חיבור מיטבי בין מחשב לסאונד בר

TalTen1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
הי חברים,

יש ברשותי סאונד בר Denon DHT-S316 בו אני משתמש באמצעות חיבור 3.5 אנלוגי להאזין למוזיקה מהמחשב הנייד שלי Dell Inspiron 15 5579.

יש לי מספר שאלות:

1. אני מבין שאני יכול לחבר בין שני המכשירים באמצעות כבל HDMI. האם זוהי שיטה מומלצת יותר מבחינת איכות שמע?
האם אני זקוק לכבל HDMI ספציפי? ואיזה מצב סאונד בר אני צריך להגדיר לשם כך? Aux או TV?

2. יש לי אפשרות להתחבר גם בבלוטות' - שיטה שבטח מומלצת פחות מבחינת איכות אודיו. אבל ביררתי ומצאתי שיש מתאמי בלוטות' ספציפיים לאודיו.
למשל Avantree DG80 Bluetooth USB שתומך ב - APTx.
האם מומלץ להשתמש בו?
האם הוא באמת ישפר את איכות הסאונד?

אגב, הסאונד בר שלי תומך ב - A2DP ולא ב - APTx. האם זו בעיה בשימוש בדונגל הנ"ל?

3. האם שימוש ב - DAC בין שני המכשירים עדיף על שתי האפשרויות הנ"ל?

תודה!

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי,
תתחדש, יש לך מקרן קול מעולה. סקרתי בעבר את האח הגדול שלו, והוא היה עם סאונד נפלא

השימוש בחיבור HDMI מתאים כאשר רוצים ליהנות מתכונת ה- ARC שמאפשרת למקרן הקול לשדר סאונד שנקלט לראשונה על ידי הטלוויזיה, כדוגמת שידור ערוץ טלוויזיה, או מאפליקציה מובנית בטלוויזיה כמו נטפליקס. ככל שידוע לי, חיבור ה- HDMI המצוי במחשב שלך מיועד להעברת תמונה בלבד, ולא להעברת סאונד. תוכל לנסות לחבר ביניהם בכבל HDMI ולהיווכח אם קיימת תמיכה גם בהעברת סאונד.

תקן הבלוטות' של מקרן הקול שלך אינו תומך בפיענוח קודק APTx, ולכן לא יהנה משידוך לדונגל שתומך בו.

שינוי אופי החיבור בין המקור למקרן הקול עשוי להשפיע על הצליל, כדאי שתתנסה בו כי לא תמיד הוא מחמיא.
בהצלחה!

TalTen1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
הי,
תתחדש, יש לך מקרן קול מעולה. סקרתי בעבר את האח הגדול שלו, והוא היה עם סאונד נפלא

השימוש בחיבור HDMI מתאים כאשר רוצים ליהנות מתכונת ה- ARC שמאפשרת למקרן הקול לשדר סאונד שנקלט לראשונה על ידי הטלוויזיה, כדוגמת שידור ערוץ טלוויזיה, או מאפליקציה מובנית בטלוויזיה כמו נטפליקס. ככל שידוע לי, חיבור ה- HDMI המצוי במחשב שלך מיועד להעברת תמונה בלבד, ולא להעברת סאונד. תוכל לנסות לחבר ביניהם בכבל HDMI ולהיווכח אם קיימת תמיכה גם בהעברת סאונד.

תקן הבלוטות' של מקרן הקול שלך אינו תומך בפיענוח קודק APTx, ולכן לא יהנה משידוך לדונגל שתומך בו.

שינוי אופי החיבור בין המקור למקרן הקול עשוי להשפיע על הצליל, כדאי שתתנסה בו כי לא תמיד הוא מחמיא.
בהצלחה!

תודה תמיר על התשובה המפורטת!
שאלה נוספת ברשותך - אני שוקל רכישה של S416 בנוסף ל - S316. האם למיטב ידיעתך, ברמת איכות הסאונד, יש לו יתרון על פני ה 316?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי טל,
לדנון יש סאונד אופייני, ואם אתה מתחבר אליו אז כמובן שתהנה גם מה-S416. אני מבין שאתה משתמש במקרן הקול רק כדי להאזין למוסיקה מהמחשב, אבל כדאי שתדע שיצאו לדנון גם דגמים התומכים בפורמט בדולבי אטמוס. זה רלוונטי אם אתה אוהב לצפות בסרטים. אז גם חיבור ה- HDMI יהיה יותר רלוונטי. בהצלחה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור