מה היא אהבה? ומה היא אהבה אודיופילית?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
מה שלה הבנתי האם הכוונה בפירוט היא טונאליות של הכלים או רזולוציה.
אם ל aa יש סאונד גדול יותר וגם רזולוציה גבוהה יותר - זה דבר מאוד קשה להשגה עם אקוסטיקה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
איציק
אופי של מכשיר אקוסטיקה אינה משנה.
אולי מעגלת או מרככת.
כאן הוא דיבר בעיקר על דינמיות ופירוט.
אקוסטיקה טובה חושפת את כל התכונות של המכשיר, בזמן שאקוסטיקה רעה יכולה
לגרום לתכונות הטובות שלו דווקא להישמע רע.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,613
נקודות
113
מתי שתחוייב תודיע ואדאג לחלק שלי.
הקונקטורים נשלחו אתמול מקנדה.
אמה דואר ישראל,אללה ירחמו....:עצוב:
ברקע תקליט של צ׳אק מנג׳יונה.
עונג שבת.
״ היצרן״ מתחמם בינתיים , כל אחד שיבוא עם הסחורה שלו ונערת ליווי.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
נביא לך את גניפר הקשוחה, תן לה שזירה.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
822
נקודות
113
מתנוש, בדקת Luxman DA06 בשילוב עם הפרה שלך?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
אקוסטיקה טובה חושפת את כל התכונות של המכשיר, בזמן שאקוסטיקה רעה יכולה
לגרום לתכונות הטובות שלו דווקא להישמע רע.

נכון מאוד. אקוסטיקה יכולה (ובדרך כלל זה מה שקורה) לדפוק את האם אמא של הסאונד. בעיה רק שאנשים התרגלו ואוהבים את הבומים של הבס ומריחות. מבחינתם, זה כבר חלק מהחוויה

נערך לאחרונה ב:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
תתקן תתקן חכם מרדכי :"אם אמא ":כל-הכבוד:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
תתקן תתקן חכם מרדכי :"אם אמא ":כל-הכבוד:
זה גוגל

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
מה אתה מרמה את עצמך ואותנו ............... אני נותן לך חודש חודשים גג עד שה AA מגיע אליך ומקבל קביעות
טוב קביעות זה עניין יחסי ............ ........... עד השדרוג הבא.
חוץ מזה למה לא הזמנת אותי לגביע אחרון של מילקי ?
ללה. כבד עכשיו 45K. חוץ מזה, צריך להאזין לעוד דברים. חוץ מזה #2 , שידרוג כזה הוא לא על הפרק כרגע. יש דברים אחרים שעולים פחות וגם תורמים המון. החלפת ספק ב- 1000 ש"ח תרמה תרומה אדירה לסאונד. אבל על כך בשרשור אחר.
לגבי המילקי, כנס לנוהל שיחת טלפון בבוקר של יום חול. אתה כבר מכיר את זה. עדיפות לימי שלישי וחמישי.

היי מתן. ההתלהבות שלך מהדק ששמעת נובע בגלל היותו שפורפרתי.
הוא יותר ליקווידי וכייפי בהאזנה ביחס לדקים שהם לא שפורפרתיים.
אני מאמין שאחרי ששומעים דק שפורפרתי טוב, הסאונד נחרט בזיכרון לאורך זמן.
שמע, שמעתי פחות דאקים מנורתיים ממך. אבל אני לא חסיד גדול של העדפה של טכנולוגיה כזאת או אחרת. אחרי ששומעים פרה של לקסמן או אלקטרוניקה של דרטזיל, מבינים שלא צריך מנורות בשביל לקבל את מה שמנורות נותנות.

אם כבר, הדבר היחיד שזיהיתי כמנורה דווקא הפריע לי, וזה הצבע הזה, שצובע את כל המוזיקה בצהבהב מתקתק. אבל היות וזה לא בא על חשבון מהירות ופאנצ'יות, לא נתתי לזה להפריע לי.

בעיקרון, איפה שאפשר לוותר על מנורות, אני מעדיף. אני לא אוהב את ההידבקות הזאת לטכנולוגיה מיושנת, שניתן להשיג את מה שהיא נותנת באמצעים אחרים. אבל זו לעולם לא תהיה סיבה לקנות או לא לקנות מכשיר (אלא אם מדובר במגבר כח. שם אני לא מתקרב למנורות. איכס). לא אכפת לי מה יש בפנים, כל עוד זה מצלצל טוב.

מתן,
האם יכול להיות שהדינמיקה של ה aa היא בעצם בגלל באס יותר חזק?
האם מירב ההבדלים בין המכשירים יכולים להתבטל ע״י משחק באקוסטיקה?
איציק, לא יכול לענות לך לגבי הבאס. אני בטוח שיש לזה השפעה מסויימת על הרגשת הדינמיקה, אבל זו דווקא הורגשה במוסיקת ג'אז אינטימית של ביל אוונס, שם לא זוכר לי באס מי יודע מה. אבל אשקר לך אם אומר בנחרצות שאין זיקה בין השניים. אני לא איש סאונד, לא מתיימר לזהות תדרים.

לגבי המשחק באקוסטיקה, אני לא רואה את הקשר.
ה- AA פשוט דוחף יותר, גדול יותר, "אנלוגי" ומתקתק יותר, בלי להתפשר על דברים אחרים שחשובים (מהירות, בס הדוק, פוקוס של הבמה וכו'). קשה לי להאמין שאקוסטיקה אחרת תשנה את הרושם הזה.

מתנוש, בדקת Luxman DA06 בשילוב עם הפרה שלך?
לא, לא יצא לי. אני לא מתכנן שידרוג של דאק.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,613
נקודות
113
ל החלפת ספק ב- 1000 ש"ח תרמה תרומה אדירה לסאונד. אבל על כך בשרשור אחר.
לא ידעתי שהחלפת ספק! ודאי למחשב ,לא?
ואני חשבתי שאני סתם מבלבל המוח ליושבי הפורום על השפעתו!

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
93
נקודות
28
היי מתן ושבוע טוב.
בנושא שפורפרות, אכן זה טכנולוגיה לא חדישה, אבל לפי דעתי כאשר במקור (סי די פלייר או בדק) יש שפורפרת זה נותן איזה צליל מיוחד.
אני אומר שיש הרבה דקים.לא שפורפרתיים כגון - וויס, די סי אס, מאיטניר ועוד כמה שעכשיו שמם לא עולה לי בשליפה מהמותן.

כנגד לקסמן ודרטזל אין לי מה להגיד כי לא יצא לי להאזין להם, אבל אני מאמין שהם נשמעים אחלה.
כפי שציינת כאן, לא יצא לא יצא לך להאזין למוצרי אודיו שפורפרתיים או היברידיים. אני מאמין שאחרי שתאזין למוצרים אלו שהגישה שלך לגבי מוצרים שפורפרתיים תשתנה.
יש מוצרים כאלה אצל יבואנים כולל אצלי. אם יצא לך להגיע לת"א באחד הימים אשמח לארח אותך והלהציג/להדגים מוצרים אלו אצלי.

בנוגע לשפורפרות במגברי הספק, מגברי הספק שפורפרתיים איכותיים מאוד עולים הרבה כסף וזה לא לכל כיס.
יש מגרעה 1 במגברי הספק שהבלאי הוא יותר מהיר (השפורפרת) מקדם, או מקור.

ערב טוב.

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
איציק, לא יכול לענות לך לגבי הבאס. אני בטוח שיש לזה השפעה מסויימת על הרגשת הדינמיקה, אבל זו דווקא הורגשה במוסיקת ג'אז אינטימית של ביל אוונס, שם לא זוכר לי באס מי יודע מה. אבל אשקר לך אם אומר בנחרצות שאין זיקה בין השניים. אני לא איש סאונד, לא מתיימר לזהות תדרים.

לגבי המשחק באקוסטיקה, אני לא רואה את הקשר.
ה- AA פשוט דוחף יותר, גדול יותר, "אנלוגי" ומתקתק יותר, בלי להתפשר על דברים אחרים שחשובים (מהירות, בס הדוק, פוקוס של הבמה וכו'). קשה לי להאמין שאקוסטיקה אחרת תשנה את הרושם הזה.
ברור שזה מצב הדברים אצלך במצב הנוכחי.
התכוונתי שמשחק עם אקוסטיקה למשל יכול להביא את הוויס להישמע קרוב לגודל של ה aa עם מירב היתרונות שיש לוויס.
ההבנה שלי ( נכון להיום) שכל המכשירים ברמות הגבוהות הם טובים מספיק, וההבדלים נשמעים בעיקר מהבדלי אקוסטיקה, קצת כבלים וכל מיני וודו.. צוחק!
( מותנה בהתאמה של מגבר חזק מספיק לרמקול ולחלל)

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
לפעמים, טיפה שינויים בגיין נותנים אפקט כזה (לא שאני מזלזל ב AA, הוא כנראה באמת משהו משהו).

אצלי ב wyred 4 sound אני מקבל אפקט דומה למה שאתה מתאר במעבר ל DA202 אם אני מוריד את המתח ביציאה.

ייתכן שלמעגל השפופרתי יש יותר גיין ביציאה ואז אתה מקבל תחושת ה"דינמי יותר, גדול יותר, חזק יותר".
(ייתכן גם שזה פשוט סאונד יותר טוב ומה שתיארתי לא נכון אצלך, סתם מעלה השערה).

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
גם אני חשבתי על גיין אבל מתן הוא כריש.. כך שאני מניח כי זה לא גיין ולא ווליום

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
לא ידעתי שהחלפת ספק! ודאי למחשב ,לא?
ואני חשבתי שאני סתם מבלבל המוח ליושבי הפורום על השפעתו!
אם אתה רוצה אוזן קשבת, לך לפורום של אלוני. שם יבינו אותך יותר טוב, בייחוד כשזה מגיע לספקים :).

היי מתן ושבוע טוב.
בנושא שפורפרות, אכן זה טכנולוגיה לא חדישה, אבל לפי דעתי כאשר במקור (סי די פלייר או בדק) יש שפורפרת זה נותן איזה צליל מיוחד.
כפי שציינת כאן, לא יצא לא יצא לך להאזין למוצרי אודיו שפורפרתיים או היברידיים. אני מאמין שאחרי שתאזין למוצרים אלו שהגישה שלך לגבי מוצרים שפורפרתיים תשתנה.

לוני, יקירי, עם כל הכבוד, ויש המון! שמעתי מספיק מוצרי מנורות, וגם בבעלותי אחד היברידי (אנסמבל טייגר). לא מצאתי עדין יתרון למנורות שאי אפשר להשיג אותו בטרנזיסטורי, ושתי החברות שציינתי (לקסמן ובייחוד דרטזיל) מציגות טונאליות נכונה ואמיתית, עם מוסיקליות ו"אורגניות" כזאת, מבלי לכלול מנורה אחת בסיגנל.

זה לא אומר שאין מגברי מנורות טובים. זה פשוט אומר שהמסקנה שלי היא שלא מענין אותי מה יש בפנים, אלא אם כן מדובר במגבר הפסק, שם אני נזהר ממנורות כמו מצרעת.

ברור שזה מצב הדברים אצלך במצב הנוכחי.
התכוונתי שמשחק עם אקוסטיקה למשל יכול להביא את הוויס להישמע קרוב לגודל של ה aa עם מירב היתרונות שיש לוויס.
ההבנה שלי ( נכון להיום) שכל המכשירים ברמות הגבוהות הם טובים מספיק, וההבדלים נשמעים בעיקר מהבדלי אקוסטיקה, קצת כבלים וכל מיני וודו.. צוחק!
( מותנה בהתאמה של מגבר חזק מספיק לרמקול ולחלל)
איציק, שני המכשירים עבדו באותה חלל, מחוברים לאותה מערכת ועל אותו סטנד. הדבר היחיד שהיה שונה הוא המכשירים עצמם. לפיכך, ההבדלים ששמעתי חייבים לנבוע מההבדלים בין המכשירים.
אבל כן, אתה צודק, מכשירים ברמה מסויימת ומעלה מסוגלים לתת צליל מספק ומהנה, גם אם יש טובים מהם :).

גם אני חשבתי על גיין אבל מתן הוא כריש.. כך שאני מניח כי זה לא גיין ולא ווליום
קיבלתי מחמאה ממיכאל. ישר לפנתיאון!
כשהשווינו, הקפדנו על לשמוע בווליום דומה ככל הניתן. עדין, היו הבדלים בדינמיות ובכוח. זה לא ענין של גיין.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
366
נקודות
83
תגיד יא פוחז,

מתי אתה מגיע לת"א? אתה חייב לי ביקור כבר שנתיים.

נערך לאחרונה ב:

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
שנתיים ? אני מחכה כבר 5 שנים ... הבחור אפילו מצא זיווג ולא הציג אותה בפנינו. קח מספר ושב בסוף התור.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
תגיד יא פוחז,

מתי אתה מגיע לת"א? אתה חייב לי ביקור כבר שנתיים.

א. נבלה עדיף.
ב. קשה להגיע לת"א, ועוד יותר קשה להגיע בלי האשה.

אשאל אותך אחרת: מתי לאחרונה היית בחיפה? :)

שנתיים ? אני מחכה כבר 5 שנים ... הבחור אפילו מצא זיווג ולא הציג אותה בפנינו. קח מספר ושב בסוף התור.
סופ"ש? רק אם יש סמינר קלאסית!

hornless

חבר משקיען
מעורבות
366
נקודות
83
הייתי בחיפה בשבוע שעבר...

יוצא להיות אצלכם לפחות אחת לחודש. :)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
הייתי בחיפה בשבוע שעבר...

יוצא להיות אצלכם לפחות אחת לחודש. :)

אז זה אומר רק דבר: שאתה צואת פרעושים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור