הציפורים עפות גבוה ואני בשמיים.MARTEN BIRD 2

• פותח הנושא zs
  • פורסם בתאריך

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
192
נקודות
43
אז אם אני מבין נכון .. איתי לא מבין בסאונד, גם שלמה לא משהו ,שהרי הוא קנה רמקול שרחוק מטעמו על פי הבנתך והיכרותך עם הבחור.
ואני שואל את עצמי מי יעיד על עיסתך?
מי שמך לשופט ישראל?
גילוי נאות , אין לי הכירות עם כל המעורבים.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
327
נקודות
83
אז עדיף שלא תידחף למקומות לא לך.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תתחדש!
אני מנחש שהרוקפורט שלך הם אלו אצל זיו בחנות?

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
תתחדש ............ (ורד)
אתה יודע שהחבורה הצפונית גדולה ורעשנית כמו מתנוש ? אכלת אותה ......... :כל-הכבוד::שתוי:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
366
נקודות
83
אז עדיף שלא תידחף למקומות לא לך.

הקודמים נשמעים טוב רק בנורדיה. בעצם מה אני מבין באודיו.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
327
נקודות
83
איתי ו./גיא לנדאו עלק...

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
327
נקודות
83
נמר איך זה יתכן שגיא לנדאו מופיע בשני שמות משתמש?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
משה שחרר. מותר לאנשים לא לאהוב.

איתי ו הוא לא גיא לנדאו. במקרה אני מכיר את שניהם אישית. לא דומים אחד לשני למרות ששניהם מכוערים לעומתי.:)

שלמה יאשלמה.
איזה פוסט מדהים! ברוך הבא לעולם שכולו טוב.
ששמעתי אצלך את התוצאה התמלאתי באנרגיה. גם הרוקפורט היה זהב טהור. סאונד אחר אמנם אבל מהמם בצורה אחרת. לפחות על פי העובדה שיש לך את היכולת להתאים את הרכיבים אחד לשני כמו כפפה - מדהים!

האמת היא שרציתי שתקנה טידל. אפילו "דחפתי קצת" שתדבר עם ערן (זיו - לא לכעוס). אבל למרות זאת, לא עשית טעות. אני אפילו כבר לא בטוח שההמלצה שלי (טידל פיאנו) הוא יותר טוב או פחות טוב מזה.

טויטר יהלום ויחידות קרמיות על רמקול מתוכנן היטב הם מתכון להתמכרות. עוד קצת, כשתתרגל, לא תוכל לשמוע רמקולים שמפספסים בפרטים, מעגלים פינות, "חמים" כאלה - משעממים. וכשזה יקרה, יקראו לך מתנשא ודתי. תן לזה לעבור על ידך. לא כולם קולטים מהר מהו רמקול טוב ומהו רמקול בינוני.

עשית דרך מדהימה בתחום. ההתקדמות שלך מרשימה מאוד והסאונד שהצלחת להפיק הוא מהטובים והאיכותיים בנמצא.

נכון. זה לא זול, לא זול בכלל. אבל איזה תענוג! כשהכסף נשכח ונחסך בחזרה, התענוג אינו נעלם.

מאחל לך עוד שנים של שידרוגים בקפיצות כאלה מרשימות.

תתחדש חביבי.

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
נראה מדהים. שלמה תתחדש!
זיו ברכות :)

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
משה שחרר. מותר לאנשים לא לאהוב.

איתי ו הוא לא גיא לנדאו. במקרה אני מכיר את שניהם אישית. לא דומים אחד לשני למרות ששניהם מכוערים לעומתי.:)

שלמה יאשלמה.
ששמעתי אצלך את התוצאה התמלאתי באנרגיה. גם הרוקפורט היה זהב טהור. סאונד אחר אמנם אבל מהמם בצורה אחרת. לפחות על פי העובדה שיש לך את היכולת להתאים את הרכיבים אחד לשני כמו כפפה - מדהים!

האמת היא שרציתי שתקנה טידל. אפילו "דחפתי קצת" שתדבר עם ערן (זיו - לא לכעוס). אבל למרות זאת, לא עשית טעות. אני אפילו כבר לא בטוח שההמלצה שלי (טידל פיאנו) הוא יותר טוב או פחות טוב מזה.

טויטר יהלום ויחידות קרמיות על רמקול מתוכנן היטב הם מתכון להתמכרות. עוד קצת, כשתתרגל, לא תוכל לשמוע רמקולים שמפספסים בפרטים, מעגלים פינות, "חמים" כאלה - משעממים. וכשזה יקרה, יקראו לך מתנשא ודתי. תן לזה לעבור על ידך. לא כולם קולטים מהר מהו רמקול טוב ומהו רמקול בינוני.

עשית דרך מדהימה בתחום. ההתקדמות שלך מרשימה מאוד והסאונד שהצלחת להפיק הוא מהטובים והאיכותיים בנמצא.

נכון. זה לא זול, לא זול בכלל. אבל איזה תענוג! כשהכסף נשכח ונחסך בחזרה, התענוג אינו נעלם.

מאחל לך עוד שנים של שידרוגים בקפיצות כאלה מרשימות.
תתחדש חביבי.

תתחדש שלמה (ורד)

נמר , למה חשבת שהתידל פיאנו יותר מתאים או יותר טוב , הרי המרטן בירד על הנייר דומה לקונטריבה שלך מבחינת ביצועים , אין מה להשוות עם דגם יותר קטן .

איך הגעת לזה ??

תודה מישל .

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
שלמה יאשלמה.
זה לא נשמע כל כך טוב...

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
המון ציוד על המדפים.
כיף לראות את הסטאפ הזה.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
.
ברוך הבא לעולם שכולו טוב. .

פעם כעוד בקרתי באתרים איסלמיים זה הפתיח שקיבל את פני-)
היית צריך להוסיף בשם אללה הרחום והחנון

לשלמה - ים שעות הנאה מהרמקול ממוסיקה ובכלל ,נראה סופר מרשים ובטוח שנשמע בהתאם, תתחדש!
ושאלה, מה פירוש R&D ?

נערך לאחרונה ב:

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
שמח בשמחתך.
האם תוכל לפרט קצת על המערכת שמלווה את הרמקולים המופלאים הנ"ל ?
האם תוכל לספר קצת לאיזה עוד רמקולים אחרים השווית - מה האיכויות שלהם - ולמה החלטת מה שהחלטת ?
אין ספק שהמרטן והרוקפורט שונים. גם המרטן והטידאל שונים ... למרות שלא יצא לי לשמוע השוואה אחד על אחד על אותה מערכת .
קיצור - אם תוכל לספר יותר על התהליך שהוביל אותך לאן שהוביל.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
תתחדש ............ (ורד)
אתה יודע שהחבורה הצפונית גדולה ורעשנית כמו מתנוש ? אכלת אותה ......... :כל-הכבוד::שתוי:
תלמד ,לא מפחידים ז...ה עם ז..ן.
המע' זה רק תירוץ

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
תתחדש שלמה (ורד)

נמר , למה חשבת שהתידל פיאנו יותר מתאים או יותר טוב , הרי המרטן בירד על הנייר דומה לקונטריבה שלך מבחינת ביצועים , אין מה להשוות עם דגם יותר קטן .

איך הגעת לזה ??

תודה מישל .

משום שלטידל פיאנו יש אפשרות לעבוד עם יחידה אחת עובדת והשניה פסיבית או שתיהן אקטיביות.
זה מאפשר שליטה טובה בהתאמה לחלל.

לא ידעתי שגם למרטן הזה יש אפשרות להתאים את התחום הנמוך לחלל.

על הנייר ולא על הנייר המרטן הזה והטידל לא דומים אחד לשני. אך חתימת הצליל בהחלט חולקת יתרונוץ משותפים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
פעם כעוד בקרתי באתרים איסלמיים זה הפתיח שקיבל את פני-)
היית צריך להוסיף בשם אללה הרחום והחנון

לשלמה - ים שעות הנאה מהרמקול ממוסיקה ובכלל ,נראה סופר מרשים ובטוח שנשמע בהתאם, תתחדש!
ושאלה, מה פירוש R&D ?

אז לא היתה כוונה דתית איסלמיסטית.

לגבי שאלתך.
מחקר ופיתוח.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
182
נקודות
43
תתחדש!
אכן לדעתי צריך ביצי שור להזמין רמקול ללא שמיעה עצמית, בהסתמך על המלצות אחרים וביקורות מהרשת. לא פלא שהיית לא רגוע :)
על פי התמונות ששיתפת הרמקול נראה מדהים ועל פי הביקורות שקראתי בטוח שגם נשמע מעולה.
אשמח אם תשתף על ההבדלים השמיעים בעיניך בין הנוכחי לקודם. מה אתה אוהב יותר בנוכחי, ומה חסר לך מהקודם.
תודה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור