וילסון אודיו מתחדשת ברמקולים סאשה V

viamusic

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
זה לא אומר כלום
הפטיפון שהנוער קונה זה …מגניב
אני גם מכיר נערה עם פטיפון, איכות הסאונד ממש לא העניין כאן

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
היו נוצרים חברות שמספקות מוצרים מעולים לכאילו שקשה להם
אתה טוען שב 15 שנים האחרונות לא קמו חברות בדיוק אבל בדיוק כאילו ?

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
ברור שקמו . אם היית מבין את עקומת ביקוש היצע -זה משתמע . לכל מחיר יש היצע . השאלה כמה קונים לכל מחיר ועל פי זה מסופק ההיצע .
לא קיים חסם טכנולוגי להקים "חברת אודיו". זה רק שאלה של השקעה כספית ולאיזה פלח שוק.
אם אין הרבה קונים-יש פחות הגיון ליצור מוצר לא יקר.
במקום להתאמץ ולמכור 5 פריטים כדי להרוויח, מספיק למכור פריט אחד כדי להרוויח.

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
אבל דווקא בעשור האחרון קמו המון חברות יותר נגישות טובות יותר במחיר שפוי .
שוק האודיו הוא לא החברות האולטרא יקרות .
אני יודע אישית על מחזורי מכירות של החברות הנגישות יותר ומה הן מציעות .

אז מעבר לעניין זה שנולדו מוצאים במחירי עתק - אין לזה קשר לתמונה הכללית , הגדולה .

מה כל כך יש להבין בעקומה ?
עברת על המספרים ?
אתה מודע למחזורי מכירות של חברות שמוכרות רמקולים באלפי דולרים בוררים ?
אתה מודע לגידול שלהם ביחס ל 5 שנים אחורה ?
בדקת לעומק חברות למכירה ישירה ?

אני מניח שלא .
אבל אפשר לרשום שוב ביקוש - היצע אם אתה רוצה

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
ובקפיטליזם האמריקאי החזירי
בינתיים למדינה הזאת הכי הרבה רוצים להגר. ואני אישית מעדיף את הקפיטליזם ה" חזירי" מאשר את האלטרנטיבות.
התחביב הזה גוסס בגלל יצרנים תאבי בצע וחמדנים בצורה מטורפת. אני מתעב אותם, משום שהחמדנות ותאוות הבצע שלהם תחסל את התחביב הזה, שהוא התחביב העיקרי בחיי כבר עשרות שנים.
מי שיש,לו משהו יותר טוב ממוצר של חברה מסויימת, ובפחות כסף שירכוש. התחביב לא מחוסל, אדרבא, יש היום יותר היצע של מוצרים מצויינים וכמו בכל תחום טכנולוגיות הקצה גולשות למוצרי הביניים לרווחת כולם. ייתכן ווילסון הבינו שעבור רמקול קופסתי עיקר ההשקעה היא בקופסא, בקרוסאובר בשילוב הכללי ובעוד משתנים חוץ מהאלמנטים? וממתי סקאן ספיק זו חברה " לא נחשבת"? לטעמי האלמנטים שלהם הם מהמשובחים שיש בכל רמת מחיר. מה ווילסון או מגיקו או b&w או כל חברה אחרת בחרו צריך להימדד בתוצאה הסופית.
אני אישית חושב שהכי חשוב זה לפתח טעם והבחנה בין עיקר לטפל במוסיקה. ומשם להגיע לבחירה " קפיטליסטית שמיימית" מהמגוון הרב שהשוק מציע.

ובכלל, הערת רקע, היום בעידן הוירטואלי האם כלל כמות התחביבים ירדה? שהרי תחביב,ואספנות קשורים ברובם לחומר, והנה חלקנו הגדול משתכנע שחומר הוא טפיל. והעיקר הקובץ..סליחה, העיקר הענן!

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
בינתיים למדינה הזאת הכי הרבה רוצים להגר. ואני אישית מעדיף את הקפיטליזם ה" חזירי" מאשר את האלטרנטיבות.

מי שיש,לו משהו יותר טוב ממוצר של חברה מסויימת, ובפחות כסף שירכוש. התחביב לא מחוסל, אדרבא, יש היום יותר היצע של מוצרים מצויינים וכמו בכל תחום טכנולוגיות הקצה גולשות למוצרי הביניים לרווחת כולם. ייתכן ווילסון הבינו שעבור רמקול קופסתי עיקר ההשקעה היא בקופסא, בקרוסאובר בשילוב הכללי ובעוד משתנים חוץ מהאלמנטים? וממתי סקאן ספיק זו חברה " לא נחשבת"? לטעמי האלמנטים שלהם הם מהמשובחים שיש בכל רמת מחיר. מה ווילסון או מגיקו או b&w או כל חברה אחרת בחרו צריך להימדד בתוצאה הסופית.
אני אישית חושב שהכי חשוב זה לפתח טעם והבחנה בין עיקר לטפל במוסיקה. ומשם להגיע לבחירה " קפיטליסטית שמיימית" מהמגוון הרב שהשוק מציע.

ובכלל, הערת רקע, היום בעידן הוירטואלי האם כלל כמות התחביבים ירדה? שהרי תחביב,ואספנות קשורים ברובם לחומר, והנה חלקנו הגדול משתכנע שחומר הוא טפיל. והעיקר הקובץ..סליחה, העיקר הענן!
אני לא בטוח ששוק אודיו גוסס יש מיתון
אינפלציה וכסף יקר והרבה יושבים על הגדר עקב אי הודאות, מחירים יקרים מנורות שעלו 50$ עולות פי 2.5 וכך כל השאר, גם הפורמט cd צמצם את עצמו
אך לא נעלם זו רק תקופת יובש.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אני לא בטוח ששוק אודיו גוסס יש מיתון
אינפלציה וכסף יקר והרבה יושבים על הגדר עקב אי הודאות, מחירים יקרים מנורות שעלו 50$ עולות פי 2.5 וכך כל השאר, גם הפורמט cd צמצם את עצמו
אך לא נעלם זו רק תקופת יובש.
גם כותרי ה cd התייקרו אגב... והטרנספורט שלי שנרכש יד שנייה משומש לפני כ 7 שנים מיפן עלה לי כ 13000 אלף שח, והיום מחירו עלה לאזור 19000+. יש עליות וירידות כמעט בכל תחום, חברות ההי אנד יודעות שהם מוצר מותרות שנחתך ראשון בתקופת משבר- אז שהכסף זורם הם כנראה מכים בברזל.
זה לא אומר שצריך לממן אותם, זה רק אומר שזכותם לדרוש כמה שהם חושבים, וחובתך כלקוח לדרוש כמה שיותר עבור כספך.
הדבר הראשון שקרה לי שהתעמקתי בתחום הוא החזרה לשיגרה של בלוטת הריר.. הפסקתי לרייר על מוצרים. פוגם קצת בהנאה מהתחביב אבל עוזר לפוקוס לחדות לפירוט ולמיקרו ומקרו דינמיקה של השדרוגים וההתקדמות בתחום .

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
האמת אין כבר כלכך על מה לרייר, מספיק מבט חטוף בלוחות רמקול שעלה 20K (וולקאם טו לל_לנד) גם ב 3K לא נמכר זה אומר דרשני פעמיים, פעם אחת כאילו 20K חדש נו בחייאת, אם זה באמת המחיר אז נצא מנקודת הנחה שהחנות קונה בחצי כלומר ב 10k (נמשיך על הקו של לל_לנד לרגע), אז למה אני לא רואה את החנות רצה לקנות בחזרה ב 3 ומוכרת ב 6 כמוצר יד2 שלקוח החזיר ?! (התשובה כנראה בגוף המחשבה) ושני זה ש השוק פורח וזורח(בכאילו), הכל אחיזת עיניים ורק שנהיה בריאים.

נערך לאחרונה ב:

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
.
אני יודע אישית על מחזורי מכירות של החברות הנגישות יותר ומה הן מציעות .

עברת על המספרים ?

אני מניח שלא .
הנחה שלך מוטעת .מצטער לצער אותך אני ער לכך מאוד.
כמנחה בקורס בתואר שני במנהל עסקים (באוניברסיטה בארה"ב) שבה קבוצת סטודנטים ביצעה עבודה מיצוב חדש של חברה בעולם הי אנד אודיו- נחשפתי למספרים של כמה חברות מאוד מפורסמות. לצערי לא יכול לפרסם את זה כי חתום על הסכם סודיות מול מקור המידע העיסקי הזה.
מה שכן , הנתונים שנחשפתי היו לגבי תקופה לפני הקורונה (כלומר לפני 4 שנים) האם היה שינוי לטובה מאז-קשה לי להניח.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
הנחה שלך מוטעת .מצטער לצער אותך אני ער לכך מאוד.
כמנחה בקורס בתואר שני במנהל עסקים (באוניברסיטה בארה"ב) שבה קבוצת סטודנטים ביצעה עבודה מיצוב חדש של חברה בעולם הי אנד אודיו- נחשפתי למספרים של כמה חברות מאוד מפורסמות. לצערי לא יכול לפרסם את זה כי חתום על הסכם סודיות מול מקור המידע העיסקי הזה.
מה שכן , הנתונים שנחשפתי היו לגבי תקופה לפני הקורונה (כלומר לפני 4 שנים) האם היה שינוי לטובה מאז-קשה לי להניח.
זה לא מצער אותי או משמח אותי.(השוק שמפרנס אותי לא שייך למגמות שוק משמעותיות אלא מתנהל כשוק נפרד)
מה שבטוח הוא - שלא קראת את דבריי.

ראית פה אזכור לחברות מפורסמות?
מה גם שבקורנה ולאחריה הייתה קפיצה אדירה.
אתה יודע מה זה חברה למכירה ישירה ? כמה מהן אתה מכיר והאם אתה ער לקצב הגדילה שלהם ?

אגב - גם לגבי חברות היי אנד - מפורסמות - רובן בגידול מאוד משמעותי,אבל לא כמו חברות תקציביות יותר עם נתונים על המוצרים שלהם.
הצרכן הצעיר(ברובו) - רוצה לדעת מה הוא קונה ולקבל מידע אוביקטיבי ושם נמצא שוק מאוד גדול וצומח.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור