השקעה ברגליות לרמקולים

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
109
נקודות
43
יש למישהו נסיון עם הרגליות לרמקולים של איזואקוסטיק?

4E75542C-24A4-4A34-AE84-3ABAC72C1FFD.jpeg

http://www.isoacoustics.com/products/gaia-series/

תמונות מצורפות

• 4E75542C-24A4-4A34-AE84-3ABAC72C1FFD.jpeg
    4E75542C-24A4-4A34-AE84-3ABAC72C1FFD.jpeg
    KB 80.3 · צפיות: 186

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בזמנו לנמר היה רמקול שהגיע עם מבחר רגליות שונות שנשמעו שונה והוא בחר את מה שנשמע לו הכי טוב - מה אני רוצה להגיד: לכל רמקול בסביבה מסויימת יתאמו רגליות שונות, כך שאני לא חושב שניסיון מוצלח או פחות מוצלח של אחר יעזור לך בנושא

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רגלית יכולה לעשות דרמה בצליל. לכאן או לכן כמובן. או שזה יהיה טוב או נוראי.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113

מה לגבי רגליות מקורי?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

כמה מהשינוי נגרם כתוצאה משינוי הרגלית או בשל שינוי הגובה שנוצר מהרגלית שאינה בגובה רגלית הייצרן.
ברמקולים שלי ניתן לבצע שינוי גובה של הספייקים ומניסיון יש השפעה ישירה על הצליל שנוצר.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
שאלה לא קשורה.
רמקולים עם ספייקים ששקועים ברצפת למינטציה לעומת שיכוח כמו זה או townshend?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כמה מהשינוי נגרם כתוצאה משינוי הרגלית או בשל שינוי הגובה שנוצר מהרגלית שאינה בגובה רגלית הייצרן.
ברמקולים שלי ניתן לבצע שינוי גובה של הספייקים ומניסיון יש השפעה ישירה על הצליל שנוצר.
לדעתי כיוונון הגובה משפיע על ״עוצמת״ השיכוך של הספייקים, לכן אני לא חושב שכמה מילימטרים של גובה יש להם השפעה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לדעתי כיוונון הגובה משפיע על ״עוצמת״ השיכוך של הספייקים, לכן אני לא חושב שכמה מילימטרים של גובה יש להם השפעה.

כשסגרתי את הספייקים עד הסוף (הנמכה) הבאס היה יותר מורגש, כשפתחתי אותם (הגבהה) הסאונד נעשה הדוק יותר והבאס איבד קצת מהנפח - השינוי מורגש ומיידי, בזמנו רשמתי על כך בפורום.
אצלי יש הבדל שמיע בזמן שינוי גובה הרמקול מהרצפה (מדובר בשינוי של כחצי ס"מ ואולי קצת יותר), לכן אני שואל האם מישהו בדק האם השינוי המדוווח מכל מיני רגליות אינו נוצר כתוצאה משינוי המרחק שנוצר מהרצפה לבסיס הרמקול (בהנחה שהמשכחים אינם בגובה הספייקים המקוריים) ולא כתוצאה משיכוך כזה או אחר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ס״מ לפה ולפה בציר הגובה אינו משפיע על הצליל ברמה שניתן להבחין בה.

לעומת זאת. המטרה של הרגליות היא להעביר את הויברציה מהרמקול לרצפה באופן מסוים. אצלי כל הרגליות היו בדיוק באותו גובה אבל החומרים היו שונים - דרמות מוחלטות בניהם.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ס״מ לפה ולפה בציר הגובה אינו משפיע על הצליל ברמה שניתן להבחין בה.

לעומת זאת. המטרה של הרגליות היא להעביר את הויברציה מהרמקול לרצפה באופן מסוים. אצלי כל הרגליות היו בדיוק באותו גובה אבל החומרים היו שונים - דרמות מוחלטות בניהם.

אני יכול להעיד רק על הרמקולים שלי, שינוי גובה הספייקים גורם לשינוי בצליל והוא מורגש בקלות.
ביום שיתחשק לך לברוח לשעה מהפטיש הגדול או הקטן אתה מוזמן לבוא ולשמוע במו אוזניך את ההבדל, סה"כ דקה של עבודה בין מצב אחד לשני.

ליל מנוחה.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
יש למישהו נסיון עם הרגליות לרמקולים של איזואקוסטיק?

צפה בקובץ המצורף 38574

http://www.isoacoustics.com/products/gaia-series/

אין לי ניסיון עם המוצר הספציפי הזה אך מנסיון אני אומר שיש משמעות לא מבוטלת לרגליות הרמקולים. במיוחד כשמדובר ברצפתי בגודל מלא.
מהניסיון שלי זה משפיע על כל המנעד. מהנמוכים ועד לגבוהים. רגליות / שיכוך / בסיס (איך שלא תקרא לזה) מתאים משפר משמעותית את הביצועים של הרמקולים. אם זאת, לא כל רמקול "אוהב" כל פטנט. צריך להתאים את זה ואני לא מכיר דרך אחרת מניסוי ותהיה. ליצרנים עצמם יש הסברים באורך הגלות מדוע שלהם הכי מתאים וישפר כל רמקול. מנסיוני לא תמיד כך הם פני הדברים. יש טובים יותר ויש פחות. יש גם כאלו שלא שמעתי שום הבדל והיה איזה אחד או שניים שעברו אצלי ולא עשו טוב.

עכשיו נשאלת השאלה איזה רמקול יש לך ומה יש לו היום ועל איזו רצפה הוא עומד? ריצוף, שטיח, פרקט?
קח בחשבון, שהמוצרים הטובים מתחילים סביב $100 ליחידה. יש גם ב-$800 ליחידה. הכל תלוי ביעוד.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
דבר נוסף,
בסיס לספייק הוא חשוב מאוד מעבר להגנה על הרצפה והספייק עצמו. תתחיל עם זה במידה ואין.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני יכול להעיד רק על הרמקולים שלי, שינוי גובה הספייקים גורם לשינוי בצליל והוא מורגש בקלות.
ביום שיתחשק לך לברוח לשעה מהפטיש הגדול או הקטן אתה מוזמן לבוא ולשמוע במו אוזניך את ההבדל, סה"כ דקה של עבודה בין מצב אחד לשני.

ליל מנוחה.

עכשיו תנסה לשנות את הגובה של הספייקים הקידמיים בלבד ליותר ותראה כמה db נוסף לך בגבוהים.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
כשסגרתי את הספייקים עד הסוף (הנמכה) הבאס היה יותר מורגש, כשפתחתי אותם (הגבהה) הסאונד נעשה הדוק יותר והבאס איבד קצת מהנפח - השינוי מורגש ומיידי, בזמנו רשמתי על כך בפורום.
אצלי יש הבדל שמיע בזמן שינוי גובה הרמקול מהרצפה (מדובר בשינוי של כחצי ס"מ ואולי קצת יותר), לכן אני שואל האם מישהו בדק האם השינוי המדוווח מכל מיני רגליות אינו נוצר כתוצאה משינוי המרחק שנוצר מהרצפה לבסיס הרמקול (בהנחה שהמשכחים אינם בגובה הספייקים המקוריים) ולא כתוצאה משיכוך כזה או אחר.
אני באותה דעה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עכשיו תנסה לשנות את הגובה של הספייקים הקידמיים בלבד ליותר ותראה כמה db נוסף לך בגבוהים.

כאן מדובר בהטיה של הרמקול, במצב כפי שאתה מתאר הרמקול יקרין את הסאונד בהטיה כלפי למעלה.

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
109
נקודות
43
השילוב הוא רצפת שיש ורמקולים של magico s3 mk2 על ספייקים. מנסה לפתור עמימות קלה בחלל בתדרים נמוכים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור