ילדים והיי-פי, מדריך הישרדות של TNT...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הלך הפאטוס.:D

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פשוט לגזור ולשמור

מצויין. אחד הקטעים הטובים ביותר בנושא האודיו שקראתי עד כה. במיוחד הקטע הבא:
In order to save the speakers drivers from kids' fingers you can glue a metallic grid on the underside of the dust covers. If the grid is strong and "tight" enough it is virtually impossible to damage the drivers, even using pointed objects (yes, kids can be cruel).
When all else fails and you discover one of your precious tweeters has been pinched down by small lovely hands...don't panic! 99% of the times this isn't a real problem. You can try restoring the dome's shape with one of the following techniques:

A small suction cap, like the ones used to install/remove contact lenses might prove to be useful. If there's a safe area of "contact" this device might solve the problem. Of course you need "firm" hands and extra care.
A small piece of self-adhesive tape, provided it is not too "strong". Even something like "Post-it" may suffice. Just glue a small strip to the tweeter dome, diagonally, wait a couple of seconds, then gently peel off. The "pinched" dome should follow.
This one is not for the faint of heart: just put your mouth around the tweeter dome and...suck :)
I strongly suggest the first two procedures...while the third...well, be sure nobody's watching while you kiss the tweeters. For your neighbourhoods it might be the final proof of your insanity.​
להנשים טוויטרים. לא יאומן. תמיד ידעתי שילדים יכולים להיות אכזריים אבל לדרדר את אביהם להנשמת טוויטר במצב של מוות קליני. זה כבר ממש השיא - או התחתית...

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לרמקולים שלי, JmLab 816s, יש גרילים ממתכת, ולמרות שזו לא הסיבה שקניתי אותם, הם בהחלט הוכיחו את עצמם כפתרון נבון מפני ילדי החקרנים....

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איזה כיף לבעלי רמקולים סאטלייטים... אין דאגות...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
איזה כיף לבעלי רמקולים סאטלייטים... אין דאגות...

ליאור אצל בן דודי שני השובבים שלו הצליחו לתלוש את הסאטילייטים האחוריים מהקיר (הם היו מספיק קרובים לספת הישיבה) - כך שגם בעלי סאטילייטים עלולים להיפגע

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
גם העוזרת זה מתכון לצרות.

תשאלו את טיפטיפ

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שמת לב ממתי התרד הזה ?

domnin

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בדיוק הבעיה שלי

זו בדיוק הבעיה שאני מתמודד איתה עכשיו. יופי של לינק, תודה.

זה ממש מעצבן שבסך כל הפרמטרים שצריך לשקול בקניית רמקול
השיקול העיקרי כרגע זה CHILD PROOF

טוב, תקופה שכזו בחיים.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בסך כל הפרמטרים שצריך לשקול , השיקול העיקרי זה CHILD .

מעניין, נושא הילדים :

הוא גורר עמו את הרגשות הכי עמוקים - חיוביים ושליליים כאחד,
צופן בחובו את הסכנות הגדולות ביותר [ מוות של ילד/הורה ] וכמובן את פסגות האושר הגדולות ביותר, ללא ספק [ אהבת הילד עצמו, הצלחת הילד, נכדים ועוד הרבה ].

בין אינסוף שאר הפרמטרים זו גם ההתחייבות הכי גדולה שיש, וההקרבה האולטימאטיבית של סגנון החיים שהיה לפני הגעת הילד. זה בלתי הפיך לחלוטין.

מעטים הגברים שאני מכיר שאמרו לי אי פעם :
" שמע אחי, אני מת לילד ! איך בא לי תינוק קטן וחמוד ! "

לרוב נסחפים לזה, כי זה רשום בספר ההוראות שאנשים מדמיינים ומכפיפים את עצמם אליו, אחרי צבא-חתונה-לימודים-ומשכנתא.

אבל לפעמים אפשר לתהות, למה בעצם להביא ילד ?
אם הבאת הילד היא פן אקטיבי, כלומר, אדם נדרש לעשייה, ראוי שיתהה עליה, לא ?
כלומר, השאלה יכולה להיות לא "למה לא", אלא " למה כן ".

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור