כבלים לכל החיים

n1957

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
18
האם יש לכם סט כבלים או כבל מסויים שהייתם נשארים איתם או איתו כל החיים?

אם כן! על פי איזה קריטריונים הייתם קובעים כי זה סט החיים שלכם:
התאמה לציוד שלכם?
אופי הצליל?
מותג נוצץ?
מחיר?
האם יש כבל מסויים באיכות כל כך גבוה, אשר עשוי להתאים בכל מצב? ולכל סוגי הציוד, גם אם נשתדר בעתיד מקור, הגברה ורמקולים?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
די פשוט אצל רובם...אם לא בא לך כבר להוציא כסף על אודיו,כנראה אילו יהיו הכבלים. וכנראה גם אם אתה מרוצה מהתוצאה.אבל כמה מרוצים אתה מכיר?

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כבלים לכל החיים הם אילו שאין לך תקציב לשדרג אותם.
מצד שני כבלים ממש טובים בדרך כלל ישמעו רע על מערכות שהם לא לכיוון הפרקט.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83

התאמה לציוד שלכם?
אופי הצליל?
מותג נוצץ?
מחיר?
האם יש כבל מסויים באיכות כל כך גבוה, אשר עשוי להתאים בכל מצב? ולכל סוגי הציוד, גם אם נשתדר בעתיד מקור, הגברה ורמקולים?

אתה רואה בלוחות מכירה כבלים מאוד
יוקרתיים, ואתה שואל את עצמך מדוע?
ובכן יש 17 סיבות אני אגיד רק אחת,
הבחור שמוכר את הכבל היקר לא ידע,
שהכבל היקר יחשוף את חולשות המערכת
הנחותה שלו, שנשמעת איתו עוד יותר מזעזע לעומת הכבל הקודם.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
תאוריה מעניינת.
אני חושב אחת הסיבות יהיה שהוא גילה ש ... אין כזה הבדל שמיע שמצדיק כבלים "מאוד" יקרים ו שזה לא כזה חכם להשקיע דווקא שם, אפשר פשוט למכור אותם, גם אם בהפסד, ולהשקיע בדברים אחרים ששם באמת יהיה הבדל שמיע כגון מקור/הגברה/רמקול וכו.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
יש כל כך הרבה סיבות :
שדרוג
שינמוך
מכירת הסטאפ ויציאה מהתחביב בגלל צורך במזומנים או שנמאס
רצון לשינוי (לאו דווקא שדרוג או שינמוך)
החלפת ציוד משמעותי - ממנורות לסוליד סטייט או ההיפך.
בקיצור, כל ניחוש זוכה...

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113

התאמה לציוד שלכם?
אופי הצליל?
מותג נוצץ?
מחיר?
כן יש לי כאלו,למרות שהתבצע שדרוג לאחרונה אצל היצרן. אבל אלו הכבלים ולא ישתנה כי הם מתאימים לפילוסופיה של המערכת שלי ולתפיסת הסאונד שגיבשתי..והם פשוט מעולים עבורי כי בכל סט שלא יהיה לי ארצה להנות מאותם איכויות. בקיצור, גם במערכת אני שמרן אדוק בשינויים.

n1957

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
18
תודה על השיתוף.
אשמח אם תציין את סוגי הכבלים.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
תודה על השיתוף.
אשמח אם תציין את סוגי הכבלים.
בהנחה שהתכוונת אליי, כבלים שיוצרו על ידי חננאל אלון מרמת גן: זוג אחד כבלי רמקול, 4 חשמל,1 קוקסיאלי דיגיטלי וכמובן 2 זוגות אינטרקונקטים.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
הם מתאימים לפילוסופיה של המערכת שלי ולתפיסת הסאונד שגיבשתי
כשאתה כותב שהכבלים האלה מתאימים לפילוסופיה של המערכת שלך (שאותה אנחנו כבר מכירים מפוסטרים קודמים) מה אתה מתכוון?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
כשאתה כותב שהכבלים האלה מתאימים לפילוסופיה של המערכת שלך (שאותה אנחנו כבר מכירים מפוסטרים קודמים) מה אתה מתכוון?
פוסט אחד. שאני מקווה שלא היה פוסטר..( אגב תערוכת ציור היחיד שלי בהרצליה ליד החוף הוארכה עד ה 15.10 למי שהתעניין).
בכללי, אני מקדש איזון טונאלי, פירוט ומעוניין בכל קשת התדרים. לאורך אבל גם לעומק. ומינימום אגרסיות. חרד לנושא הספציפי הזה של סאונד " עצבני". אני קצת טהרן, מעוניין במינימום התערבות של רכיבים אלקטרוניים, וגם מאמץ את שיטת ה wide band בניגוד לפול ריינג', כלומר מקסימום תדרים ממינימום אלמנטים (יש לי סאבוופר דווקא מתוך ההבנה שהרמקולים שלי מוגבלים, אני לא מקדש את שיטת הפול ריינג' במובן הזה, מודע למגבלות) והמערכת שלי שבנויה על נצילות גבוהה, קדם פאסיבי מנחת נגדים ומגברים מעוטי ואט לא מאפשרת, או יותר נכון ממעטת את האפשרות לפילטרים, מיסוכים ותיקונים מצד איזשהו רכיב אקטיבי במערכת ( עם נקודת הפתיחה הברורה שכל רכיב הוא סוג של מיסוך מהדבר האמיתי, זה ברור כן ?) , הרמקולים שלי לא מקשים על ההגברה, וההפך. לא ניסיתי המון כבלים, ממה שניסיתי גיבשתי דיעה תוך שתי דקות עד שעתיים. ככה גם בממירים שניסיתי במסע של חבר לרכישת ממיר דאק שאהב, ובדקנו אצלי. אין לי דרמות וחילופים תכופים, יש לי לשמחתי רפרנס שאני אוהב ושואף להגיע אליו ומשם אני גוזר את השינויים המדודים. למעשה אין לי תחביב כל כך, יש לי סוג של ידיעה. למזלי . קשה להסביר, וייתכן אפילו הגיוני ומתבקש שפלוני או אלמוני לא יאהב את המערכת שלי. אני כן חושב בכנות שגם מי שלא יאהב יבין את הז'אנר. אבל הפוסט הוא לא שלי או עליי ואינו שיר הלל עצמי, סך הכל ובהתחשב כנראה באינדיבידואליות של התחביב, נשאלה שאלה האם יש כבלים " לחיים" , ועניתי שאצלי כן יש תופעה של דבקות בכבלים כחלק מדבקות בסוג ואופי סאונד שאני חותר להשיג. די הגיוני לא? והכי הישג לסיים פוסט בלי אימוג'י.

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
SINE-CASIO, מומלץ בחום לכל סט אפ בלי קשר למחיר שלו, יש לי כבל חשמל ורמקולים, אפקט של פילטר, שקט מוחלט בגלל הבידוד (6 שכבות), סאונד טבעי בלי להוסיף ובלי לגרוע.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
יש כבלים של חננאל ויש את כל השאר

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
SINE-CASIO, מומלץ בחום לכל סט אפ בלי קשר למחיר שלו, יש לי כבל חשמל ורמקולים, אפקט של פילטר, שקט מוחלט בגלל הבידוד (6 שכבות), סאונד טבעי בלי להוסיף ובלי לגרוע.

כבל זה כבל/חוט.
כבל טוב/חוט טוב חשמל, בד"כ עם סיכוך אחד או 2. שיהיה לו גם 20 בידודים מה זה ייתן...
פילטר זה פילטר.
ו שקט מוחלט, זה כבר כל אחד יפרש לעצמו.
אין יש מאיין.

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אני עם אותם האינטרקונקטים משנת 2004.
ולפני כ 5 שנים חזרתי לכבל רמקולים שהיה לי משנת 96 ונפלה לי הלסת. עברתי להשתמש באותו הכבל עם 3 מוליכים triple run.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
אני עם אותם האינטרקונקטים משנת 2004.
ולפני כ 5 שנים חזרתי לכבל רמקולים שהיה לי משנת 96 ונפלה לי הלסת. עברתי להשתמש באותו הכבל עם 3 מוליכים triple run.
באיזה כבל מדובר ? תודה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
B wiering לרמקולים שלי שידרגו בצורה פסיכית, עברתי מכבל בודד לכל רמקול לכפול ונשמטה לי הלסת! לא יכול להגיד שאני לעולם לא אשדרג אבל כל שידרוג יהיה בתצורת B wiering ובכל מקרה כרגע לא מועמדים להחלפה...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לדעתי, אני אוהב את אודיוקווסט בסדרות הגבוהות ואת קימבר, כי הם יותר נטרליים מהאחרים, כמובן שלא שמעתי את כל הכבלים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור