מדוע גוהן דארקו (בעל האתר) עדיין קונה תקליטרים

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
15 סיבות למה הוא עדיין קונה תקליטורים, גם המחיר אבל לא רק.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
160
נקודות
43
אתמול השגתי תקליטור dcc 24k זהב של האלבום LA Woman של ה-doors במחיר קרוב למציאה. סטיב הופמן אחראי על המאסטר וזה אחד המאסטרים הטובים ביותר אם לא הכי טוב שקיים של האלבום הזה. ויש עוד הרבה.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
אתמול השגתי תקליטור dcc 24k זהב של האלבום LA Woman של ה-doors במחיר קרוב למציאה. סטיב הופמן אחראי על המאסטר וזה אחד המאסטרים הטובים ביותר אם לא הכי טוב שקיים של האלבום הזה. ויש עוד הרבה.
מגניב
מאיפה?
איך נשמע ביחס לתקליטור רגיל?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,579
נקודות
113
15 סיבות למה הוא עדיין קונה תקליטורים, גם המחיר אבל לא רק.

9 טיפים ליצירת תוכן מטומטם באינטרנט:
טיפ ראשון: כל מאמר או סרטון או סטורי או פוסט צריכים להיות עם כותרת שמתחילה במספר אי זוגי של פריטים:
7 סיבות
5 דרכים
3 אפשרויות
אה, לא, סליחה, 3 זה מעט מדי.

שימו לב לטיפ #3 של האידיוט הזה: למה לקנות cd? כי הוא נשבר פחות מתקליט... בחיי. אחרי זה לא יכולתי כבר לעבור ל-4.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,030
נקודות
113
9 טיפים ליצירת תוכן מטומטם באינטרנט:
טיפ ראשון: כל מאמר או סרטון או סטורי או פוסט צריכים להיות עם כותרת שמתחילה במספר אי זוגי של פריטים:
7 סיבות
5 דרכים
3 אפשרויות
אה, לא, סליחה, 3 זה מעט מדי.

שימו לב לטיפ #3 של האידיוט הזה: למה לקנות cd? כי הוא נשבר פחות מתקליט... בחיי. אחרי זה לא יכולתי כבר לעבור ל-4.
מת על, ומהכתיבה שלך מתנוש :לב:

נערך לאחרונה ב:

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
90
נקודות
28
מעניין לדעת אם בצעת שמיעה לאותו קובץ בפורמט 44.1 /16 או 24/96 ואם הבחנת בהבדלים ביניהם ומעל לכל האם הם היו שווים את המחיר?

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
160
נקודות
43
מעניין לדעת אם בצעת שמיעה לאותו קובץ בפורמט 44.1 /16 או 24/96 ואם הבחנת בהבדלים ביניהם ומעל לכל האם הם היו שווים את המחיר?

אני כרגע מחכה לטרנספורט cd שנבנה במיוחד עבורי בגרמניה אז אין לי אפשרות לבצע את ההשוואה. בכל מיקרה הבעיה העיקרית בהשוואה כזו היא שהמקור (נגן cd או סטרימר) הוא שונה וגם אם אתה מזרים לאותו הדאק הוא לא ישמע אותו דבר (כן אני יודע שיש הרבה חברים פה שלא יסכימו אבל זאת דעתי ושויין). נקודה נוספת היא שהמאסטר הספציפי הזה יצא רק ב-cd ובויניל ואינו זמין בסטרימינג. לכן צריךלהשוות לריפ של ה-cd.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
160
נקודות
43
מגניב
מאיפה?
איך נשמע ביחס לתקליטור רגיל?

מיד שניה כאן בבלגיה. אין לי את la woman ב-cd רגיל. כבר זמן רב שאני מחפש את ה-cd הזה. המחירים ב-ebay הרבה יותר גבוהים.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
הלהקה האהובה עליי
תהנה המון

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור