לה שיק: רמקול Cabasse Jersey

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אז לעולם אל תקרא ביקורות כיוון שכתבת : " אני מקבל "

אתה מקבל אומר אתה ולא אף אחד אחר.

לאורי ,זה לא פורסם על ידי ,זה פורסם קצת מעל ההודעה שלי.
אני הבאתי זאת כציטוט של חבר אחר והגבתי לו.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא היתה פה תגובה אישית למישהו אלא למשפט.
זה כללי.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי

יש כמעט הסכמה גורפת שתחום האודיו הוא מאד מאד סובייקטיבי ותלוי בטעם האישי של כל אחד ואחד. למרות זאת הרי הפלא ופלא יש ביקורות ציוד...

אז מה הטעם בביקורת ציוד אתה שואל ??

אם מכירים את הבוחן ואת טעמו וידיעותיו בהחלט יש טעם רב בביקורת ציוד שמהווה איזו נקודת התייחסות ולא קביעה מוחלטת ואשר בהחלט יכולה להיות כלי עזר למי שמתלבט בבחירת ציוד אודיו. אני מדגיש רק כלי עזר אחד כאשר כמובן, תמיד, הכלי המכריע בבחירה זה האוזניים של כל אחד ואחד.

דרך אגב, לא חייבים להכיר אישית את כותב הביקורת כדי להבין את טעמו, ידיעותיו, סיגנונו וכו' - מספיק אם קוראים מספר ביקורות של אותו כתב אודיו והכי טוב אם קוראים ביקורת שלו לגבי מוצר שאתה מכיר אישית אז בכלל יש לך נקודת ייחוס נהדרת ואפשרות להעריך בצורה הנכונה ביותר עבורך את הביקורת שאתה קורא.

נקח את נמר למשל - אני מכיר אותו אישית, קראתי כתבות שלו בעבר ויכול לאבחן במה שונה טעמו וסיגנונו מטעמי .

יכול להיות שאני טועה אבל עד כמה שאני מבין נמר אוהב את התחום (יעני בסים) הנמוך וציוד שלא מצטיין בשיחזור התחום הנמוך לא ימצא את מקומו אצל נמר.

אני לעומת זאת מעדיף פירוט ואת תחום המיד והגבוה - לכן אם אני מבין נכון את הביקורת של רמקולי קאבאס - אני הייתי מתלהב יותר מהרמקולים האלו מאשר נמר.

לגבי ה"תמורה לכסף" בתחום האודיו -

בגלל שזהו תחום כל כך סובייקטיבי וכל כך כפוף לטעם האישי של כל אחד ואחד קשה עד בלתי אפשרי למלא בתוכן את המושג הזה "תמורה לכסף" ככל שמדובר בתחום האודיו.

שלמה

שלמה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
(Y)

דרך אגב שלמה זו היתה ההודעה ה 100 שלך (Y)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כן רק שכולכם שוכחים שני דברים
1 אפשר לבדוק את המחיר בחו"ל , ואלא אם כן היבואן הביא לכם את הרמקולים לבדיקה הבייתה (אישית אני לא אנסה לבקש מיבואן שמתמחר גרוע אבל זה אני) , אתה תמיד יכול לשמוע את זה אצלו . זה לא יתן לך תשובה מוחלטת לגבי הסינרגיה , אבל אצלי לפחות , אני בהחלט מסוגל לדמיין את המערכת הקיימת ולדעת על הסינרגיה (כול אחד וכישוריו ), אבל עדיין תידע אם אתה אוהב או לא . ואז אתה יכול לייבאו לבד

דבר שני וזה לגבי ביקורות , יש טעם לטווח של המחיר , כי בקצה העליון של המחירים כשמישהו אומר לי מיד אורירי או מיד פחות אורירי , ברור שההפרשים הם מאוד קטנים ולעיתים דורשים שמיעה מאוד מרוכזת להבחין , ברמקולים פשוטים , ההבדלים די צועקים. ולכן טווח המחיר אומר לך גם מה ה"מכה" שאתה עלול לקבל אם תטעה באינסטינקטים שלך .
כול אחד שקונה על עיוור טועה מידי פעם בפעם (אפילו אני) , השאלה היא מה מידת הטעות , ולכן המחיר הוא שיקול די גדול .
כי כאן למשל אם ניקח את הרמקול הסיני למשל או את הקאבאס , אם אני צריך להמליץ למישהו על ללכת לשמוע , אין שום טעם שאמליץ לו לשמוע את הסיני , אבל אני יכול בראש שקט להמליץ לו לשמוע את הקאבאס . אם זה היו רמקולים של 300K אני מניח שאי אפשר היה לפסול בצורה כזו קטיגורית רמקול ש"נהנה" מסיקור כמו הסיני , כי עדיין הוא ברמה טובה (אחרת הוא לא היה מתברג בכלל לרמקולים של 100K ומעלה)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לינק לחנות בארה"ב.

מתברר שהמחיר בחו"ל גם לא להיט, אולי יש סיבה לכך.

http://oferta.deremate.com.ar/id=19467535_bafles-cabasse-jersey-mt3-100-watts-france

guyp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני רוצה לציין שאם מדברים על מחיר של הרמקול אין עדיין רמקול אחד
בארץ וכבר עברתי את כל המותגים ושמעתי אותם כמובן באותו סדר גודל מחיר.
והכוונה לרמקולים חדשים לא ממציאה של יד שניה שמתקרבים לקרסוליים של הרמקול הזה
מה גם שגמליאל היבואן או כל חנות אחרת שמוכרת את הסחורה שלו של CABASSE
ניתן להסתדר על המחיר איתם ולרכוש רמקול פנטסטי ולקבל אותו במחיר הוגן לחלוטין
ממליץ בחום.
הרמקולים שנבדקו מול ה - CABASSE JERSY הם:
1) DALI IKON 6
2) MORDAUNT SHORT MEZZO 6
3) FOCAL V726
4) MONITOR AUDIO RS-6
5) TRIANGLE ALTEA ES

כולם נבדקו באותו הגברה בדיוק עם אותם אינטרקונקט ואותם כבלים של הרמקולים ובאותה הסביבה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור