כולם קונים תקליטים, אבל זה לא אמור להיות הסוף לדיסקים...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
לא נראה לי שיש הרבה ספק שהעתיד, לפחות הרחוק, הוא בסטרימינג, אבל המדיות הפיזיות כבר ז"ל-לכאורה הרבה מאוד שנים, וממשיכות לחיות ולבעוט בניגוד לכל הציפיות.

אני מעריך שלא הרבה ממשיכים לקנות מדיות פיזיות מתוך מניע עיקרי של נוסטלגיה. סיבות נפוצות/סבירות לדעתי כוללות:
  1. אי-מיומנות בטכנולוגיות וחשש מהן (טכנופוביה)
  2. הרגל (שזה שונה מנוסטלגיה)
  3. רוצים בעלות על המוזיקה, כולל pride of ownership
  4. חוששים שאתרי הסטרימינג ייסגרו (מה שכבר קרה, למשל Primephonic) ואז הם יישארו בלי הדברים שהיום אפשר להשיג פיזית ובעתיד לא
  5. היעדר ציוד מתאים ואי רצון להשקיע בו (עוד קומפוננטות)
  6. עצלנות
  7. אוהבים את התיעוד הנלווה, במיוחד אריזות וחוברות גדולות של תקליטים
  8. אוהבים את הריחות של המדיה הפיזית
  9. אוהבים את ההתעסקות, הטיקסיות של לשים תקליט וכד'
  10. הסאונד פחות טוב (לדעתם של חלק מהאודיופילים)
  11. מוזיקה שאין באתרי סטרימינג ולפעמים אפילו אין גירסה דיגיטלית, רק תקליטים (כולל 78), טייפים וכד'
לא מזמן כתבתי בפייסבוק פוסט באנגלית על זה שסטרימינג (ובמידה פחותה downloading) זה העתיד. אולי אתרגם ואפתח פוסט

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא נראה לי שיש הרבה ספק שהעתיד, לפחות הרחוק, הוא בסטרימינג, אבל המדיות הפיזיות כבר ז"ל-לכאורה הרבה מאוד שנים, וממשיכות לחיות ולבעוט בניגוד לכל הציפיות.

אני מעריך שלא הרבה ממשיכים לקנות מדיות פיזיות מתוך מניע עיקרי של נוסטלגיה. סיבות נפוצות/סבירות לדעתי כוללות:
  1. אי-מיומנות בטכנולוגיות וחשש מהן (טכנופוביה)
  2. הרגל (שזה שונה מנוסטלגיה)
  3. רוצים בעלות על המוזיקה, כולל pride of ownership
  4. חוששים שאתרי הסטרימינג ייסגרו (מה שכבר קרה, למשל Primephonic) ואז הם יישארו בלי הדברים שהיום אפשר להשיג פיזית ובעתיד לא
  5. היעדר ציוד מתאים ואי רצון להשקיע בו (עוד קומפוננטות)
  6. עצלנות
  7. אוהבים את התיעוד הנלווה, במיוחד אריזות וחוברות גדולות של תקליטים
  8. אוהבים את הריחות של המדיה הפיזית
  9. אוהבים את ההתעסקות, הטיקסיות של לשים תקליט וכד'
  10. הסאונד פחות טוב (לדעתם של חלק מהאודיופילים)
  11. מוזיקה שאין באתרי סטרימינג ולפעמים אפילו אין גירסה דיגיטלית, רק תקליטים (כולל 78), טייפים וכד'
לא מזמן כתבתי בפייסבוק פוסט באנגלית על זה שסטרימינג (ובמידה פחותה downloading) זה העתיד. אולי אתרגם ואפתח פוסט
תרשה לי להציע עוד סיבה שהיא עקרונית בשבילי ולעוד הרבה שאני מדבר איתם וזה להפסיק את התלות והשיתוף מחוסר ברירה של ענקי הטכנולוגיה שכבר מזמן כופים עלינו את אורח החיים ושיעבוד הפרטיות.
להגיד: את המוזיקה שלי אני אשמע בביתי בלי שתהיו חלק מהחוויה, עזבו לי את פינת האינטימיות והחוויה הפרטית של האזנה למוזיקה מחוץ למשאבת המידע שלכם על כל דבר שהאדם עושה.
לא רוצה שתדעו כמה פעמים ומתי אני שומע משהו, לא עניינכם, כך גם אני צורך פורנו, מערמת דיוידי ישנים!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
תרשה לי להציע עוד סיבה שהיא עקרונית בשבילי ולעוד הרבה שאני מדבר איתם וזה להפסיק את התלות והשיתוף מחוסר ברירה של ענקי הטכנולוגיה שכבר מזמן כופים עלינו את אורח החיים ושיעבוד הפרטיות.
להגיד: את המוזיקה שלי אני אשמע בביתי בלי שתהיו חלק מהחוויה, עזבו לי את פינת האינטימיות והחוויה הפרטית של האזנה למוזיקה מחוץ למשאבת המידע שלכם על כל דבר שהאדם עושה.
לא רוצה שתדעו כמה פעמים ומתי אני שומע משהו, לא עניינכם, כך גם אני צורך פורנו, מערמת דיוידי ישנים!
בעניין זה הזכרתי את האפשרות להוריד קבצים, שנשארים אצלך, ומרגע זה אין עוד עניינים עם "ענקי הטכנולוגיה" ו/או אתרים שנסגרים ושאר חששות מסוג זה או אחר.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
...אתה מחמיץ את כל החוויה של HD או 4K, לא חבל ? ;)
הראיה שלי כל כך התדרדרה בשנים האחרונות שגם כדי להינות עם החברה אני צריך לחבוש משקפיים...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור