חוויות מתערוכת ~ dtown

• פותח הנושא oferT
  • פורסם בתאריך

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מודה ועוזב ירוחם. :p

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
:) מודה לך יקירי.(Y)

gtr

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
אגב

בשיחה עימו,הראה לי גם מגבר מבוסס 845 בתמונה בנייד,שנמצא כרגע בבדיקה אצל מישהו בבאר שבע.

כשמריצים חיפוש בגוגל-ניתן להתרשם מהבפנוכו.

ואני אומר-אחרי קליטת העולים מסין-אולי יש מקום לצברים.

באמת שווה בדיקה.

המגבר נשמע מצויין בקטעים ווקלים-זה מה שהצלחתי לשמוע-הזמרת היפנית,פשוט יצאה מהרמקול החוצה-עד שבא גמליאל וטנק המצוות שלו-כפי שהוזכר קודם.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
המגבר נשמע מצויין בקטעים ווקלים-זה מה שהצלחתי לשמוע-הזמרת היפנית,פשוט יצאה מהרמקול החוצה-עד שבא גמליאל וטנק המצוות שלו-כפי שהוזכר קודם.

(Y)

הוא לא היחיד, מיכאל גם בונה לבד וממה ששמעתי זה פשוט מעולה. חבל שהרמקול שלי לא יכול לזוז עם 300B אחרת....

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
חייב להודות שדיי התאכזבתי מהתערוכה.
קיוותי לקבל חווית האזנה ממערכות שלא ניתן לשמוע יום יום והכל במקום אחד...השאר ידוע לכול.

מבחינתי זה היה אירוע נחמד בעיקר עקב המפגש עם קולגות ותו לא.

סחטיין על הארגון.

לקח לכנס הבא - חדרי האזנה נפרדים או פשוט תיאום הגון בין הספקים....קטע אחד אני קטע אחד אתה....

אם באת לתערוכה בשביל לקבל חווית האזנה אז עלייך לעשות תיאום ציפיות מחדש.
אין כזה דבר .

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ואני תמיד אומר - יש מקום ל כ ו ל ם.

בשיחה עימו,הראה לי גם מגבר מבוסס 845 בתמונה בנייד,שנמצא כרגע בבדיקה אצל מישהו בבאר שבע.
כשמריצים חיפוש בגוגל-ניתן להתרשם מהבפנוכו.

ואני אומר-אחרי קליטת העולים מסין-אולי יש מקום לצברים.
באמת שווה בדיקה.

איתן,אחרי השיחה האחרונה שלנו על שדרוג ההגברה שלך, ולאיזה כיוון לקחת/לבחון...דווקא בשביל הרמקולים שלך - שווה לטעמי לקחת את המגברים של אדוארד בחשבון. {דבר איתי באישי}

אישית הייתי מנסה בשמחה,אבל בשלב זה לא חושב להחליף את הפאוור המצוין של AARON
שנותן איכויות מיוחדות. {למרות ששמעתי כמה טובים פול רייג' כמו VTL רק לדוגמא }בכל זאת מחפש לשלב לפאוור קדם מגבר איכותי, אולי אוקטב או VAC וכד'. כמובן שהפעם אני לא הולך לעשות מסע חוצה יבשות...:O כמו בחיפוש אחר ההגברה {מצריך זמן/סבלנות/אנרגיות/פוקוס...} שבאות על חשבון המטרה לשמה אנחנו עמלים כה רבות, והיא,הנאה/שמיעת מוזיקה.(ורד) {כמובן שבשיקול דעת}

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אם באת לתערוכה בשביל לקבל חווית האזנה אז עלייך לעשות תיאום ציפיות מחדש.
אין כזה דבר .

אההה.. בטח.. שלו נעליכם מעל רגליכם.. אולי באמת להבא אפשר להסתפק בצילומי הציוד, ברזולוציה גבוהה רצוי, איי פוד לכל מבקר ישמיע את הדיסקים/תקליטים שהיו אמורים להיות מושמעים..למה לסחוב ציוד כבד, לחבר כבלים יקרים ולעסוק בבעיות חשמל..
ובכן, גם בתערוכה מצוינת זו, בתנאים מתאימים ומדי פעם, שמענו לא רע, לא רע בכלל אפילו, מה לעשות..

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
היי עופר

המגמה והכיוון שלך ברורים , תשתדל לא להגזים.

אמיר

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אפשר ורצוי להתרשם/לשמוע גם במצגות כגון תערוכות.

extrabeat אתה צודק.

נכון, תמיד ישנה בעיה של אקוסטיקה בעייתית/קהל רב שנע ונד בין הציוד/הפרעות כאלה או אחרות...אבל כל זה עדיין לא צריך למנוע מאיתו {לנסות לפחות} להתרשם ממגוון המוצרים שעמדו שם.הרי במילא אף אחד לא הולך לקנות על סמך "שמיעה בתערוכה" שתהיה המושקעת ביותר :rolleyes: אבל זה נותן איזה כיוון מסוים להמשך.

באופן אישי אני לא כל כך מבין למה מדלגים על מוצרי קצה בתערוכה שהייתה. אני משער שרוב באי התערוכה מצפים {בכמיהה} לטעום מהטופ שבטופ/עלית - לשם זה הרי בנו את כל הפרזנטציה המורכבת שם...לא??

לטעמי לשמוע רמקולים "ממוצאים" סטנדרטים{סט סטליטים של Cabasse למשל :(} ניתן הרי לשמוע כמעט בכל מקום מצוי...זאת בכל אופן נקודת השקפתי ,ומצריכה תיקון להמשך - ואין לי ספק שכך יעשה. (Y)

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני מסכים עם עופר

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אההה.. בטח.. שלו נעליכם מעל רגליכם.. אולי באמת להבא אפשר להסתפק בצילומי הציוד, ברזולוציה גבוהה רצוי, איי פוד לכל מבקר ישמיע את הדיסקים/תקליטים שהיו אמורים להיות מושמעים..למה לסחוב ציוד כבד, לחבר כבלים יקרים ולעסוק בבעיות חשמל..
ובכן, גם בתערוכה מצוינת זו, בתנאים מתאימים ומדי פעם, שמענו לא רע, לא רע בכלל אפילו, מה לעשות..

אתה מוזמן, רק אם הריח לא יפריע לסובבים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור