ עגבניות! במקום לשמוע אתה כל הזמן מצוטט אחרים...

תמשיך לעצבן אותי ואני אדאג שצא לך עשן ממחשב!!! :כועס:.

תומר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113

תומר
Hey, man

על דברים כאלה שווה לך להתעצבן?? אפילו טיפה?

חבל על הבריאות, חבר! :)(ורד)

עמיר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
אני לא סומך על האוזניים של אף אחד מלבד שלי,
אבל מדידות של J.A. אני מעריך מאוד, זה דבר אוביקטיבי לחלוטין ויש מקום להתיחס לזה..

אומרים שגרסה קודמת (300?) הייתה יותר מוצלחת.. וגם מבחינת הצליל אגב

אני מעריך איכות צליל טובה, מדידות לא עושות לי את זה.

אגב, אם מדברים על מדידות, האם בדקת את הגרף של הרמקול שלך והשוואת אותו לגרפים של רמקולים אחרים לפני שהחלטת שהוא בשבילך? {תחשוב על זה}.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

אגב, אם מדברים על מדידות, האם בדקת את הגרף של הרמקול שלך והשוואת אותו לגרפים של רמקולים אחרים לפני שהחלטת שהוא בשבילך? {תחשוב על זה}.

נמר , הגזמת לחלוטין .
גרף של רמקול יכול לתת לך את המידע הבא :
האם יש לו פיקים ואם כן היכן
איזה התנגדות דינאמית הוא מייצר בתנאים הכי גרועים והיכן על הסקאלה ?
האם ההתנגדות הדינאמית שלו היא די קבועה או שהיא רכבת הרים ?

כול הדברים האלו חשובים מאוד כדי לדעת האם המגבר שלי יעבוד טוב עם הרמקול . מחוץ לזה ? כלום /נאדה/גורנישט
אז אני אשמח לקבל גרף הענות משורטט היטב של רמקול שאני שוקל לקנות , אבל מי שקונה רמקול ע"ס גרף הענות , זקוק לבדיקה שתאשר שהוא לא זקוק לאפוטרופוס :D

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113

ראיתי את זה של Sarastro (דגם שעולה 40K$)
ביקורות לא הייתה 100%, היו כמה glitches, אבל כולם אהבו אותו..
וגם אני את.. שלי...

שמע.. לא בכל סקירה כותבים כי המגבר הוא (כאילו) תקול.. נכון?
הרי כל מגבר עובר בדיוק אותה פרוצדורה...אין שוני מבחינה הזאת..

ויש ל-KRELL הרבה מגברים מעולים (הרבה יותר יקרים מזה)
ושמעתי כמה מגברים שלהם (זה לא שהלסת שלי נפלה, אבל הם היו טובים)

guys
מדידות זה דבר היחיד שהוא אוביקטיבי בעסק הזה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113

תומר

תומר
קח (ורד)

אני מצטט מדידות ותוצאות מבחן
אין שום דבר פסול בזה..

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
226
נקודות
63
רבותיי הנכבדים הרגיעו את הרוחות --נכון זה לא המגבר הטוב ביותר ב-2500$ אך אינו גרוע.
ישנם שנים כאלה בלוחות ובגלל תימחור גבוה אינם נימכרים-גם של היבואן ומן הסתם גם של הלקוחות שמשלמים למעשה פי 2 וקצת ממה שהוא עולה בחול והדגם הנ"ל גם אינו עושה שימוש בטכנולוגיה היחודית של קרל בקלאס A
דגמים אחרים כמו ה300IL היו הרבה יותר טובים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
רבותיי הנכבדים הרגיעו את הרוחות --נכון זה לא המגבר הטוב ביותר ב-2500$ אך אינו גרוע.
ישנם שנים כאלה בלוחות ובגלל תימחור גבוה אינם נימכרים-גם של היבואן ומן הסתם גם של הלקוחות שמשלמים למעשה פי 2 וקצת ממה שהוא עולה בחול והדגם הנ"ל גם אינו עושה שימוש בטכנולוגיה היחודית של קרל בקלאס A

(Y)
בדיוק

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
בעצם יש שלישי מטרייד אין באחד מאתרי היבואנים.... לא נראה לי מקרי - תנסה למצוא 3 מכל דגם אחר שהוא יחסית חדש... חוץ מרוטל לא תמצא דוגמאות דומות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
בעצם יש שלישי מטרייד אין באחד מאתרי היבואנים.... לא נראה לי מקרי - תנסה למצוא 3 מכל דגם אחר שהוא יחסית חדש... חוץ מרוטל לא תמצא דוגמאות דומות.
להסיק מסקנות ממדגם של 3...

קצת בעייתי, הייתי אומר.

לי זה נראה כמו סתם הכפשה של מוצר טוב של חברה טובה (את היבואן אני לא מכיר), ופגיעה בסיכויי המכירה של אנשים, וכל זה ללא סיבה מבוססת, רק ניחושים ופרשנויות.

חבל, לא הייתם רוצים שיעשו לציוד שלכם את אותו הדבר.

עמיר

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
היו 5 אם כבר אתם מדברים.

2 בלוחות 1 שהיה אצל אורי יפה 1 אצל אורק ועוד 1 של חבר שלי שגם הוא פירסם אותו למשך תקופה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נו, וכולם היו אותו מגבר בדיוק.
מה הסקנו מזה?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
היו 5 אם כבר אתם מדברים.

2 בלוחות 1 שהיה אצל אורי יפה 1 אצל אורק ועוד 1 של חבר שלי שגם הוא פירסם אותו למשך תקופה.
יופי, כל הכבוד, תמשיכו באותו להוכיח עד כמה אתם "צודקים", ותמשיכו לגרום את הנזקים האמורים.

כולי הערצה ל"צדק" שלכם.

(N)(N)(N)

עמיר

נ.ב., ועד כמה שאני מכיר את ה"טיפוסים", בטח תמשיכו עוד, ותסבירו עוד יותר טוב למה אתם צודקים, עם או בלי לתקוף את השליח בדרך, ואולי בשם "הצלת העולם".

נפלא!

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
יופי, כל הכבוד, תמשיכו באותו להוכיח עד כמה אתם "צודקים", ותמשיכו לגרום את הנזקים האמורים.

כולי הערצה ל"צדק" שלכם.

(N)(N)(N)

עמיר

נ.ב., ועד כמה שאני מכיר את ה"טיפוסים", בטח תמשיכו עוד, ותסבירו עוד יותר טוב למה אתם צודקים, עם או בלי לתקוף את השליח בדרך, ואולי בשם "הצלת העולם".

נפלא!
מה, אנחנו פה כדי לקדם מכירות?:כועס:
כנראה יש סוג של בעיה עם המגבר הזה, והמידע הזה כדאי שיהיה נהיר לכל מי שמעונין לקנות אותו.

זה לא אומר שהוא לא יהיה מצוין במערכת מסויימת או לאוזניים מסוימות.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113

כולי הערצה ל"צדק" שלכם.

(N)(N)(N)

עמיר

נפלא!

הרשה לי לענות לך ב- פחחחחחחחחח

1. המגברים האלו בשביל היבואן הזה הם בערך שווי ערך למסטיק בזוקה.

2. לא אכפת לי כלל מההכנסות של היבואן הזה (אלא אם הוא יחליט לשתף אותי בחלקן)

3. נתקפת שיגעון גדלות? למה אתה חושב שמישהו פה צריך או ביקש את ההערצה שלך?

4. "טיפוס" אתה בעצמך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,814
נקודות
113
מה, אנחנו פה כדי לקדם מכירות?:כועס:
כנראה יש סוג של בעיה עם המגבר הזה, והמידע הזה כדאי שיהיה נהיר לכל מי שמעונין לקנות אותו.

זה לא אומר שהוא לא יהיה מצוין במערכת מסויימת או לאוזניים מסוימות.
הרשה לי לענות לך ב- פחחחחחחחחח

1. המגברים האלו בשביל היבואן הזה הם בערך שווי ערך למסטיק בזוקה.

2. לא אכפת לי כלל מההכנסות של היבואן הזה (אלא אם הוא יחליט לשתף אותי בחלקן)

3. נתקפת שיגעון גדלות? למה אתה חושב שמישהו פה צריך או ביקש את ההערצה שלך?

4. "טיפוס" אתה בעצמך.
מהמדגם המדהים של איזה חמישה מגברים ממש לא בטוח שייש בכלל אוזושהי בעייה.

את היבואן אני בכלל לא מכיר (את ה-Krell שהייה לי קניתי ממישהו שייבא אותו בייבוא אישי), ולא הוא מעניין אותי -- לא מדובר בקידום המכירות שלו.

מדובר בחברים שלכם -- אנשים באותו מצב שאתם עצמכם עשויים/עלולים להימצא בו בעתיד, לא בגלל שהציוד גרוע -- שאתם פוגעים בסיכויי המכירה שלהם,

(וגם אולי באחרים שייש להם Krell או כדאי שייהייה להם, ולא יודעים אולי להבחין בין השמצות להאשמות שמבוססות על משהו, אל חשדות/פרשנויות באוויר).

עמיר

נ.ב., כפי שניבאתי, יש כאן מי שבא להציל את העולם (כנראה יש סוג של בעיה עם המגבר הזה, והמידע הזה כדאי שיהיה נהיר לכל מי שמעונין לקנות אותו), ומי שתוקף את השליח (נתקפת שיגעון גדלות?) :) :)

אז, ככל הידוע, אין סוג של בעיה עם המגבר הזה, וככל הידוע, אתם משמיצים נטו (N)(N)(N)

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
226
נקודות
63
הבעיה היחידה של המכשיר היא תימחור נטו כאשר מחירו גם כחדש וגם כיד שניה אינו מוצדק-מה שמשאיר את המוכר במצב מעט לא נוח.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור