התחדשתי ברמקולי אטמוס סראונד POWER SOUND AUDIO MT-110SR עדכון עמוד 4

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
זה סוד...:)

רן

סוד?
תן רמיזה?
אשמח בשבילך שהחלטת להתקין רמקולי אטמוס.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,100
נקודות
113
תודה על הפירגון.

אתה תמיד מוזמן לשמוע ולחוות.

רן

dtshd

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
2 האג' שלי
נאמר כאן שתלת מימד בסרטי קולנוע זה גימיק. אני חושב אחרת.
מאז שג'יימס קמרון עזר להמציא מחדש את הגישה והטכנולוגיה עם 'אווטאר' מדובר לדעתי בדבר אחר. הסרט הזה הוא כמו שתי חוויות שונות אם משווים בין 3D לצפיה רגילה.
גם סרט כמו mad max, ה 3D שלו מוסיף ככ הרבה לחוויה. נכון יש בו פה ושם "גימיק" של משהו שעף/יוצא לכיוון המסך אבל זה זניח. זו מבחינתי דרך אחרת ולגיטימית לגמרי להגיש לנו את הסרט ולחוות אותו. הייתי בהחלט רוצה לראות את הטכנולוגיה הזאת נשארת איתנו.

בבתי הקולנוע הפורמט הזה חי .
אני חושב שזה דעך קצת בתחום הביתי בגלל שרוב האנשים צופים בטלויזיה ואז מתאכזבים שהתלת לא כזה וואו, אולי בצדק. הוא באמת בא לידי ביטוי במסכים גדולים יותר, לכן מקרנים ממשיכים לצאת עם יכולות 3D.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,100
נקודות
113
שתף.
כמה רמקולי אטמוס הוספת?
יצרן ושאר ירקות.

ממתין לפתיחת פוסט מצידך בנידון.
פשוט מחייב.

חחח..כן המפקד. אני אשלח לך להגהה לפני כן.

אמרתי לך, זה לא משהו שמרגש אותי, אטמוס זה גימיק לאוזניי ולא על כל דבר צריך לפתוח פוסטים חדשים ו- מרגשים, על מוצרים "ספקטקולרים" ו-"פנומנלים".

אם זה ממש עניין אותך לחוות אטמוס, באמצעות Trinnov, אתה מוזמן לקפוץ בשמחה, נשב, נקשיב ובלחיצת כפתור תוכל לשמוע lay outs שונים ומשונים ולחוות דיעה לגביי הדבר המהפכני, שובר השיוויון הזה (מקווה שאחרי הפעם הרביעית, הבנת את המשמעות של לחיצת כפתור).

ממליץ לך לבוא, טיפות הגשם ב Trinnov, נשמעות הרבה יותר מציאותיות.

רן

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
חחח..כן המפקד. אני אשלח לך להגהה לפני כן.

אמרתי לך, זה לא משהו שמרגש אותי, אטמוס זה גימיק לאוזניי ולא על כל דבר צריך לפתוח פוסטים חדשים ו- מרגשים, על מוצרים "ספקטקולרים" ו-"פנומנלים".

אם זה ממש עניין אותך לחוות אטמוס, באמצעות Trinnov, אתה מוזמן לקפוץ בשמחה, נשב, נקשיב ובלחיצת כפתור תוכל לשמוע lay outs שונים ומשונים ולחוות דיעה לגביי הדבר המהפכני, שובר השיוויון הזה (מקווה שאחרי הפעם הרביעית, הבנת את המשמעות של לחיצת כפתור).

ממליץ לך לבוא, טיפות הגשם ב Trinnov, נשמעות הרבה יותר מציאותיות.

רן

גם אם תחזור על כך עוד 200 פעמים זה לא משנה.
יש ברשותך רמקולי אטמוס?
כן. או לא.
תשובה פשוטה.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,100
נקודות
113
צריך לעצור רגע ולהזכר איך הגענו לכאן.

הגענו לכאן, כי יום בהיר אחד החלטת, מסיבות לא ברורות, להגיב להודעה שלי שנכתבה לפני כ-שנה.

מדוע בחרת לעשות את זה ? לא ברור.

מדוע בחרת לחרב שירשור ביקורת של קולגה שלך לאתר, שהשקיע ועמל כל כך? לא ברור.

אבל כל אלו קשורים לניתוחים פסיכולוגים ואנחנו לא כאן בשביל זה.

מה שהופך את הסיפור לעצוב, זה שלמרות ארבעה (!!) הסברים שונים, בדרגות קושי שונות, אתה עדיין מתקשה בהבנת החומר הבסיסי:

מה זה לחיצת כפתור, מה הם lay out, מה זה בכלל אטמוס, מה המשמעות של המילה גימיק ואם יש לי או אין לי רמקולים של אטמוס.

ולמה זה עצוב?

כי אתה משמש, לכאורה, ככתב באתר הזה.

רן

(רמז: אם מזמינים אותך לחוות אטמוס ב Trinnov זה אומר ש...?)

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
צריך לעצור רגע ולהזכר איך הגענו לכאן.

הגענו לכאן, כי יום בהיר אחד החלטת, מסיבות לא ברורות, להגיב להודעה שלי שנכתבה לפני כ-שנה.

מדוע בחרת לעשות את זה ? לא ברור.

מדוע בחרת לחרב שירשור ביקורת של קולגה שלך לאתר, שהשקיע ועמל כל כך? לא ברור.

אבל כל אלו קשורים לניתוחים פסיכולוגים ואנחנו לא כאן בשביל זה.

מה שהופך את הסיפור לעצוב, זה שלמרות ארבעה (!!) הסברים שונים, בדרגות קושי שונות, אתה עדיין מתקשה בהבנת החומר הבסיסי:

מה זה לחיצת כפתור, מה הם lay out, מה זה בכלל אטמוס, מה המשמעות של המילה גימיק ואם יש לי או אין לי רמקולים של אטמוס.

ולמה זה עצוב?

כי אתה משמש, לכאורה, ככתב באתר הזה.

רן

(רמז: אם מזמינים אותך לחוות אטמוס ב Trinnov זה אומר ש...?)

עדין בתגובות שלך לא הבנו באיזה תצורה הסטאפ שלך מורכב?
כמה רמקולים יש לך במערך הקולנוע שלך.

מה שכן עצוב.. שלמרות כל המלל שלך קשה לך לתת תשובה פשוטה, האם יש ברשותך רמקולי אטמוס, או שלא.
ולסיכום- לא לכל מי שיש מטוס בחניה, בהכרח הוא טייס.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,100
נקודות
113
לסיכום הארוע האומלל הזה, של כתב באתר המבייש את עצמו, תוך השחרת כתבים אחרים באתר, אני מזמין אותך, לחוות וללמוד מה זה בכלל אטמוס לפי חברת Trinnov.

ולהחשף לקונפיגורציות מתוחכמות של אטמוס, שאתה לא מסוגל כרגע להבין לצערי,.למרות נסיונות נואשים שלי.

אם אתה חושש מסיבה לא ברורה לחוות אטמוס ב- Trinnov זה לחלוטין בסדר וזה מקובל, אם אתה בכל זאת רוצה לשמוע אטמוס באמצעות Trinnov, כל שעליך לעשות זה לשלוח לי הודעה בפרטי ולהגיע.

אל תחשוש כל כך, כולה גימיק של טיפות גשם.

רן

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לסיכום הארוע האומלל הזה, של כתב באתר המבייש את עצמו, תוך השחרת כתבים אחרים באתר, אני מזמין אותך, לחוות וללמוד מה זה בכלל אטמוס לפי חברת Trinnov.

ולהחשף לקונפיגורציות מתוחכמות של אטמוס, שאתה לא מסוגל כרגע להבין לצערי,.למרות נסיונות נואשים שלי.

אם אתה חושש מסיבה לא ברורה לחוות אטמוס ב- Trinnov זה לחלוטין בסדר וזה מקובל, אם אתה בכל זאת רוצה לשמוע אטמוס באמצעות Trinnov, כל שעליך לעשות זה לשלוח לי הודעה בפרטי ולהגיע.

אל תחשוש כל כך, כולה גימיק של טיפות גשם.

רן

הנסיונות שלך להציג את פורמט דולבי אטמוס "כגימיק" מצד אחד, ומצד שני להזמין אותי להיחשף לקונפיגורציות מתוחכמות של אטמוס כאילו בהעשרת אורניום עסקינן, לא יכולות לשכנע אותי ואת רוב החברים פה.
ללא קשר, אשמח לבוא לביקור אם אכן תאשר כי ברשותך סטאפ בפורמט דולבי אטמוס הנדרש- המכיל 2 או 4 רמקולי אטמוס ויותר.

הניסיון הלא מוצלח שלך (יש לציין) להתעלם ממתן תשובה פשוטה בנושא הסטאפ שלך, והבריחה למחוזות אישיים לא תצלח ולא תגרום להצלתך ממערומיך לענין פורמט דולבי אטמוס.

שבת שלום.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,027
נקודות
113
מה אתם אומרים שתשחררו קצת וניפגש שלושתינו לעל האש ?

חאלס!!!

אני גם לא חושב שאטמוס הוא גימיק - אטמוס הוא מדהים כאשר הוא נבנה על יסודות נכונים ומושקעים ולא תליית רמקולי אין קשר וחוסר התאמה .
איציק , אני גם לא חושב שרן חושב ככה . נגררתם למקום אישי - שחררו .

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,100
נקודות
113
החברים שלך חושבים איציק? חח

מקווה שישארו חברים שלך, אחרי שאתה משחיר כאן אנשים, קולגות שלך לאתר ומנסה להחריב כאן שירשורים, הכל מתוך קינאה וצרות עין.

בושה וחרפה.

תגיד, איך אתה אמור לשמוע אצלי אטמוס, אם אין לי קונפיגורציה של 2 רמקולי אטמוס לפחות...?
....באמצעות הסאבוופר?

אני מציע לך להפסיק לכתוב כל כך הרבה קישקושים ולרמוז כל כך הרבה רמיזות, בתחום שההבנה שלך מאוד מוגבלת ומתחילה ונגמרת במוצרים מאוד מאוד בסיסיים.

נוכל לשמוע את הפורמט שובר שיוויון הזה שנקרא אטמוס ולהיווכח בגימיק/חשיבות של הדברים, ביחס לדברים מהותיים, שאתה בחרת לא להשקיע בהם, כדוגמת: מערכות כיול, רמקולים, העמדות רמקולים, סאב וופרים וכיוצ"ב.

העיקר 6 רמקולים בשביל טיפות גשם. מטורף.

שבת שלום.

רן

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
החברים שלך חושבים איציק? חח

מקווה שישארו חברים שלך, אחרי שאתה משחיר כאן אנשים, קולגות שלך לאתר ומנסה להחריב כאן שירשורים, הכל מתוך קינאה וצרות עין.

בושה וחרפה.

תגיד, איך אתה אמור לשמוע אצלי אטמוס, אם אין לי קונפיגורציה של 2 רמקולי אטמוס לפחות...?
....באמצעות הסאבוופר?

אני מציע לך להפסיק לכתוב כל כך הרבה קישקושים ולרמוז כל כך הרבה רמיזות, בתחום שההבנה שלך מאוד מוגבלת ומתחילה ונגמרת במוצרים מאוד מאוד בסיסיים.

נוכל לשמוע את הפורמט שובר שיוויון הזה שנקרא אטמוס ולהיווכח בגימיק/חשיבות של הדברים, ביחס לדברים מהותיים, שאתה בחרת לא להשקיע בהם, כדוגמת: מערכות כיול, רמקולים, העמדות רמקולים, סאב וופרים וכיוצ"ב.

העיקר 6 רמקולים בשביל טיפות גשם. מטורף.

שבת שלום.

רן

ושוב לאחר כל המלל התוקפני נגדי.
אתה עדין מתחמק משאלה די פשוטה.
כמה רמקולים יש לך בסטאפ?
וכמה מהם מנותבים למערך רמקולי האטמוס.

שבת שלום.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,100
נקודות
113
אין שום מלל תוקפני נגדך, בסך הכל שיקפתי את המציאות.

לא השחרת כאן קולגה שלך והשמצת אותו?
לא ניסית לחרב שירשור?
אין לך מוצרים מאוד בסיסיים?
אתה מבין משהו שקשור עם ניתוב באס וניתוב סיגנל?

לא מבין מה אתה רוצה, סתם שיקוף המציאות.

אני לא מחויב לענות לשאלות שלך, כי לא נצא מזה, אתה לא מצליח להבין דברים בסיסים ואני נאלץ להשחית את הזמן שלי על שאלות של מתחילים.

כתבת...שכל רצונך זה לדעת, כי יש לי לפחות 2 רמקולים או יותר, בתצורה של אטמוס.
.
קיבלת תשובה ברורה וחדה ש-כן.

לכאורה. הרצון שלך, הסקרנות שלך, נענו במלואם.

מעבר לזה, תבין מה שאתה רוצה.

שלב הבא, לא יהיה מלל, שלב הבא יהיה ביקור לימודי.

נצל בתבונה את השבת, על מנת לחשוב על מעשיך כלפי חבריך לאתר.

שא ברכה.

רן

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אין שום מלל תוקפני נגדך, בסך הכל שיקפתי את המציאות.

לא השחרת כאן קולגה שלך והשמצת אותו?
לא ניסית לחרב שירשור?
אין לך מוצרים מאוד בסיסיים?
אתה מבין משהו שקשור עם ניתוב באס וניתוב סיגנל?

לא מבין מה אתה רוצה, סתם שיקוף המציאות.

אני לא מחויב לענות לשאלות שלך, כי לא נצא מזה, אתה לא מצליח להבין דברים בסיסים ואני נאלץ להשחית את הזמן שלי על שאלות של מתחילים.

כתבת...שכל רצונך זה לדעת, כי יש לי לפחות 2 רמקולים או יותר, בתצורה של אטמוס.
.
קיבלת תשובה ברורה וחדה ש-כן.

לכאורה. הרצון שלך, הסקרנות שלך, נענו במלואם.

מעבר לזה, תבין מה שאתה רוצה.

שלב הבא, לא יהיה מלל, שלב הבא יהיה ביקור לימודי.

נצל בתבונה את השבת, על מנת לחשוב על מעשיך כלפי חבריך לאתר.

שא ברכה.

רן

לא הבנתי למה מתכוון המשורר ביקור לימודי?
מבחינתי דברים בסיסים הם לענות בפשטות.
שמחתי לשמוע שיש ברשותך זוג רמקולי אטמוס.

שבת שלום.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רן. עכשיו אחרי שקצת נרגע, אשמח שתסביר לי כיצד ניתן ליישם אטמוס במערך שלך.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,100
נקודות
113
כדיי להבין איך ניתן ליישם אטמוס ומה זה בעצם אומר "לחיצת כפתור" ומה הם Lay Outs ומה זה Routing של הסיגנל, צריך לעשות זום אאווט ולהבין מה הן היכולות הייחודיות של Trinnov.

חשוב להבין שמדובר בפרוססור מאוד גמיש, שבו המשתמש יכול לייצר lay outs שונים, היות והחיבורים הם לא Designated, אין ליד החיבור מדבקה שכתוב עליה "Front Right".

לאור זאת, ה XLR הראשון, או השני, או בכלל, לא מתייחסים לרמקול מסוים, אלא יש מספר סידורי ליד אותה כניסה ולכן, המשתמש, יכול "להגיד" לפרוססור איך להתייחס לאותו מספר, האם אותה כניסה תהיה עבור הסאבוופר, או שמא הרמקול הקדמי, או הרמקול האחורי, או לרמקול שיתפקד כאטמוס וכיוצ"ב.

אין למשתמש שום מגבלה באשר היא.

ולכן, אני יכול לייצר Lay Outs שונים בלחיצת כפתור:

מה זה בעצם אומר?

זה אומר שיש לרשותי 29 זכרונות, שבמסגרתם אני יכול לייצר טיונינג שונה, אבל גם יכול לייצר קונפיגורציות שונות.

לייצר קונפיגורציות לפיהן יש לי 6.1, או קונפיגורציה של 4.1, בה הצידיים הם הסראונד, או שמא 4.1 בה האחוריים הם הסראונד, או 2.1 בה הסטריאו בכלל מגיע מהאחוריים, או....

לייצר קונפיגורציה של 4.1.2 ועוד ועוד.

אני יכול להעמיק יותר בגמישות ואפילו לשלוט בקונפיגורציה, בהתאם לתוכן המנוגן.

צריך לזכור ש Trinnov במהות שלה, בבסיס שלה, בחשיבה ובנסיונות שלה, שואפת ליצירת בועה של סאונד סביב המאזין, יצירת Immersion, השם שלהם, Trinnov, אפילו מעיד על כך.

על מנת להגיע לכך, הם משתמשים במיקרופון מאוד מיוחד הבנוי מ 4 קפסולות שונות המעניקות להם נתונים שונים ומשונים לגביי גובה הרמקול, זוויות הרמקול, הבדלי הגבהים בין הרמקולים בחלל וכיוצ"ב.

כל אלו, משמשים אותם על מנת לבצע את הכיול הייחודי שלהם וכל אלו מאפשרים להם לבצע מיפוי מורכב וייחודי של הרמקולים בחלל, קרי: 3D Remapping ולהסביר למשתמש, איך המערכת מזהה את הרמקולים שלו, מבחינת האידיאל שלהם.

מה זה אומר בעצם:

זה אומר שהמחשב של Trinnov פולט נתונים לאחר המדידה, הן מספריים והן גרפים, באשר למיקום הנוכחי של הרמקולים שלך ביחס לאידיאל שלו, מה הוא ממליץ לעשות עם אותם רמקולים ומה Trinnov יכולה לעשות עם אותם רמקולים, בכל מה שקשור למיפוי דיגיטלי מחדש.

הרמקולים הצידיים שלך רן, אלו שתלויים בגובה של 2.4 מטר מהרצפה, עם הטייה לכיוון ה MLP, אנחנו Trinnov, באמצעות המיקרופון שלנו, מזהים אותם כרמקולי סראונד, אבל אנחנו מזהים אותם גם כרמקולי אטמוס מושלמים, לאור הגובה והזווית שלהם.

האם אתה רוצה רן, שנתייחס אליהם כאטמוס, או שמא אתה רוצה שנתייחס אליהם כצידיים, או שמא אתה רוצה שנתייחס אליהם גם וגם...

לחיצת כפתור.

ראוי לציין ש- Trinnov נמנעת מלמכור את הטכנולוגיה הייחודית הזאת לצדדי ג' ובמיוחד לקונצרן Harman ולכן, הפרוססורים של JBL, ה SDP 75, שהוא למעשה אלטיטיוד 32 ומיוצר בכלל על ידי Trinnov, לא כולל את הטכנולוגיה הזו.

ועוד הערה קטנה לסיום. קצת אמונה ופחות חשדנות.

ככל שאני מזמין מישהו לשמוע אטמוס ואז שוב מזמין אותו ואז שוב מזמין אותו, ניתן להסיק מזה שהוא ישמע אטמוס ויחווה אטמוס באמצעות Trinnov וניתן להניח שהוא לא יפתח את הדלת ויגלה חברים על סולמות, מחזיקים רמקולים באוויר...

רן

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
כדיי להבין איך ניתן ליישם אטמוס ומה זה בעצם אומר "לחיצת כפתור" ומה הם Lay Outs ומה זה Routing של הסיגנל, צריך לעשות זום אאווט ולהבין מה הן היכולות הייחודיות של Trinnov.

חשוב להבין שמדובר בפרוססור מאוד גמיש, שבו המשתמש יכול לייצר lay outs שונים, היות והחיבורים הם לא Designated, אין ליד החיבור מדבקה שכתוב עליה "Front Right".

לאור זאת, ה XLR הראשון, או השני, או בכלל, לא מתייחסים לרמקול מסוים, אלא יש מספר סידורי ליד אותה כניסה ולכן, המשתמש, יכול "להגיד" לפרוססור איך להתייחס לאותו מספר, האם אותה כניסה תהיה עבור הסאבוופר, או שמא הרמקול הקדמי, או הרמקול האחורי, או לרמקול שיתפקד כאטמוס וכיוצ"ב.

אין למשתמש שום מגבלה באשר היא.

ולכן, אני יכול לייצר Lay Outs שונים בלחיצת כפתור:

מה זה בעצם אומר?

זה אומר שיש לרשותי 29 זכרונות, שבמסגרתם אני יכול לייצר טיונינג שונה, אבל גם יכול לייצר קונפיגורציות שונות.

לייצר קונפיגורציות לפיהן יש לי 6.1, או קונפיגורציה של 4.1, בה הצידיים הם הסראונד, או שמא 4.1 בה האחוריים הם הסראונד, או 2.1 בה הסטריאו בכלל מגיע מהאחוריים, או....

לייצר קונפיגורציה של 4.1.2 ועוד ועוד.

אני יכול להעמיק יותר בגמישות ואפילו לשלוט בקונפיגורציה, בהתאם לתוכן המנוגן.

צריך לזכור ש Trinnov במהות שלה, בבסיס שלה, בחשיבה ובנסיונות שלה, שואפת ליצירת בועה של סאונד סביב המאזין, יצירת Immersion, השם שלהם, Trinnov, אפילו מעיד על כך.

על מנת להגיע לכך, הם משתמשים במיקרופון מאוד מיוחד הבנוי מ 4 קפסולות שונות המעניקות להם נתונים שונים ומשונים לגביי גובה הרמקול, זוויות הרמקול, הבדלי הגבהים בין הרמקולים בחלל וכיוצ"ב.

כל אלו, משמשים אותם על מנת לבצע את הכיול הייחודי שלהם וכל אלו מאפשרים להם לבצע מיפוי מורכב וייחודי של הרמקולים בחלל, קרי: 3D Remapping ולהסביר למשתמש, איך המערכת מזהה את הרמקולים שלו, מבחינת האידיאל שלהם.

מה זה אומר בעצם:

זה אומר שהמחשב של Trinnov פולט נתונים לאחר המדידה, הן מספריים והן גרפים, באשר למיקום הנוכחי של הרמקולים שלך ביחס לאידיאל שלו, מה הוא ממליץ לעשות עם אותם רמקולים ומה Trinnov יכולה לעשות עם אותם רמקולים, בכל מה שקשור למיפוי דיגיטלי מחדש.

הרמקולים הצידיים שלך רן, אלו שתלויים בגובה של 2.4 מטר מהרצפה, עם הטייה לכיוון ה MLP, אנחנו Trinnov, באמצעות המיקרופון שלנו, מזהים אותם כרמקולי סראונד, אבל אנחנו מזהים אותם גם כרמקולי אטמוס מושלמים, לאור הגובה והזווית שלהם.

האם אתה רוצה רן, שנתייחס אליהם כאטמוס, או שמא אתה רוצה שנתייחס אליהם כצידיים, או שמא אתה רוצה שנתייחס אליהם גם וגם...

לחיצת כפתור.

ראוי לציין ש- Trinnov נמנעת מלמכור את הטכנולוגיה הייחודית הזאת לצדדי ג' ובמיוחד לקונצרן Harman ולכן, הפרוססורים של JBL, ה SDP 75, שהוא למעשה אלטיטיוד 32 ומיוצר בכלל על ידי Trinnov, לא כולל את הטכנולוגיה הזו.

ועוד הערה קטנה לסיום. קצת אמונה ופחות חשדנות.

ככל שאני מזמין מישהו לשמוע אטמוס ואז שוב מזמין אותו ואז שוב מזמין אותו, ניתן להסיק מזה שהוא ישמע אטמוס ויחווה אטמוס באמצעות Trinnov וניתן להניח שהוא לא יפתח את הדלת ויגלה חברים על סולמות, מחזיקים רמקולים באוויר...

רן

לפי דברך אתה מוותר על רמקולי הסראונד הצידיים שלך ומנתב אותם לטובת ערוץ אטמוס. אכן פורמט אטמוס פעיל. אך הוא רחוק מאוד מלהציג אותו במיטבו.

בחלל האזנה בגודל שלך שאורכו 8 מטר לוותר על ערוץ הסראונד המרכזי הצידי שהוא בסיס הסראונד, גורם לך ליופי של בור בין הקדמיים לאחורים, וזאת כתחליף לרמקולי אטמוס, ממש לא רציני, נשמע "כגימיק" בנוסף לזה שרמקולי הסראונד שלך ממוקמים בצורה שהם יורים לצדדים, מה שאינו מאפשר לקבל חווית אטמוס, משמע, בשיטה שלך אתה מקטין ומחליש את מערך רמקולי הסראונד שלך, לטובת רמקולי אטמוס צולעים.

כדי לקבל חווית אטמוס אמיתית בחלל האזנה בגודל שלך. זה מצריך במינימום בין 4-6 רמקולי אטמוס.
משמע בתצורה של 6.1.4 עם עדיפות לתצורה הנכונה יותר עבורך ב-6.1.6 רק כך ניתן להעריך נכונה את יכולותיו של הפורמט, בטוח שלא בתצורה של 4.1.2 בחלל גדול כמו שלך.

כדי לקבל חווית אטמוס מיטבית, נכון שזה מצריך המון השקעה, נכונות, ואהבה עצמית לתחום השמע הרב ערוצי, ועד כמה אני מוכן ללכת רחוק כדי לקבל את הפורמט הפנומנלי הזה במיטבו. הרי לפרוססור שלך יש 16 ערוצים שאת חלקם ניתן לממש לרמקולי התקרה. הרי לזה התכוון המשורר.

לגבי ההזמנה שלך, אין לי שום בעיה להגיע ולשמוע, הענין הוא, שאתה כל כך טבול באמת שלך ששום ביקור לא יצליח לשכנע אותך ולהעמיד אותך על טעותך.. אותי לימדו כשיורד גשם בחוץ ואומרים לי שזורחת שמש, אני יוצא עם מטרייה.

לגבי ההערה על הסולמות, מבחינתי עדיף לנסות בכל מיני דרכים לבחון מגוון אפשרויות כדי לנסות להעצים בכל דרך אפשרית את פורמט דולבי אטמוס, מאשר לבטל ערוצי סראונד מרכזי שהם בסיס הסראונד במערכת שמע רב ערוצית, במיוחד בחלל שגדולו נע בין 50-60 מ"ר, ולשחק בכל מיני קונפיגורציות, ולחיצות כפתור ובשיכנועים עצמיים, ולבסוף להציג את הפורמט "כגימיק"

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור