חיבור שני מגברים

ששון

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
שלום,
יש לי מגבר NAD 302 (ישן, אבל פועל אחלה). הייתי רוצה לחבר אליו מגבר נוסף על מנת שאוכל להפעיל שני זוגות של רמקולים (אין לו מספיק כוח להפעיל אותם לבד, הווליום נמוך). לפי מה שהבנתי, יש אפשרות לחבר שני מגברים, אבל אני לא הצלחתי להבין אין עושים זאת. אשמח אם מישהו יסביר לי כיצד עושים זאת. האם אני צריך לקנות מגבר מיוחד בשביל המטרה הזו או שאני יכול להשתמש בכל מגבר?
לא יודע אם זה חשוב אבל למקרה שכן: למגבר עצמו יש גם יצאות\כניסות pre-out/main-in .

(עשיתי חיפוש בפורום, לראות אם יש מידע בנושא הזה ולא מצאתי, אם יש, אני מתנצל שפתחי נושא נוסף.)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לשם כך, אתה צריך להשתמש ביציאות PRE OUT החוצה אל מגבר כוח או מגבר משולב שיש לו כניסות Main In.

ששון

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
לשם כך, אתה צריך להשתמש ביציאות PRE OUT החוצה אל מגבר כוח או מגבר משולב שיש לו כניסות Main In.

תודה רבה. במקרה של חיבור כזה, לאיזה מגבר מחוברים הרמקולים? ואיזה מגבר קובע את האיכות?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אולי עדיף שתרכוש פשוט מגבר אחר, חזק יותר עם יציאות ל-4 רמקולים.
חוזק המגברים תלוי גם בנתוני הרמקולים, האם העכבה שלהם הינה 4 אוהם או 8 אוהם (8 הרבה יותר קל עבור המגבר בחיבור 4 רמקולים)

ששון

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
תודה על העיצה.
לצערי קנייה של מגבר חדש ואיכותי לא עומדת על הפרק. חשבתי שאוכל למצא מגבר ישן (יד שנייה) שיוכל להוסיף עוד עוצמה. דווקא יש לי מגבר ישן נוסף, אבל אין לו pre-out/main-in.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תצטרך למצוא מגבר יד שניה עם החיבורים הנ"ל, אולי תצליח למצוא מגבר חזק מספיק בתקציב שיספיק עבור שני הזוגות.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אם הבנתי אותך נכון , יש לך מגבר משולב עם יצאת פרה out .אז במקרה הזה אם תחבר
פוואר אז הפוואר במגבר שלך מיתבטל , כלומר אתה לא יכול לחבר שני פווארים על מגבר משולב אחד כי הפרה מתנתק מהפוואר לטובת הפוואר החיצוני.ככה ניראה לי שזה עובד.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למה לא לחבר כל שני רמקולים למגבר אחר? נראה לי סביר בהרבה (דורש תיאום עוצמות).

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם הבנתי אותך נכון , יש לך מגבר משולב עם יצאת פרה out .אז במקרה הזה אם תחבר
פוואר אז הפוואר במגבר שלך מיתבטל , כלומר אתה לא יכול לחבר שני פווארים על מגבר משולב אחד כי הפרה מתנתק מהפוואר לטובת הפוואר החיצוני.ככה ניראה לי שזה עובד.

במגבר שלו יש גשר שמחבר בין יציאת ה- PRE OUT לכניסת ה- MAIN IN
במקרה של חיבור למגבר אחר, צריך לפצל את הכבל שיוצא מה- PRE OUT לשניים: אחד יחזור ל- MAIN IN והשני יתחבר למגבר הנוסף, כך לא יתבטל ה- POWER במגבר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור