חוויית הפלסטלינה ודוד - לא מה שאתם חושבים

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מסכים. וקיימות שתי גישות לייצור מארז, האחת מאסיבית שעלותה שליש ויותר מהמכשיר ושניה מינימלית עד כדי כך שהמכסה מנגן במגע של האצבע ומשום מה אלה באמת המגברים שנשמעים יותר שקוף.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
מסכים. וקיימות שתי גישות לייצור מארז, האחת מאסיבית שעלותה שליש ויותר מהמכשיר ושניה מינימלית עד כדי כך שהמכסה מנגן במגע של האצבע ומשום מה אלה באמת המגברים שנשמעים יותר שקוף.
מעניין, זה בדיוק כמו שיותר מידיי שיכוך יכול לפגוע בסאונד

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
וואלה עשית סלט. לא יודע אם במכוון כדי לייצר פינה או שבאמת כנראה לא הבנת את העניין.
ולגופו של עניין:

המכשיר על הריצפה באמת לא מובן לי למה לא לשפע את המכשיר ולהניח רגל רגל תוך כדיי ניגון הריי זה לא פטיפון או נגן CD, זה מגבר, למה צריך את כל ה "טכס" הזה ?!
תקרא שוב את הפוסט. זה התחיל בהוספת 4 רזונטורים מתחת למכשיר. זה בוצע בקלות רבה ובלי שום טקס. סתם הפלגת רחוק.
בהמשך, שוב, תקרא את הפוסט. בוצעה התקנת מערכת שיכוך הכוללת 2 משטחים עם רזונטורים שונים ביניהם ועוד אחת בין המשטח התחתון לרצפה עצמה. משמע, 3 מערכות + 2 פלטות. כתבתי
"דן מרים את המגבר ובמשך כמה דקות אני בונה בניין של שתי קומות על הרצפה ואז מיקמנו את המגבר בקומת הפנטהאוז." זה אדוני כבר התעסקות או כפי שאתה מכנה "טקס".

אם מכבה: שם, מדליק נגן שוב, אז נכנסים הפרעות אחרות לעניין כגון, זיכרון שמיעתי - הזיכרון השמיעתי שלי מעולה. שנים של ניסיון עושות את שלהן. שנית, רק בשבילך אסביר כי מדובר בהפרשי זמן של דקות. לא צריך יכולות זיכרון מיוחדות.
ויזואליות, - לא רלוונטי לתוצאה הסונית.
עלות כספית נוספת על הסט-אפ הנוכחי, - לא רלוונטי מדובר בדברים שקיימים אצלי
מרחק ישיבה זווית שמיעה - לא רלוונטי. הכל נותר ללא שינוי
ועוד המון, - לא. לא ממש.
למה להכניס את הדברים האלה אם אפשר לבחון את זה תוך כדיי השמעה, - לא רלוונטי. כל "המשתנים" שתיארת לא באמת קיימים בבדיקה שבוצעה.
כמובן שאם מישו עושה זאת עבורך ואתה יושב ואף עוצם עיניים תוך כדיי, והוא לא אומר לך מתי הוא שם, זה המבחן האמיתי נטול ההפרעות ואם שם יש הבדל אז העניין סגור. - לא רלוונטי. אני מחפש לשקר או לשכנע את עצמי??? לא ממש. באשר להפרעות, אתה יכול להיות רגוע. אני לא הפרעתי לעצמי כשביצעתי את הבדיקות הללו. בדקתי עם עצמי ועצמי סבבה לגמרי.

בקיצור משה, סתם ניסת לסבך את הסיפור. לפעמים כוס מים היא כולה כוס מים. לא סערה, לא הוריקן ולא מבול גדול. כוס מים חביבי.
זה לא לסבך, עצם הוספת האלמנטים נקרא לזה, עצם התהליך הזה, מכניס מליון ואחד דברים מסביב, כשבצורה פשוטה ביותר ניתן לנטר את הדבר ע"י הוספת ה "אלמנטים" תוך כדיי ניגון ולהחליט מהי השפעתם.
מבחינתי האישית בלבד, ברגע שבוצע כיבוי של הציוד והדלקה שלו, או לקום מהמקום ולחזור לאותה הנקודה שישבתי בה ממקודם, העסק כבר לא ממקוד נטו בדבר ש הוסף, אלה בעוד מליון ואד דברים ובראשם הרצון שלי האישי כן להוסיף אביזרים ואפילו לחפש מה אפשר להוסיף שזה למעשה מעסיק אותנו 24/7 ועד שנותנים לנו על מגש של כסף כזה דבר אנו נעשה הכל בשביל לומר לו וולקאם טו דה קלאב ואם יש ספק אז אין ספק, מסמנים וי ועוברים הלאה.
ואיך בדיוק עודף שיכוך דופק צליל ?! אם אוסיף עוד רגלית על מכשיר קיים שכבר יש לו 4 רגליות, שיהיה 5 במקום 4, זה יפגע באיכות הצליל ?!

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זה לא לסבך, עצם הוספת האלמנטים נקרא לזה, עצם התהליך הזה, מכניס מליון ואחד דברים מסביב, כשבצורה פשוטה ביותר ניתן לנטר את הדבר ע"י הוספת ה "אלמנטים" תוך כדיי ניגון ולהחליט מהי השפעתם.
מבחינתי האישית בלבד, ברגע שבוצע כיבוי של הציוד והדלקה שלו, או לקום מהמקום ולחזור לאותה הנקודה שישבתי בה ממקודם, העסק כבר לא ממקוד נטו בדבר ש הוסף, אלה בעוד מליון ואד דברים ובראשם הרצון שלי האישי כן להוסיף אביזרים ואפילו לחפש מה אפשר להוסיף שזה למעשה מעסיק אותנו 24/7 ועד שנותנים לנו על מגש של כסף כזה דבר אנו נעשה הכל בשביל לומר לו וולקאם טו דה קלאב ואם יש ספק אז אין ספק, מסמנים וי ועוברים הלאה.
ואיך בדיוק עודף שיכוך דופק צליל ?! אם אוסיף עוד רגלית על מכשיר קיים שכבר יש לו 4 רגליות, שיהיה 5 במקום 4, זה יפגע באיכות הצליל ?!
אתה מדבר מחוויותיך שלך שאינם כנראה תואמות חוויות של אחרים.
מכיר כאילו, שיש להם יכולת לזהות הבדלים במערכת האישית שלהם גם לאחר הפסקות ארוכות בין השמעה להשמעה.
כן, - עודף שיכוך או שיכוך לא נכון (סוג המשכך, מיקומו של המשכך...) - יכול לדפוק את הסאונד.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אתה מדבר מחוויותיך שלך שאינם כנראה תואמות חוויות של אחרים.
מכיר כאילו, שיש להם יכולת לזהות הבדלים במערכת האישית שלהם גם לאחר הפסקות ארוכות בין השמעה להשמעה.
כן, - עודף שיכוך או שיכוך לא נכון (סוג המשכך, מיקומו של המשכך...) - יכול לדפוק את הסאונד.
הבנתי. תודה רבה.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
אחלה כתבה אבל לא יכולת להוציא את הטלפון ולקחת כמה תמונות כשדן לא מסתכל?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור