חברים האם מישהו יודע לאן נעלם חגי הוא ממש חסר פה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
נגעת בדיוק בפואנטה.
טעימה היא אכן הדבר הכי חשוב ולזה אדון רוברטס סירב בתוקף.
מבחינתו אין צורך בטעימה בכלל ולכן גם התחמק מכל סשן האזנה שהוצע לו.
אז תגיד לי אתה מה יש לו לחפש בפורום שעניינו המרכזי הוא טעימות ?
בשביל זה הוקם פורום אודיופיליה
רוברטס כן בעד מבחני האזנות, לטענתו זה צריך להיות מבחנים עיוורים...
ללא קשר לדעותיו, אם הסכים או לא הסכים, אפשר להסכים או לא להסכים, סתימת פיות היא לא הדרך!

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
בשביל זה הוקם פורום אודיופיליה
רוברטס כן בעד מבחני האזנות, לטענתו זה צריך להיות מבחנים עיוורים...
ללא קשר לדעותיו, אם הסכים או לא הסכים, אפשר להסכים או לא להסכים, סתימת פיות היא לא הדרך!

הוצע לו מבחן עיוור. מה לדעתך קרה ?....תעשה חיפוש ותמצא כמה שרשורים בנושא שלא הגיעו לשום דבר תכליתי בגלל שתמיד נמצא תנאי שפוצץ את העניין.
עזוב, אתה מסרב להבין שלא כל פורום מתאים לכל אחד.
מי שמשתמש ברכב פרטי רק על מנת להגיע מנקודה a לנקודה b אין לו מה לחפש בפורום של חובבי רכב שחולקים חוויות נהיגה ומחפשים ריגוש מנהיגה.
מי שאתאיסט אין לו מה לחפש בבית כנסת על מנת להוכיח למתפללים שאין אלוהים וגם ההיפך - לאדם מאמין אין מה לחפש בפורום שנוגד את אמונתו ואני יכול להמשיך עם דוגמאות נוספות....

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
הוצע לו מבחן עיוור. מה לדעתך קרה ?....תעשה חיפוש ותמצא כמה שרשורים בנושא שלא הגיעו לשום דבר תכליתי בגלל שתמיד נמצא תנאי שפוצץ את העניין.
עזוב, אתה מסרב להבין שלא כל פורום מתאים לכל אחד.
מי שמשתמש ברכב פרטי רק על מנת להגיע מנקודה a לנקודה b אין לו מה לחפש בפורום של חובבי רכב שחולקים חוויות נהיגה ומחפשים ריגוש מנהיגה.
מי שאתאיסט אין לו מה לחפש בבית כנסת על מנת להוכיח למתפללים שאין אלוהים וגם ההיפך - לאדם מאמין אין מה לחפש בפורום שנוגד את אמונתו ואני יכול להמשיך עם דוגמאות נוספות....
הכניס תנאים או לא הכניס תנאים למבחן עיוור זה לא אומר שהוא נגד מבחן האזנה לטענתך,
בפורום אודיופיליה שם החוקים שונים, ואכן שם לא צריכים להיות וויכוחים כי זה חוקי הפורום.
שאר הפורומים צריכים להיות פתוחים לכל אחד , להביע דעה לכאן או לכאן, אחרת אתר זה הופך לאתר פרסומות בלבד וחבל, כי גם המפרסמים לא יפרסמו אם יש מעט אנשים כאן...
להשוואתך לבית כנסת, כנראה אודיופילים מסויימים חושבים שציוד אודיו זה ארון הקודש ונמר הוא האלוהים :)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
אתה באמת לא מבין או מיתמם ?
אין שום בעיה עם ויכוחים.
יש בעיה עם ויכוח עם נהג שלמד נהיגה בהתכתבות, אין לו ניסיון מעשי והוא מסרב להתנסות אבל ממשיך להתווכח עם נהגים בעלי ניסיון ולהקניט אותם ש"הכל בראש".
זהו, מיציתי.
אם זה לא הובן עד עכשיו אז זה מה יש.
אולי מישהו אחר יצליח יותר ממני.
חג שמח.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
ממש לא מסכים איתך, בניגוד להרבה אחרים כאן, לרוברטס ידע מדהים בתחום האודיו גם תיאורטי וגם הרבה נסיון מעשית וממש לא ידע בהתכתבות :)
בניגוד לדעותיך , הבעייה גדולה יותר לאנשים בעלי ידע תיאורטי ומעשי (טכנוקרטים) לקבל דעה של אנשים שמבינים רק בהאזנה, והסכמנו שהאזנה זה הדבר החשוב ביותר, אבל עדיין חשוב לשמוע דעות אחרות אפילו שלא חייבים להסכים..
מיציתי... :)
חג שמח ושקט !

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
גם עמיר (AK1) נעלם מהפורום כבר שלושה חודשים. ליפני 10 ימים כתבתי לו הודעה בפרטי והוא לא עונה. האיש לא צעיר ואני דואג לשלומו. אם למישהו יש מספר טלפון שלו אני מאד מבקש להתקשר ולבדוק מה שלומו. תודה מראש וחג שבועות שמח.
אני בסדר, תודה, עסקתי בדברים אחרים ולא נכנסתי לפורום. גם לא קיבלתי התראה במייל על ההודעה הפרטית של @למה

ממש לא מסכים איתך, בניגוד להרבה אחרים כאן, לרוברטס ידע מדהים בתחום האודיו גם תיאורטי וגם הרבה נסיון מעשית וממש לא ידע בהתכתבות :)
בניגוד לדעותיך , הבעייה גדולה יותר לאנשים בעלי ידע תיאורטי ומעשי (טכנוקרטים) לקבל דעה של אנשים שמבינים רק בהאזנה, והסכמנו שהאזנה זה הדבר החשוב ביותר, אבל עדיין חשוב לשמוע דעות אחרות אפילו שלא חייבים להסכים..
מיציתי... :)
חג שמח ושקט !
ממש לא מסכים איתך. גם את הדברים שהוא יודע הוא לא באמת מבין, והוא טועה ומטעה באחוז גבוה של ההודעות שלו, כך
שטוב מאוד שהוא עף מכאן. זה לא מקומו משום בחינה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
משום מה אני לא מקבל התראות במייל, לא על תגובות לשירשורים ולא על הודעות פרטיות

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור