זמר הג'ז

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
Don't poke the bear שמעת על המושג הזה? מי שמשפיל אחרים על בסיס קבוע שיהיה מוכן שזה יכול להיות כואב.
לא חושב שזה כואב למישהו. בטח לא לעמיר. זה פשוט אומר משהו מאוד משמעותי עליך. חצית קו אדום.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא חושב שזה כואב למישהו. בטח לא לעמיר. זה פשוט אומר משהו מאוד משמעותי עליך. חצית קו אדום.
אם זה כל כך בוער לך אתה יכול לבקש לחסום אותי מהאתר, אני בניגוד לכמה פה שזה עמוד הבית שלהם, אם תבדוק את שעות ההתחברות שלי שהן קבועות, תמצא שזה בדיוק מתי שאני אוכל את הסנדוויץ' של הבוקר בעבודה וכמה דקות לפני שאני יוצא ממנה הביתה, ממש לא יזיז לי.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אבל אם זה כל כך לא מזיז לך, למה שלא תחסום את עצמך?
ההתעסקות בך משעשת אותי ומעבירה לי את הזמן עם הסנדוויץ'

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

`You alarm me!' said the King. `I feel faint -- Give me a ham sandwich!'

On which the Messenger, to Alice's great amusement, opened a bag that hung round his neck, and handed a sandwich to the King, who devoured it greedily.

`Another sandwich!' said the King.

`There's nothing but hay left now,' the Messenger said, peeping into the bag.

`Hay, then,' the King murmured in a faint whisper.

Alice was glad to see that it revived him a good deal. `There's nothing like eating hay when you're faint,' he remarked to her, as he munched away.

`I should think throwing cold water over you would be better,' Alice suggested: `or some sal-volatile.'

`I didn't say there was nothing better,' the King replied. `I said there was nothing like it.' Which Alice did not venture to deny.

מה שנקרא "אין כמוך", וטוב שכך :)
אתה מזכיר לי את הבדיחה על הפולני שמצא סנדוויץ' בביוב ואכל אותו וכשנשאל איך הוא מסוגל ענה שהוא היה סגור בניילון.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
KISS MY ASS אבל תשאיר את זה כפוסט האחרון שלי אם יש לך אומץ.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
גועל נפש. מוציא חשק להשתתף בדיונים.:בכי:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
יש גבול לכל תעלול בעיני.

יש כאן התנגחויות, צחוקים, עקיצות ואפילו למישהו נפלטת איזו קללה מדי פעם, אבל הייצור הזה, הממורמר והמתוסכל הזה, שכל רצונו הוא לחרחר ריב, להשפיל, להקניט, הכל בגלל שהוא מוצא את עצמו לא רלוונטי וללא ידע ומושג שוב ושוב ושוב, עוברת כל גבול.

הקיאו אותו מכאן פעם אחת וכולי תקווה שנמר יקיא אותו מכאן אחת ולתמיד.

רן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים. הבחור יצא לחופשה ללא תאריך חזרה.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
One way ticket, אבל עמיר לדעתי צריך ללמוד לשחרר בזמן: אל תהיה צודק,תהיה חכם.;)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
שמח שהמטרד עף.

למען הקטנת הריחות, אני מנקה את התגובות שלי ל-gds כאן, ואם יהיה לי כוח, בעוד מקומות

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור