חנות מומלצת שניתן להאזין בה לאוזניות?

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
ואם יש גם המלצה על דגם מסויים.
דרישות-
חיבור ישיר ללא מגבר לפלאפון
אלחוטיות
תקציב: אלף- אלפיים ש''ח.
תודה

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
אם יש לך אייפון - ההמלצה החמה שלי משימוש אישי של כמעט שנתיים, אפל איירפודס מאקס. אלו אוזניות קשת, די כבדות 385 גרם משקלן, אבל בסגמנט של האוזניות האלחוטיות הן מצויינות ונשמעות טוב מאוד. אם תהיה מעוניין בהם תצטרך למתוח מעט את התקציב מעל 2000 ₪. לפניהן היו לי את אוזניות הקשת של סוני דגם 1000 מארק 4. בשנה ומשהו האחרונות יש כבר את מארק 5. האוזניות של סוני הרבה פחות כבדות כ-280 גרם, הרבה יותר נוחות להאזנה ממושכת אבל איכות הסאונד שלהם פחותה בבירור מזו של אפל איירפודס מאקס, בהשוואה אחד מול אחד הסוני נשמעו לי עם ״סאונד זול״ לעומת האפל שנשמעו לי עם ״סאונד יקר״ הרבה יותר בשרני, עמוק ובעל משקל.

שים לב שכאשר אתה בוחר אוזניות התהליך צריך להיות כזה: אתה הולך לחנות שמדגימה (ואין הרבה כאלה, במיוחד מאז עידן הריחוק החברתי של מגפת הקורונוה) בודק את הנוחות של האוזניות על האוזניים הפרטיות שלך בהאזנה די ממושכת של כשעה, ורק אם הן נוחות, עובר להתייחס לאיכות הצליל. אוזניות לא נוחות לך אבל עם סאונד שתאהב לא יתנו לך כלום. מכיוון שמדובר במוצר שבא במגע ארוך עם הגוף, הנוחות מעל לכל. הייתי מנסה גם סנהייזר מומנטום דור 4 שמאוד אהבתי את דור 3 שלהן מבחינת הסאונד - אבל הן לא היו לי נוחות בכלל. הייתי מנסה גם לשמוע את באנג אנד אולופסן דגם HX', משום ששמעתי לאורך השנים האחרונות כמה דגמים של החברה הדנית, אבל גם הם נפסלו בסעיף הנוחות. ברמת הסאונד מקבילה לזו של הסוני 1000 נמצאות האוזניות של בוז, שמעתי ודי אהבתי את דגם 700 והוא היה לי גם מאוד נוח. יש גם את דגם QC45. כל הדגמים שבשמם נקבתי, פרט לאפל כמובן, נמצאים בתחום התקציב שלך בין 1000 ל-2000 ₪.

כל ההמלצות שלי הן לגבי אוזניות קשת שיש להן שתי קבוצות משנה על האוזן ( ON EAR) כאשר האוזניה מכסה מבחינה פיזית פחות שטח', ומעבר לאוזן (OVER EAR) כאשר האוזניה ממש ״עוטפת״ את האוזן.

אם אתה רוצה אוזניות שנכנסות לתוך תעלת האוזן - מה שקרוי IN EAR. אני לא הכתובת, מעולם לא הכנסתי לאוזן מוצר כזה.

לגבי חנויות - בתל אביב הייתי מתרכז רק בדיזנגוף סנטר. בדיזנגוף סנטר יש מגוון חנויות עצום: איידיגיטל (אפל ולא רק), האוס אוף מארלי, קילומבו שהם היבואנים של סנהייזר, באג (שהם היבואנים של אוזניות JBL ודגמים נוספים, חנות של רשת רד עם מגוון מותגים, חנות של KSP עם מגוון מותגים, חנות גדולה של רשת גו מובייל עם מבחר די גדול ועוד ועוד דוכנים של חברות ורשתות סלולאר אחרות.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
רן תודה על התשובה המפורטת, תענוג לקרוא.
מסכים איתך שהכי חשוב שאוזניות יהיו נוחות אחרת לא משנה כמה הסאונד שלהן נפלא לא אהנה מהן. זה קרה לי בעבר הרחוק עם גראדו שישבו על האוזן ולא הקיפו אותה.
אני מחפש אוזניות שמקיפות את האוזן.
לא כאלה שיושבות עליה וגם לא אוזניות בתוך האוזן.

הניידות חשובה לי מכיוון שההאזנה היא בישיבה על ספה ולא בסמוך לעמדת עבודה כך שמגבר יגביל אותי.

אני תוהה כמה איכותיות יכולות להיות אוזניות שגם מתחברות ישר לפלאפון וגם ללא כבל. כנראה שאגלה בקרוב.
אין לי אייפון ולא מתכנן גם בעתיד כך שהאפל יורדות מהפרק. רשמתי את שאר ההמלצות שלך.

תודה שוב.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
אם כך אנחנו מתמקדים לדעתי בדגמים הבאים: באנג אנד אולופסן HX וסנהייזר מומנטום 4, שתי אוזניות שאיכות הסאונד שלהן בדגמי הדור הקודם (את הדגם המעודכן שלהם לא שמעתי) מצאה מאוד חן באוזניי אך אני פסלתי אותן בסעיף הנוחות. מתחתן מבחינת איכות הסאונד לטעמי ממוקמות סוני 1000 מארק 5 ובוז 700, שכפי שאמרתי היו מאוד נוחות לי, הסוני קצת יותר ולכן היא נבחרה בדגם מארק 4. איכות הצליל בשני הדגמים היא ״זולה״ ולא ״יקרה״.

ויש דגם מעניין נוסף - PX 7 S2 של באוארס אנד וילקינס. לא שמתי על האוזניים את הדגם העדכני, אלא את הקודם, והן נפסלו אצלי תוך שנייה. הן אמנם מוגדרות OVER EAR אבל המבנה שלהן היה בדגם הקודם מרובע, והן ממש לא הקיפו את האוזניים. גם ה-S2 העדכניות מוגדרות OVER EAR
אבל לפחות בתמונות המבנה שלהן נראה גם הוא מרובע. לכן אין תחליף לניסוי אישי.

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
אם אתה רוצה דווקא אלחוטי, אני ממליץ בחום על focal bathys (אבל נראה לי שזה קצת מעל התקציב),
סאונד מצוין ונוחות מהשורה הראשונה (אינדיבידואלי כמובן), בנוסף איכות הבניה טובה,
אגב יש פתרונות מצוינים להאזנה מהטלפןן בדמות דונגלים שמחברים בין הטלפון לאוזניות ומכילים מגבר ודאק טוב,
יש אפילו r2r וכו' והם קטנטנים ולא יקרים במיוחד,

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
פוקאל באטיס עולות בארץ במחירון כ-3200 ₪. הם בודאי טובות יותר מבחינת איכות צליל מכל מה שמסתובב בין 1000 ל-2000 ₪. פותח השרשור יצטרך להחליט אם הוא רוצה להשקיע סכום כזה.

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
יש גם hifiman deva pro אלחוטי.
לא מכיר מקרוב, אבל באופן כללי לhifiman יש סאונד מצוין
המחיר 1490 ש"ח.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
תמיד עניין אותי לדעת אם הד סאונד זו חנות פיזית שבה אפשר להתרשם ממגוון רחב של אוזניות באופן אישי, או רק אתר מכירה ושילוח. מישהו יודע?

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אם אתה רוצה דווקא אלחוטי, אני ממליץ בחום על focal bathys (אבל נראה לי שזה קצת מעל התקציב),
סאונד מצוין ונוחות מהשורה הראשונה (אינדיבידואלי כמובן), בנוסף איכות הבניה טובה,
אגב יש פתרונות מצוינים להאזנה מהטלפןן בדמות דונגלים שמחברים בין הטלפון לאוזניות ומכילים מגבר ודאק טוב,
יש אפילו r2r וכו' והם קטנטנים ולא יקרים במיוחד,
תודה על התגובה,
יכול לתת דוגמא לדונגל כזה?

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
תמיד עניין אותי לדעת אם הד סאונד זו חנות פיזית שבה אפשר להתרשם ממגוון רחב של אוזניות באופן אישי, או רק אתר מכירה ושילוח. מישהו יודע?
אאל"ט רק אתר ושילוח,
יש את במביט והיפי קונקט, אצלם יש מגוון של אוזניות וציוד להאזנה,
אצל שניהם אתה יכול לבוא ולהאזין בנחת כמה שתרצה,

HiFiConnect יעקב

עוסק בתחום
מעורבות
19
נקודות
8
היי רונן.
אתה מוזמן לבוא אלי , יש פה מעל 100 אוזניות שונות והכל פתוח להדגמה.
לגבי השאלה איזו אוזניה אלחוטית -
אני מציע לחשוב על שילוב של דונגל בלוטוס איכותי ואליו לחבר כל אוזניה שתתאים לך, במיוחד בקטע של נוחות.
דונגל יאפשר לך גם חיבור קוי למחשב ותמיד יותר שימושי מרק אוזניית בלוטוס.

דבר איתי.
054-9333389
יעקב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור