טיהור מים

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
אהלן יא שבאב
מחפשים המלצה לחברה שמתמחה בהתקנת מתקני טיהור מים ביתיים באוסמוזה הפוכה.
כמו כן, המלצה לדגם המתקן גם תתקבל בשמחה ועניין רב
תודות לעונים

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
אהלן יא שבאב
כמו כן, המלצה לדגם המתקן גם תתקבל בשמחה ועניין רב
תודות לעונים

הי
אני מחפש פילטר אוסמוזה הפוכה
מצאת משהו?
דרך אגב קראתי שהבעיה עם אוסמוזה הפוכה היא שעל כל ליטר מים נשפכים לביוב 10-15 ליטר

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
מצאתי ברשת כל מיני חברות שמתעסקות עם זה אבל המלצה לחברה שאפשר לסמוך עליה עוד לא קיבלתי.
בקשר ל10 ליטר שנשפך על כל ליטר נשמע קצת קיצוני, לא? מישהו יכול לאמת את הנתון?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מצאתי ברשת כל מיני חברות שמתעסקות עם זה אבל המלצה לחברה שאפשר לסמוך עליה עוד לא קיבלתי.
בקשר ל10 ליטר שנשפך על כל ליטר נשמע קצת קיצוני, לא? מישהו יכול לאמת את הנתון?
אמנם לא מדדתי אבל אני מכיר מצויין מתקן אוסמוזה הפוכה תעשייתי ונשפכים המון מים על כל ליטר. זו בעיה אחת, הבעיה השניה היא שהמים שיוצאים הם מים חסרי כל מינרלים וטעם. אלו מים מאוד לא בריאים וכבר הוכח שתורמים רבות למחלות שונות כולל מחלות לב. הם גם לא טעימים ויש חברות שמוסיפות רכיב שמשלים את החסר וצריך לדאוג להחליף אותו מדי פעם.
לא מכיר את התנאים אצלך אבל מאז שעברתי ממי עדן שהשירות שלהם היה מחריד לנביעות, אני מקבל כל חדשיים מיכלים של מים מינרלים טעימים ואני מקווה שגם יותר בריאים.

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
אמנם לא מדדתי אבל אני מכיר מצויין מתקן אוסמוזה הפוכה תעשייתי ונשפכים המון מים על כל ליטר. זו בעיה אחת, הבעיה השניה היא שהמים שיוצאים הם מים חסרי כל מינרלים וטעם. אלו מים מאוד לא בריאים וכבר הוכח שתורמים רבות למחלות שונות כולל מחלות לב. הם גם לא טעימים ויש חברות שמוסיפות רכיב שמשלים את החסר וצריך לדאוג להחליף אותו מדי פעם.
לא מכיר את התנאים אצלך אבל מאז שעברתי ממי עדן שהשירות שלהם היה מחריד לנביעות, אני מקבל כל חדשיים מיכלים של מים מינרלים טעימים ואני מקווה שגם יותר בריאים.

תודה

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
אני משתמש ב פילטר Everpure
https://www.maim.co.il/product.aspx?id=16898
התקנה ופילטר ראשון בארץ , לאחר מכן מזמין מאמזון פילטר - החלפת פילטר פעם בשנה (6 דקות עבודה ) עלות כ 200 שח לפילטר H-104 וזהו !
15 שנים עם זה , סופר מרוצה.

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני משתמש ב פילטר Everpure
https://www.maim.co.il/product.aspx?id=16898
התקנה ופילטר ראשון בארץ , לאחר מכן מזמין מאמזון פילטר - החלפת פילטר פעם בשנה (6 דקות עבודה ) עלות כ 200 שח לפילטר H-104 וזהו !
15 שנים עם זה , סופר מרוצה.

הוא שאל לגבי אוסמוזה הפוכה.
היה לי חבר שעשה את זה, אבל הוא מיליונר..

לי יש כמה מתקנים בדירה,
יש לי מתקן מלח לפירוק אבנית (זה באמת עובד, אולי הדבר היחיד), יש לי פילטר 22 מיקרון בכניסה לדירה,
ומתחת לכיור יש לי משהו דומה למה שנתת

אני מקבל שרות מכאן
https://www.ecoservice.co.il/

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
הוא שאל לגבי אוסמוזה הפוכה.
היה לי חבר שעשה את זה, אבל הוא מיליונר..

לי יש כמה מתקנים בדירה,
יש לי מתקן מלח לפירוק אבנית (זה באמת עובד, אולי הדבר היחיד), יש לי פילטר 22 מיקרון בכניסה לדירה,
ומתחת לכיור יש לי משהו דומה למה שנתת

אני מקבל שרות מכאן
https://www.ecoservice.co.il/

נושא השרשור ״טיהור מים״
אבל לא חשוב. .

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
אז נתתי חוו״ד חיובית על משהו דומה שמטרתו זהה
מה קרה ? מלחמה. ?
אולי פותח השרשור יחליט אחרת לאור הצעות החברים ?
מסיק מזה שעזרה לא מתקבלת תמיד בברכה
חבל

מפסיק לקבל עדכונים בשירשור זה.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
המים שיוצאים הם מים חסרי כל מינרלים וטעם. אלו מים מאוד לא בריאים וכבר הוכח שתורמים רבות למחלות שונות כולל מחלות לב. הם גם לא טעימים ויש חברות שמוסיפות רכיב שמשלים את החסר וצריך לדאוג להחליף אותו מדי פעם.
מים מזוקקים אכן מאד לא בריאים אבל מערכת אוסמוזה הפוכה ביתית מכילה רכיב שמחזיר מינרלים למים (במקרה של המערכת שהיתה לי פלוס פילטר פחם קוקוס) והתוצאה טובה ובריאה לאדם כמו גם למכונת הקפה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אז נתתי חוו״ד חיובית על משהו דומה שמטרתו זהה
מה קרה ? מלחמה. ?
אולי פותח השרשור יחליט אחרת לאור הצעות החברים ?
מסיק מזה שעזרה לא מתקבלת תמיד בברכה
חבל

מפסיק לקבל עדכונים בשירשור זה.

זה לא דומה בכלל, לא באופן פעולה, לא בשימוש, לא בחומרים, מחיר..

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
כל עזרה מתקבלת בברכה. הכל בסדר.
אז אני מבין שיש פילטר שמחזיר את המינרלים. זה בדוק? אכן מחזיר את המינרלים למינון תקין?
ומה בנוגע למים שמתבזבזים בתהליך הסינון, האם הם מתמחזרים במי התהום או הולכים לגמרי לאיבוד?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אז אני מבין שיש פילטר שמחזיר את המינרלים. זה בדוק? אכן מחזיר את המינרלים למינון תקין?
לטענת היצרן.
ומה בנוגע למים שמתבזבזים בתהליך הסינון, האם הם מתמחזרים במי התהום או הולכים לגמרי לאיבוד?
הם מתמחזרים במפעל לטיהור מי שפכים.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מה שמתבזבז הולך לביוב אלה אם כן יש לך דרך להשתמש בהם להשקות גינה או משהו בסגנון, קשה לדעת אם קיבלת את המינונים הנכונים של המינרלים בחזרה אבל אתה כן יכול למדוד ec (בדיקה מאוד פשוטה, מד ec זה דבר זול מאוד) ולדעת את סה״כ המינרלים שחזרו אבל לא את היחסים ביניהם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור