כבל רמקולים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,629
נקודות
113
המוגמי שמע הוא לא רע אבל לא נותן צליל מבריק כזה של יוקרה והיי אנד.
צליל מבריק הוא של היי אנד ? שנים שאני נלחם בברק !

drm9559

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
צליל מבריק הוא של היי אנד ? שנים שאני נלחם בברק !
הגיע הfurutech הכבל מבריטניה! עולם אחר זה לא מוגמי. צלילים טבעיים נשמע יותר ברור רק הבס יותר חלש. שוב אני אומר שהכבלים של שינדק הכי טובים ממה שהיו לי פעם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש לי פה ערמה של כבלים מכל מיני חומרים ,כסף , פחם, אלונמינים , נחושת טהורה , רגילה , רק חסר לי חוט ברזל :), צריך להתאים הכבל לרמקול ,
לדוגמה _ כבל כסף אינו מתאים לרמקול קרמי וכדומה , בקיצור , זה לא אקסיומטי , מתאימים בהתאם לנטיות ליבך לפי התוצאה , מוגמי הינם כבלים פשוטים ויש פער בינם לבים כבלי אודיו לבית , הם מיוצרים לPA , שם באולם חתונות פחות חשוב .

drm9559

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
יש לי פה ערמה של כבלים מכל מיני חומרים ,כסף , פחם, אלונמינים , נחושת טהורה , רגילה , רק חסר לי חוט ברזל :), צריך להתאים הכבל לרמקול ,
לדוגמה _ כבל כסף אינו מתאים לרמקול קרמי וכדומה , בקיצור , זה לא אקסיומטי , מתאימים בהתאם לנטיות ליבך לפי התוצאה , מוגמי הינם כבלים פשוטים ויש פער בינם לבים כבלי אודיו לבית , הם מיוצרים לPA , שם באולם חתונות פחות חשוב .
בידיוק!!!

drm9559

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
ערב טוב שניצל ככה אתה מכנה עצמך. לגבי בננות לכבלים יש הבדל משמעותי? יש באלי אקספרס כל מיני סוגים אבל החשש שאם אני יקנה סט יקר במסין, אז אני משקיע על קרן הצבי. לדעתי כדאי לי לקנות של qed סט סופיות של חברת qed, לדעתי זה ללכת על בטוח. אשמח להמלצות תודה.

guy1312

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
אני רוצה להביא CLARUS יש לך מושג איך עושים את זה?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא מכיר קלארוס , אבל רצוי להביא ספיידים או בננות מחברה מוכרת , זה לא בשמיים, שיהייו מנחושת או כסף , לגבי הציפוי , זהב , כסף , רודיום וכדומה , גם חשפיע על הצליל.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
28
תודה רבה. מה לגבי כבלים atlas ,qed? הם גם טובים. chord יקרים. המוגמי לא כזה נורא אפשר לעשות מניפולציה עם פלאגים, הבעיה שהצלילים לא נעימים קשים. הבריטים הכבלים שלהם צליל יותר רך . יש גם van damme, אומרים שהוא גם טוב אבל לא ברמה גבוהה.
יש בשוק הרבה חברות טובות...
היות וברשותך מגבר בריטי עם חתימת צליל "אנגלי" שאינו אנליטי אלא יותר מוזיקלי, עדיף כבל טוב,כפי שציינתי . במידה וזה יקר לך, נסה מהסדרה הנמוכה יותר שלהם.
העיקרון הוא שהכבל הינו "שלוחה" של המגבר ולכן מומלץ,כבל אם אופי צליל, שקרוב ביותר ,למוצא שלו במגבר.
כמובן שיש לקחת גם כמה נתונים טכניים של התנגדות וקיבולת..אבל CHORD מספקים את הסחורה תמיד.
אני עם הסדרה היותר גבוהה שלהם ומעדיף אותם על הכבלים המקוריים של ניים.

drm9559

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
לא לשכוח שגם עם השנים השמיעה שלנו יורדת. קשה לי לשמוע צלילים שפעם הייתי שומע עם ציוד הרבה יותר זול.

drm9559

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
יש בשוק הרבה חברות טובות...
היות וברשותך מגבר בריטי עם חתימת צליל "אנגלי" שאינו אנליטי אלא יותר מוזיקלי, עדיף כבל טוב,כפי שציינתי . במידה וזה יקר לך, נסה מהסדרה הנמוכה יותר שלהם.
העיקרון הוא שהכבל הינו "שלוחה" של המגבר ולכן מומלץ,כבל אם אופי צליל, שקרוב ביותר ,למוצא שלו במגבר.
כמובן שיש לקחת גם כמה נתונים טכניים של התנגדות וקיבולת..אבל CHORD מספקים את הסחורה תמיד.
אני עם הסדרה היותר גבוהה שלהם ומעדיף אותם על הכבלים המקוריים של ניים.
אז איזה מגברים יש אנליטיים? אתה מתכוון יותר מפורטים? atoll? rotel? יש הרבה חברות.

drm9559

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
מוזר אני עובד עם mogami E137383 ולא חוויתי זאת , עם זאת יש לו טיפה הדגש בבס
יש מצב שהאוזן התרגלה לסאונד מסויים ?
תודה על העזרה. החלפתי כמה פלאגים, כמובן שראיתי איך להתקין כמו שצריך, כשחושפים את המוליך צריך לתת לו סיבוב ולהדק, את הפלאג צריך את הברגים הידוק עד שמתחיל להיות קשה, צריך מעיכה טובה. אז אני אומר שזה המוגמי בסדר גמור סבירים. טובים למחיר. לחדר זה מספיק. לך הכבלים מתאימים כי האופרה מצילים וקלים לדחיפה. אז זה נותן לך איזון טוב ולא מעייף באוזן. בברכה דרור.

drm9559

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
מוזר אני עובד עם mogami E137383 ולא חוויתי זאת , עם זאת יש לו טיפה הדגש בבס
יש מצב שהאוזן התרגלה לסאונד מסויים ?
תודה על העזרה. החלפתי כמה פלאגים, כמובן שראיתי איך להתקין כמו שצריך, כשחושפים את המוליך צריך לתת לו סיבוב ולהדק, את הפלאג צריך את הברגים הידוק עד שמתחיל להיות קשה, צריך מעיכה טובה. אז אני אומר שזה המוגמי בסדר גמור סבירים. טובים למחיר. לחדר זה מספיק. לך הכבלים מתאימים כי האופרה מצילים וקלים לדחיפה. אז זה נותן לך איזון טוב ולא מעייף באוזן. בברכה דרור.
נצילים תיקון

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,148
נקודות
113
אני רוצה להביא CLARUS יש לך מושג איך עושים את זה?
קלאורוס יש יבואן בארץ. קנה ממנו ותהיה שקט שלא קנית זיוף. דן נגר מסינמרט.
כבלים ממותגים מסין 99.9% שאתה קונה זיוף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור