ייעוץ לכיוון מצלמה לחובב צלם מתחיל

בעל שם

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום, רציתי לשאול אם יש לכם המלצה לכיוון מצלמה טובה לחובב צילום מתחיל (עד 900/1000 ש"ח), אני אוהב לצלם בעיקר שקיעות, ברקים, טבע ונוף.
מה דעתכם על kodak pixpro fz 152 או kodak pixpro fz 201 או kodak pixpro az 401 או kodak pixpro az 252 או kodak pixpro az 421 ?
או בכלל כדאי ללכת לכיוון של canon powershot s×430 או canon s×530 או בכלל sony cybershot dsc h300.
בקיצור אשמח לקצת סדר בבלאגן מה מבין המצלמות האלה הכי כדאי ומומלץ לקנות ? תודה מראש.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הייתי מנסה לחסוך קצת כסף ולרכוש מצלמות קצת יותר יקרות, קשה לי כעת להמליץ על מצלמות בתקציב הזה - לדעתי עדיף להישאר עם מצלמה של הטלפון

בעל שם

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
העניין הוא, שאני מתעניין מאוד בתחום הצילום ורוצה לצלם ולהשיג תוצאות טובות יותר מאשר מה שיוצא במצלמה של הפלאפון.
האם המצלמות האלה במחירים האלה הם לא טובים ?
וסתם בשביל הפרוטוקול, על איזה מצלמה אתה היית ממליץ לי, (שיכולה להשיג תוצאות טובות של צילומי שקיעה, ברקים, טבע ונוף) ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
סליחה על התגובה האיטית משום מה פספסתי את ההודעה שלך.
כדי לקבל מצלמה כניסה טובה לדעתי אתה צריך לעבור את 2000 ₪

בעל שם

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בקשר לתגובה האיטית - זה ממש בסדר, לא קל לעבור על כל הנושאים של כולם ולהגיב לכולם בזמן, טבעי שלפעמים מפספסים תגובה, אבל בכל מקרה תודה על התשובה.
תראה, כיוון שאני רק מתחיל, אז התכנון היה לקנות מצלמה באזור ה- 1000 פלוס מינוס, כדי לצבור ניסיון וידע בסיסי, ועם הזמן אשתכלל למצלמה יקרה יותר, מה גם שכרגע אין באפשרותי להוציא יותר מ- 2000 ש"ח על מצלמה (לא כולל עדשה, חצובה, וכו).
כאמור, המצב הכלכלי לא מאפשר לי להוציא סכום כזה אלא רק באזור ה- 1000, וגם זה בלחץ.
מה אתה חושב על nikon cooplix b500 ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני ממשיך לחשוב שלהוציא 1000 שח היום על מצלמה קומפקטית זה לא שווה את הכסף
ממליץ לחסוך למשהו יותר טוב בעתיד ולהשתמש הטלפון כמצלמה. הייתי ממליץ ללמוד לערוך צילומים הטלפון וכן ללמוד קצת את נושא הצילום, כדי לדעת להפיק יותר מהטלפון.
סליחה שאני עונה תושבה לא בכיוון שאתה רוצה.

אם אתה עדיין מתעקש על מצלמה אז ממש, אבל ממש לא לרכוש מצלה עם ספור זום כי הן סתם גדולות ובעלות איכות אופטית לא טובה. מצלמה עם זום כפול 20 צריכה להספיק לך מעל הראש ועל דגם של פנסוניק קנון או ניקון יעשה עבודה טובה.

בעל שם

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אוקיי... תודה.
כנראה אני יקשיב לעצתך בסופו של דבר... אבל סתם לפרוטוקול, לאיזה דגמים בדיוק התכוונת בסוף, תוכל לתת דוגמה ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
פנסוניק מסדרת ה TZ או קנון כמו SX720 אבל לא מצלמות כמו קנון SX530 שהיא סתם גדולה ופחות טובה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור