חדש באתר - מחפש לשדרג פטיפון

מורן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם אני חדש באתר אך לא חדש במוסיקה , אינני בקיא כמוכם בכל העינין הטכני , אך בכל הקשור למוסיקה כמו ג'אז ורוק פרוג אני די שולט . כן כן האזנה למוסיקה היא בהחלט אחד הדברים היותר מענגים , יש לי ילדה בת שמונה שכאשר שאלו אותה כשהיתה בת שלוש איזה מוסיקה אבא אוהב אמרה פרנק סבא [פרנק זאפה] וגם אבא רוקד על הרמקול [הייתי משמיע לה מוסיקה והיינו קופצים על טרמפולינה] טוב די נוסטלגיה . לצערי יש לי פטיפון די עלוב ואני מחפש לשדרג משהו בדרגת [entry] ויד שניה אך שמור אודה לכולם ויום טוב מורן

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום וברוך הבא, ההודעה שלך הועברה לפורום המתאים, החברים ישמחו לעזור לך.

מורן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
עד 1000 כולל ראש ומחט ותודה לכם על תשומת הלב , מערכת קיימת . מגבר אדוונס אקוסטיק אינטיגריטד, פטיפון [לא לצחוק] jvc al-a1 ראש סטנטון , cd טכניקס sl-pg 450

מורן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אופס שכחתי רמקולים וונדרשטיין מודל 2 ce

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
טורנסים ישנים בסגנון ה-TD140 יכולים להיות אופציה טובה.
בנוסף כדי ללכת לצפריר בראשון לציון שהוא בעל חנות מוצרי אודיו יד שניה במחירים מפתיעים ביותר.
שם תוכל להתרשם מפטיפונים בטווח המחיר שלך ובנוסף תקבל גם קצת אחריות ושירות.
אחריות מקובלת ביד שניה {מחנות} על מוצר שמור נעה בין 3-6 חודשים.

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
לא עדיף כבר ללכת על PROJECT בכזה מחיר.......?
לדעתי שווה בהחלט.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נכון משה.

מורן.
כפי שמשה ציין, גם פרוג'קטים כמובן צריכים להכנס לרשימה.
ישנו פרוג'אקט RPM 5 שהוא אומנם מעל התקציב שלך ביד שניה שנמכר על ידי חבר הפורום DUPO", אני הייתי מתאמץ ורוכש אותו - הוא ממש חדש.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היום מישהו פרסם טורנס בלוחות

go_go

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
טורנסים ישנים בסגנון ה-TD140 יכולים להיות אופציה טובה.
בנוסף כדי ללכת לצפריר בראשון לציון שהוא בעל חנות מוצרי אודיו יד שניה במחירים מפתיעים ביותר.
שם תוכל להתרשם מפטיפונים בטווח המחיר שלך ובנוסף תקבל גם קצת אחריות ושירות.
אחריות מקובלת ביד שניה {מחנות} על מוצר שמור נעה בין 3-6 חודשים.
אפשר לקבל את הכתובת/טלפון של צפריר?תודה(Y)

מורן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לכל מברכי . אני אסיר תודה על מבול ההצעות , אך עקב מקום מגורי שיוצא קצת רחוק מן המרכז , הייתי שמח לקבל מידע על מישהו באיזור חיפה או קריות ? אגב נמר הייתי שמח לארח אותך איזה יום כדי ללמוד להשמיע ולשמוע מאז שקראתי את הכתבה עלייך [על הפטיפון ] זה עשה לי חשק אז תודה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היי מורן.

ראשית תודה רבה על ההזמנה, אנצל אותה בהזדמנות הראשונה.

לגבי הלמידה.
האמן לי ידידי שישנם מורים טובים ממני ומנוסים ממני גם בפורום הזה, כאלה שלמדתי מהם המון.
ללמוד להאזין דורש פרמטר אחד בלבד. לשמוע, והרבה. כאשר תשמע הרבה סוגי רמקולים בחדר מוכר על אותה אלקטרוניקה תבין לאט לאט מה עושה כל רמקול ומה יתרונותיו וחסרונותיו. באלקטרוניקה הנוסחה זהה.
חשוב לזכור שעל מנת שתוכל להבחין באופי המוצר הוא מוכרח להיות המשתנה היחיד במערכת מוכרת וכך תוכל לשמוע את השינוי.

בנוגע לצפריר.
החנות נמצאת בראשון לציון ברחוב הרצל 31 {רחוב מרכזי}, רצוי לשאול אותו טלפונית מה יש לו בחנות מפני שחבל לדפוק נסיעה למרכז ולהתאכזב.
מספר הטלפון בחנות הוא - 0775300241

בהצלחה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נמר-תזהר לא ישים אותך על הפטפון!

תודה לכל מברכי . אני אסיר תודה על מבול ההצעות , אך עקב מקום מגורי שיוצא קצת רחוק מן המרכז , הייתי שמח לקבל מידע על מישהו באיזור חיפה או קריות ? אגב נמר הייתי שמח לארח אותך איזה יום כדי ללמוד להשמיע ולשמוע מאז שקראתי את הכתבה עלייך [על הפטיפון ] זה עשה לי חשק אז תודה
עשה לו חשק

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
גם לחנות פיוז יש לפעמים מה להציע בתחום היד השנייה

מורן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זה שניצל וינאי או סתם קטיטה . לא ידעתי שלהיות מנומס זה הצעה מגונה או לשבת כמה חברים זה לנשוך קריות או לאכול אגזוזים . ואגב חשבתי שזה פורום תרבותי ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מורן.

הכל באמת בצחוק, אתה צריך להכיר את אלדר ואז תבין.
:)
בנוגע לפטיפון יש התקדמות או שאתה צריך עוד עזרה?
בלי קשר אתה מוזמן אלי בכייף להאזין למוסיקה מתי שתרצה.

מורן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה מבין אתה מבין . בנאדם קצת משתפך כי הוא מצא עוד שרוטים שמבינים אותו והופכים אותו לאגזוזן , סתם גם אני לא ממש לוקח ברצינות . פטיפון יש לי כרגע משהו נחמד משנות ה-80 טכניקס sl-6 . אבל זה זמני אני עדיין צריך להחליט כי אני מחפש באמת משהו טוב וגם יש לי זמן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אל תקח את זה ככה מורן. הכל באמת ברוח טובה.
אנחנו מכירים כאן את רוב החברים באופן אישי ולכל אחד האופי שלו לטוב ולרע, הפרמטר הפחות טוב של אלדר זה שהוא סתלבטן והפרמטר המוצלח שלו הוא שהוא סתלבטן.

קבל את הל בחיוך ידידי, אף אחד כאן לא רוצה להעליב אף אחד. הכל ברוח טובה ובגדר צחוק.

ובלי קשר לאגזוזן או לא אני חושב שלהיות הומוסקסואל הוא לא דבר רע ולא חלילה קללה. כל אחד והנטיות שלו וצריך למוד לכבד את כולם באשר הם - בני אדם.

שלא יהיה ספק - אני חובב נשים מושבע!!!!!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נחזור לנושא השירשור.
האם הראש בפטיפון הזמני שלך הוא טוב?
האם יש לך פונו סטייג'?

אם התשובה על שניהם היא כן זה יחסוך לך לא מעט ברכישת פטיפון. ראש ופונו טובים עולים בערך כמו הפטיפון {אם לא יותר}.

מורן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן תראה זה גלש לפסים קצת ילדותיים , אין לי חצי דבר נגד הומאים , המילה אגזוזן נאמרה אך ורק בצחוק , אחד החברים הטובים שלי ושל אישתיייייייייייייייייי הוא הומו

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור