מאיפה לוקח הסטרימר את הקבצים?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני מבקש להבין:
בסטרימר שלי, Pioneer 50 na מותקנת אפליקצית ספוטיפיי.
אני מפעיל את הסטרימר, מפעיל את אפליקצית השליטה של הסטרימר באייפון, לוחץ על ספוטיפיי באפליקציית השליטה.
אני מקבל מסך באייפון עם גישה לספוטיפיי ובתחתית המסך אייקון של ספוטיפיי.
אני לוחץ על האייקון של ספוטיפיי ואז אני מקבל את המבחר של ספוטיפיי ואני יכול לבחור למה להאזין.
עובר ל air play ובוחר השמעה באמצעות הסטרימר וכך אני שומע את המוסיקה במערכת.
הסיפור הארוך הזה כדי לשאול:
האם הסטרימר מקבל את הקבצים מהאייפון דרך הרשת האלחוטית אליה מחובר הטלפון, או שהסטרימר לוקח את הקבצים דרך החיבור הישיר לרשת דרכו הוא מחובר?

אריה

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
אם זה מכוון על AirPlay אז הקובץ עובר דרך האייפון.
כדי שמכשיר עצמו ינגן את הקבצים צריכה להיות אפשרות נוספת (בדר״כ שם המכשיר שעליו מותקנת ספוטיפיי)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
שם המכשיר מופיע ב airplay.

אריה

orlr

חבר אתר
מעורבות
10
נקודות
8
אם המכשיר מופיע ב AirPlay
סביר להניח שמוזרם מהטלפון הנייד.
מאוד פשוט לבדוק את זה:
תפעיל את האפליקציה ותשמיע מוזיקה דרך הסטרימר
אחרי כן סגור את האפליקציה (בלי ללחוץ סטופ על המוזיקה) אם המוזיקה ממשיכה להתנגן אז ההזרמה היא ישירה לסטרימר אם המוזיקה תפסיק אז ההזרמה היא מהטלפון.
אצלי בסטרימר של לין יש אפשרות להזרמה ישירה והיא נשמעת טוב יותר מהזרמה באמצעות ה Airplay (עד כמה שספוטיפי נשמע טוב...)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם המכשיר מופיע ב AirPlay
סביר להניח שמוזרם מהטלפון הנייד.
מאוד פשוט לבדוק את זה:
תפעיל את האפליקציה ותשמיע מוזיקה דרך הסטרימר
אחרי כן סגור את האפליקציה (בלי ללחוץ סטופ על המוזיקה) אם המוזיקה ממשיכה להתנגן אז ההזרמה היא ישירה לסטרימר אם המוזיקה תפסיק אז ההזרמה היא מהטלפון.
אצלי בסטרימר של לין יש אפשרות להזרמה ישירה והיא נשמעת טוב יותר מהזרמה באמצעות ה Airplay (עד כמה שספוטיפי נשמע טוב...)
תודה רבה אורי.
אכן לא הפעלתי את האפליקציה כמו שצריך.
עכשיו ביצעתי את ההגדרות באפליקציית השליטה עצמה - אני לא נזקק ל air play והמוסיקה ממשיכה להתנגן גם כשאני סוגר את אפליקצית השליטה.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור